Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Bachova květová terapie

Slovník pojmů

Najdi další pomoc - Bachova květová terapie

Bachova květová terapie je varianta homeopatie, která používá „esence“, výluhy květů některých rostlin. Metodu zavedl v r. 1928 Edward Bach v Anglii. Podle něj je většina lidských nemocí způsobena negativním stavem mysli. Proto určil 38 květových esencí, které měly utišit tyto stavy, a tím vyléčit pacienta. Metoda se rozšířila do dalších zemí Evropy včetně České republiky (v Německu je např. 700 bachovských léčitelů). Používají ji dnes nejen léčitelé, ale i někteří psychoterapeuti jako pomocný prostředek. Metoda má blízko k homeopatii.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Bachovky Praha - Ludmila Salemová

Najdi další pomocPraha 3, Žižkov

Jsem tu, abych Vám naslouchala. Podívejte se se mnou na svůj život a zjistěte jak byste se mohli cítit sebevědomější a šťastnější! Mezi metody, které úspěšně používám patří Bachovy esence, rodinné konstelace, EFT (uvolnění bloků) a biodynamické masáže.

img

Jarmila Krestová

Najdi další pomocPraha, Hostivař

Nabízím služby psychoterapeuta alternativních metod, hypnoterapeuta, dále hlubinnou abreaktivní psychoterapii. Pořádání seminářů a přednášek. Potom co jsem dokázala pomoci sobě cítím, že mým úkolem je pomáhat ostatním.

img

eVitalita

Najdi další pomocPraha, Žižkov

Poradna a léčení pomocí kineziologie, Bachovy esence a australské esence. Výživové poradenství, rodinné konstelace. Prodej bylin, čajů, kosmetiky a další.

img

Mgr. Lenka Urbanová

Najdi další pomocValašské Meziřící

Poradna kineziologie. Reiki III, numerologie, Bachovy esence a hlubinná aberaktivní psychoterapie.

img

Motýlí křídla

Najdi další pomocMnichovice

Zabýváme se kineziologií metodou One Brain. Nabízíme Bachovy esence, kurzy jógy a energetické obrazy.

img

František Jílek

Najdi další pomocPlzeň

Štěstíčko - poradna léčitelů pro životní harmonii. Bachova květová terapie a aura-soma.

img

Ivana Šmucrová

Najdi další pomocPlzeň

Nabízím kurzy aktivní práce s rukopisem. Zabývám se kineziologií a automatickou kresbou. Provádím reiki a Bachovy esence.

img

Mgr. Zdenka Andrýsková

Najdi další pomocBrno

Jedinečným a laskavým způsobem nabízím podporu proměny energetického pole člověka. Pracuji s čistým uvědoměním, s jediným místem, ze kterého se člověk může skutečně uzdravit.

img

Eva Smetanová

Najdi další pomocSušice

Kineziologická poradna. Bachovy esence.

img

Ing. Jana Steckerová

Najdi další pomocPraha 9

Kineziologická poradna, astrologie a Bachova květová terapie.

img

Poradna Říčany

Najdi další pomocŘíčany

Terapie za pomoci kineziologie. Bachovy květové esence, SRT, EMI, autopatie a grafoterapie. Práce s energiemi. Homeopatie.

img

Veronika Platilová

Najdi další pomocPraha 7, Letná

Nabízím terapeutická sezení s metodami kineziologie One Brain, hlubinná regresní terapie, Bachovy esence, reiki a grafologie. Pořádám kurzy grafologie a reiki.

img

Bc. Marcela Vyskočilová

Najdi další pomocPardubice

Terapie a poradenství za použití kineziologie - terapie One Brain.

img

Lenka Červená - Kineziologie

Najdi další pomocPraha 5, Smíchov

Kineziologie, Bachova květová terapie, aromaterapeutické masáže.

img

Markéta Humplíková Chudinová

Najdi další pomocÚstí nad Labem

Kineziologie, regresní terapie, Bachovy esence.

img

Ivana Jaitnerová

Najdi další pomocPraha 13

Kineziologická poradna, Bachova terapie, Tarot.

img

Mgr. Helena Janušíková - Kineziologická poradna

Najdi další pomocMost

Poradenská činnost v oblasti rozvoje osobnosti, komunikace a mezilidských vztahů. Kinezilogie ONE BRAIN, regrese, konstelace, reiki, Bachovy květové esence a aromaterapie.

img

RADOSTNÍK - centrum terapie a osobního rozvoje

Najdi další pomocPlzeň

Nabízíme přednášky, kurzy a terapie pro dospělé i děti, artefiletiku, arteterapii, metodu One brain – kineziologie, Bachovy esence, automatická kresba. Kurzy snadné učení - pomáhají vám i vašim dětem najít sebejistotu a sebevědomí, projít tak dětstvím zlehka a s radostí.

img

Bc. Dana Kostúrová

Najdi další pomocPraha 8, Ládví

Zaměření na One Brain-kineziologii a Reiki léčení. Dále se zabývá vizuální diagnostikou čaker a zdravotního stavu s návrhem léčby, Bachovou květovou terapií a tanečními kurzy sloužící k odblokování studu a trémy.

img

Jana Blažková

Najdi další pomocÚstí nad Labem

Terapie a rozvoj osobnosti. Pracuji s terapiemi vycházejícími ze satirterapie a hypnoterapie, individuální systemiky, transakční analýzy, focusingu, bioenergetiky, gestalt terapie, psychodramatu a s dalšími postupy.

img

Ing. Jana Holická - Johanka

Najdi další pomocČeské Budějovice I

To, co sama prožívám, cítím, pochopím a zpracuji, předávám formou osobní zkušenosti dál. Mým úkolem je inspirovat jiné duše, aby mohly žít v lásce a harmonii a tím pomoci Zemi i Vesmíru k jejich dalšímu vývoji.

img

Mgr. Iva Dlabačová

Najdi další pomocNová Strašecí

Nabídka služeb pro zdraví a psychickou rovnováhu či detoxikaci organismu. Provádění přírodní i informační medicíny, výživy a psychologických služeb. Poskytování metabolického rozboru. Prodej detoxikační medicíny, zelených potravin, bylinných čajů, tinktury a energetické aromaterapie.

img

Mgr. Hana Hrdinová

Najdi další pomocLanškroun

Terapie Vědomí buněk.

img

Zelená Medicína - Mgr. Nicol Mlynáriková

Najdi další pomocBeroun

Očištěte své tělo. Pomohu Vám s řízenou detoxikací. Řízená a kontrolovaná detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše patří mezi alternativní metody přírodní medicíny. Metoda se zabývá očišťováním těla od toxinů různého původu, což má pozitivní vliv na chronické zdravotní potíže.

img

Adriana Beránek Rampichová

Najdi další pomocPlzeň, Doudlevce

K léčení neplodnosti, harmonizaci psychických i fyzických potíží používám techniky Thetahealing, Bachova květová terapie, harmonizace čaker a další energie. Pořádám sebepoznávací kurzy a semináře. Maluji obrazy. Nabízím: automatická kresba, Shamballa, Reiky, Bachovky, andělé, průvodci, talismany.

img

Poradna Šance zdraví VIIVDUS

Najdi další pomocPraha 5

Při poradenské činnosti se zabývám zdravým životním stylem, homeopatií, autopatií, Bachovou květovou terapií, výživou a řešením překyselení organismu.

img

Radek Neškrabal

Najdi další pomocHodonín

Zabývám se kraniosakrální osteopatií. Organizuji kurzy. Věnuji se viscerální manipulaci, Bachovým cestám a provádím baňkování.

img

I. Alternativní ambulance

Najdi další pomocPraha 10

Toto zařízení Vám má dopomoci k vyvolání harmonie vašeho těla, psychiky i fungování vašeho života jako takového v dané realitě.