Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Autismus a Aspergerův syndrom

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

ADITEA centrum osobního rozvoje

PsychologPraha 2, Vinohrady

Poskytujeme komplexní psychoterapie individuální, skupinové, rodinné nebo párové. V naší ordinaci probíhá diagnostika dětí i dospělých. Při léčebných procedurách dbáme na osobní rozvoj jedince. V neposlední řadě poskytujeme poradenství v oblasti autismu. V naši ordinaci jsme také připraveni řešit problémy autistického spektra jako je Aspergerův syndrom.

img

Druhá praxe psycholog Admin tester

Psycholog, Nesprávná

Testovací profil - prosím ignorujte.

img

MUDr. Eva Čápová

PsychiatrPardubice

Psychiatrická ambulance pro děti a dorost. MUDr. Eva Čápová poskytuje diagnostickou a léčebnou psychiatrickou péči pro děti a dorost. Pečuje o autistické pacienty z regionu. Přijímá dětské pacienty pouze z Pardubického kraje.

img

MUDr. Ivo Kunst

PsychiatrHradec Králové

Dětská a dorostová psychiatrie je specializací dětského a dorostového lékařství. Zaměřujeme se na diagnostiku a léčení poruch chování a zdravotního stavu, kterým lze porozumět a které lze úspěšně léčit jenom při podrobné analýze sociálního prostředí pacienta (rodina, vrstevníci, škola apod.).

img

PhDr. Petr Beroušek, Psy.D.

PsychologPraha 4, Chodov

Psycholog, psychoterapeut. Dětský psycholog.

img

MUDr. Pavla Novotná

PsychiatrČeské Budějovice

Psychiatrická ambulance pro děti, dorost a rodiče. Snažíme se dětem i dospívajícím a jejich rodičům pomoci pochopit a společnými silami zvládnout jejich problémy s ADHD, poruchami chování, příjmu potravy, agresivitou, úzkostmi a strachy, PAS atd.

img

MUDr. Šárka Bínová

PsychiatrMělník

Privátní praxe v poradenství, dětské psychiatrii a psychoterapii.

img

MUDr. Stegerová, s.r.o.

PsychiatrKosmonosy

Psychiatrická a sexuologická ordinace pro děti i dospělé.

img

Pedopsychiatrie, s.r.o.

PsychiatrPraha 6, Dejvice

Ordinace dětské a dorostové psychiatrie. Naše pracoviště nabízí diagnostiku a následnou léčbou celého spektra dětských psychiatrických poruch. Užším zaměřením je pak diagnostika a léčba poruch autistického spektra, diagnostika a léčba poruchy pozornosti, poruch příjmu potravy.

img

Speciálně pedagogické centrum Jihlava

PsychologJihlava

Speciálně pedagogické centrum Jihlava poskytuje péči dětem se zrakovým, mentálním, tělesným, sluchovým a řečovým postižením, dětem se souběžným postižením více vadami a dětem s poruchami autistického spektra. Je nedílnou součástí mateřské školy.

img

Hnízdo zdraví s.r.o.

PsychologPraha 6, Strešovice

Zdravotnické zařízení poskytuje péči psychosomaticky orientovaných lékařů, psychologů a fyzioterapeutů. Zajišťujeme individuální i skupinové programy. Poskytujeme fyzioterapie, psychologické služby a profesní poradenství.

img

Soukromá psychologická poradna AURA - PhDr. Eva Šonková

PsychologČeské Budějovice

Soukromá psychologická poradna pro děti i dospělé. Individuální, párová, rodinná i skupinová terapie.

img

Centrum Terapie Autismu, s.r.o.

PsychologPraha 2, Nové Město

Poskytujeme konzultace a služby rodinám dětí s poruchou autistického spektra. Pořádáme pobytové kurzy, individuální nácviky i letní tábory. Zajišťujeme také video trénink, terapie dítěte i rodiny, kurzy a workshopy pro rodiče, vychovatele i pedagogy.

img

ZŠ pro zrakově postižené - Speciálně pedagogické centrum

PsychologPraha, Vinohrady

Speciálně pedagogické centrum pro zrakově postižené je školské poradenské zařízení, které poskytuje odborné služby dětem, žákům a studentům se zrakovým postižením, jejich rodičům a pedagogům. Našimi klienty se stávají děti zpravidla od 3 let, v naší péči mohou zůstat i studenti do ukončení střední školy.

img

Mgr. Kateřina Bauerová

PsychologPraha 2

Jsem psychoterapeutická poradkyně, pedagožka a lektorka. Kromě klasických psychoterapií a terapií s dětmi, jsem se začala od roku 2010 zabývat i hipoterapií.

img

PhDr. Lenka Bukovská

PsychologVsetín

Téměř každý člověk se někdy dostane do situace, kdy potřebuje pomoc odborníka. PhDr. Lenka Bukovská má všechny odpovídající atestace pro práci ve zdravotnictví - specializaci pro oblast diagnostiky dětí i dospělých, atestaci pro výkon psychoterapeuta. Zaměřuje se také na dopravní psychologii.

img

Poradna Praha

PsychologPraha 2

Tým odborníků nabízející psychologické poradenství, psychoterapii, psychoterapeutické skupiny, supervize a kurzy a vzdělávání.

img

Mgr. Veronika Šporclová, Ph.D.

PsychologPraha 8

Psycholog v Národním ústavu pro autismus, z.ú.

img

Mgr. Ladislava Marešová

PsychologBystřice pod Hostýnem

Speciálně pedagogické poradenství, terapie, lektorská činnost.