Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: EFT (technika emoční svobody)

Slovník pojmů

Najdi další pomoc - EFT (technika emoční svobody)

Emotional Freedom Techniques neboli Techniky emoční svobody (či spíše Techniky pracující na principu uvolnění emocí) jsou alternativní psychoterapeutické techniky postavené na teorii, že negativní emoce jsou způsobeny poruchou v energetickém poli těla (nebo ji naopak vyvolávají). Pomocí lehkého ťukání na akupunkturní body při současné koncentraci na své pocity dochází ke změnám v energetickém systému a k jeho navrácení zpět do stavu rovnováhy.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Mgr. Barbora Korotkova

Najdi další pomocOstrava

Konzultace pomocí metody EFT. Hypnóza. Kurzy.

img

Bachovky Praha - Ludmila Salemová

Najdi další pomocPraha 3, Žižkov

Jsem tu, abych Vám naslouchala. Podívejte se se mnou na svůj život a zjistěte jak byste se mohli cítit sebevědomější a šťastnější! Mezi metody, které úspěšně používám patří Bachovy esence, rodinné konstelace, EFT (uvolnění bloků) a biodynamické masáže.

img

PhDr. Miloš Sládek

Najdi další pomocPraha 4

Lektor a terapeut, zaměření: Ájurvéda, Čínská medicína, Akupresura, Psychoterapie a alternativní diagnostika, Faster EFT, Reiki, Grafologie a grafoanalýza

img

Věra Malá

Najdi další pomocBrno, Černá pole

Zabýváme se metodou EFT. Naše společnost je v tomto oboru nejlepší na trhu.

img

Jiřina Forstová

Najdi další pomocBílina, Pražské předměstí

Poskytuji terapie, koučink, prevence a osobní rozvoj metodou EFT (metoda emoční svobody), masáže svíčkami TÁDÉ, prevence psychického vyčerpání, poruchy spánku.

img

Michaela Klímová

Najdi další pomocSezimovo Ústí

Nabízím terapie a kurzy energetické psychologie.

img

Bc. Ivana Lánová

Najdi další pomocBohdalov

Poradenské studio Resonance srdce. EFT, Faster EFT, autopatie, harmonizace energetického systému, konzultace osobnostního rozvoje.

img

Mgr. Petr Volšík

Najdi další pomocPraha 8

EFT terapie. Pomoc s psychickými i fyzickými problémy.

img

MojeEFT.cz

Najdi další pomocBrno, Staré Město

Technika a terapie EFT je určena každému, kdo hledá cestu k vyřešení či vyléčení svých potíží, s nimiž si sám neví rady.

img

Institut rozvoje osobnosti a aplikované alternativní terapie - Mgr. Eva Osvaldová

Najdi další pomocBrno

Poskytujeme poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a zdravého životního stylu, diagnostiku dle tradiční čínské medicíny, dietologie, léčebné terapie a masáže.

img

Karla Saudi Šťastná

Najdi další pomocČížkovice

Zabývám se léčením, ke kterému mne dovedly mé zdravotní potíže. Nabízím Rekonektivní léčení, Reconnection a terapii EFT.

img

Jarmila Jeřábková

Najdi další pomocVelké Popovice

Poskytuji alternativní léčbu a pomoc lidem. Nabízím koučing. Provádím metodu EFT.

img

Irena Swaczynová

Najdi další pomocKarviná

Poradna pro zdraví, vztahy, práci a jiné. Odstranění bloků a příčin metodami SRT, EFT, One Brain, numerologie. Prodej výrobků od Sisel, Mokša pro zdraví, krásu, regeneraci buněk a omládnutí.

img

PhDr. Naděžda Trojková

Najdi další pomocPraha 4, Chodov

Kineziologie, regresní terapie a jiné metody. Léčíme deprese, fobie a poúrazová traumata. Dále se věnujeme posílení sebevědomí a vztahů.

img

Harmony Garden Mgr. Eva Valerie Maxová

Najdi další pomocBrno

Nabízím koučink osobního rozvoje, terapii emoční svobody EFT. Zaměřuji se na reflexní terapii. Poskytuji poradenství nejen pro rodiče v oblasti rodinných vztahů, rozvoje osobnosti i analýzu a odstranění problému v oblasti výchovy a učení.

img

Vlaďka Vlčková

Najdi další pomocNový Hrozenkov

Mentální terapie a alternativní psychologie. Léčení vztahových, emočních, mentálních a tělesných problémů. Harmonizace čaker, metoda RUŠ, Faster EFT, konstelace, kineziologie, automatická kresba, LSVJ, meditace a workshopy. Zasvěcení do energie Shamballa 1024, 2002 a 3110.

img

Dana Hiclová

Najdi další pomocPardubice, Pardubičky

Provádím sportovní, rekondiční, relaxační a medové masáže, reflexní masáže plosek nohou, baňkování, masáže lávovými kameny a reiki. Prodávám dárkové poukazy. Nabízím poradenskou činnost. Zabývám se terapií emoční svobody.

img

Marie Rothová

Najdi další pomocMilovice

Léčba pomocí klasické homeopatie a psychoterapie EFT i veterinární homeopatie. Poradna zdravého životního stylu. Nabízíme zelené potraviny a Energy.

img

Miloslava Betková

Najdi další pomocPraha 9

Poskytuji terapii EFT, Matrix reimprinting, Matrix Re-birth, diagnostiku dle Meta - medicíny a poradenství v aromaterapii.

img

Terapie EFT - Martina Juřenová

Najdi další pomocPřerov

Poskytuji poradenství a terapie s využitím metod EFT, autopatie a Reiki. Pořádám přednášky a kurzy.

img

Jiří Hötzel

Najdi další pomocPraha 3, Žižkov

Nabídka služeb tradiční čínské medicíny, Tuina, Shiatsu, reflexní terapie, akupresury, baňkování a techniky emoční svobody EFT. Pořádání seminářů a kurzů. Prodej prostředku na pročištění organismu Enterosgel.

img

Lenka Ilečková

Najdi další pomocJihlava

Studio poskytuje individuální konzultace metodou kineziologie One brain, EFT, individuální rodinné/firemní konstelace.

img

Mgr. Martina Jelínková

Najdi další pomocHradec Králové

Logopedická ordinace. EFT.

img

Magdalena Mikšíková

Najdi další pomocBrno, Komín

Zaměřuji se na detoxikační medicínu podle MUDr. Josefa Jonáše, EFT, SRT. V současné době můžete mé služby odborné terapie využít v mé poradně a to v novém centru v Brně-Komíně.

img

Mgr. Hana Šmídová

Najdi další pomocPříbram V - Zdaboř

Kurzy osobního rozvoje, automatická kresba, olejomalba, tělové svíce.

img

Lucie Marková

Najdi další pomocRokytnice nad Jizerou, Dolní Rokytnice

Zbavte se svých nemocí, chronických bolestí, alergií, strachů, vztahových či finančních problémů pomocí EFT - techniky emoční svobody.

img

Tomáš Březina, DiS.

Najdi další pomocPardubice

Faster EFT practitioner. Ať už je problém jakýkoli, vždy má nějaké řešení. Měl jsem to štěstí, že jsem se naučil používat téměř univerzální řešení na většinu našich problémů, strastí, zlomená srdce, bolesti duše i těla... Snažím se pomáhat těm, co pomoc potřebují a snažím se být důkladný a mnohdy i bleskově rychlý a dokážu to naučit i Vás...

img

Ing. Zdeněk Kotvan

Najdi další pomocBludov

Posledních pár let terapiím a seminářům věnuji v podstatě všechen svůj čas. Rád pomáhám a pomohu všem, kteří hledají světlo, lásku, duchovní pomoc, harmonii, duchovní a osobnostní růst.

img

Hana Dvorská

Najdi další pomocPlzeň

Pořádám kurzy jemné egyptské energie Isis Seichim Reiki. Věnuji se alternativní medicíně a léčitelství. Nabízím léčení pomocí metody EFT. Vykládám tarotové a andělské karty. Organizuji také sezení nad čajem o významu tvoření pozitivní a negativní energie v běžném životě.

img

Alternativní a detoxikační terapie Naděžda Eliášová

Najdi další pomocBrno

Nabízím řešení neplodnosti, vyhodnocení zdravotního stavu certifikovaným přístrojem, individuální poradenství stravování dle metabolického typu. Provádím kineziologii EFT, tradiční čínskou medicínu, terapii SU-JOK. Poskytuji poradenství v oblasti reflexologie.

img

Romana Šebestová

Najdi další pomocRuprechtov

Jemná a citlivá terapie velmi pomáhá v akutních stavech, u psychických traumat, mezilidských vztahů, často i v případech kde nic jiného nepomohlo.

img

Michaela Tkáčová

Najdi další pomocKojetín

Terapeutka energetické psychologie. Pracuje pomocí metody EFT.

img

Ing. Jaroslav Chládek

Najdi další pomocPraha 2, Nové Město

Jsme terapeutická dvojice - Jaroslav a Hana. Používáme metody EFT a Access Bars. Dále máme vlastní metodu spouštění očistných procesů pro negativní bloky v mikrosystému klienta.

img

Jana Pokorná

Najdi další pomocVysoké nad Jizerou

Centrum celostní medicíny. Alternativní medicína.

img

Jana Majtnerová

Najdi další pomocOstrava

Poradenství v oblasti Feng Shui, terapie pomocí SRT nebo EFT. Kurzy a semináře.

img

Dr. Alena Pavlíková

Najdi další pomocHradec Králové

Poradce pro regeneraci sil přírodními prostředky, odstranění stresu, náprava poruch učení.

img

Aleš Waksmundský - regresní terapie

Najdi další pomocLiberec

Regresní terapie- cesta alternativní medicíny pomáhá u psychosomatických potíží projevujících se na fyzické i psychické úrovni, chronické bolesti, deprese, fobie, panické ataky, ale i partnerské vztahové problémy, pomáhá zvládat další cestu životem. EFT - řešení emočních bloků. Regulatpro® Bio RAW.

img

Eva Portlová

Najdi další pomocPardubice

Poskytuji služby terapeuta EFT - techniky emoční svobody (energetická psychologie). Nabízím manuální lymfatické a klasické masáže, reflexní masáž plosky nohy a poradenství v oblasti zdravé výživy. Kurzy, přednášky, workshopy a individuální konzultace.

img

Ing. Marie Kmochová

Najdi další pomocPraha 10, Hostivař

Zajišťuji rozvoj osobnosti a provádím terapie EFT, TFT a Hypnoterapie. Všechny tyto metody podle konkrétního případu vzájemně kombinuji, u složitějších případů využívám metodu Matrixu v kombinaci s NLP a hypnoterapií. Pořádám jógové workshopy.

img

Renée Lavecká Prana Studio

Najdi další pomocPraha 2

PRANA studio pro vás sdružuje mnoho služeb a produktů v duchu celostního přístupu ke zdravému a kvalitnímu životu.

img

EFT centrum CB

Najdi další pomocČeské Budějovice 5

Zaměřuji se především na odstraňování psychických a fyzických problémů, psychosomatických příčin nemocí a emočních bloků metodou EFT. Mezi mé služby také patří nabídka kurzů EFT a nové medicíny. Poskytuji pomoc k dosažení cílů odstraněním stresu a nechtěných pocitů nebo emocí.

img

KATAYAMA, s.r.o.

Najdi další pomocKolín

Nabídka psychoterapeutického vzdělávání v oboru energetické psychologie. Odstraňování psychických i fyzických problémů a emočních bloků. Poskytnutí seminářů, koučinku i osobních konzultací.

img

I. Alternativní ambulance

Najdi další pomocPraha 10

Toto zařízení Vám má dopomoci k vyvolání harmonie vašeho těla, psychiky i fungování vašeho života jako takového v dané realitě.