Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Elektroterapie (elektroléčba)

Slovník pojmů

Nic nenalezeno

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

MOTUS REHABILTACE s.r.o.

FyzioterapiePraha 1

MOTUS-Rehabilitace,s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých a to ve všech klinických oborech. Náš terapeutický tým je tvořen vysokoškolsky vzdělanými odborníky – magistry fyzioterapie, kteří jsou zárukou vysoké kvality poskytované péče.

img

Centrum komplexní péče Sámova, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na komplexní prevenci, diagnostiku a léčbu všech problémů pohybového systému. Zajišťujeme elektroterapii, magnetoterapii, ultrazvuk. Nabízíme zdravotní a relaxační masáže, manuální lymfodrenáž, baňkování, formování postavy.

img

Rehab centrum MUDr. Pavel Málek

FyzioterapieJihlava

Kompletní rehabilitační služby Jihlava.

img

Rehabilitace a fyzioterapie Třebíč

FyzioterapieTřebíč

Rehabilitace a fyzioterapie - Mgr. Marie Rynešová Vám nabízí odborné zdravotnické služby v oblasti rehabilitací a fyzikální terapie. Své služby nabízíme ve dvou provozovnách, a to v Třebíči v Židech a v Lékařském domě v Jaroměřicích nad Rokytnou. Klienty však přijmeme z okolí celé Vysočiny.

img

ARTHROCENTRUM - rehabilitace

FyzioterapiePraha , Vršovice

Rehabilitační pracoviště spojující ordinaci rehabilitačního lékaře a oddělení fyzioterapie zaměřující se na akupunkturu, léčebnou rehabilitaci, metodu Mojžíšové, elektroléčbu, laseroterapii, masáže, cvičení pro Bechtěreviky a jiné. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

img

Rehabilitace Jičín

FyzioterapieJičín, Nové Město

Jsme rehabilitační centrum s 20 letou praxí se sídlem v Jičíně. Heslem kterým se řídíme je „Nejlepší léčbou bolesti těla je prevence a aktivní přístup.“

img

FALTA, s.r.o.

FyzioterapieČervený Kostelec

Provozujeme rehabilitační zařízení. Nabízíme rehabilitační, ortopedické a fyzioterapeutické služby. Provádíme u nás také preventivní rehabilitační programy. Nabízíme i rehabilitační péči o dětskou klientelu. Jednotlivá rehabilitační oddělení jsou vybavena vodoléčbou, elektroléčbou a další.

img

Léčebná rehabilitace Nedvědice

FyzioterapieNové Město na Moravě

Mgr. Radek Nedoma, registrovaný fyzioterapeut-specialista.

img

MUDr. Ludmila Sobotková, RHC, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň

Fyzioterapie, rehabilitace Plzeň

img

Fyziocentrum Baťa

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace pro děti a dospělé, plně hrazené zdravotními pojišťovnami. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům ve formě individuálních i skupinových terapií.

img

Bristec cz, s.r.o.

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Poskytujeme komplexní ambulantní péči nejširší veřejnosti. Rehabilitace na této adrese sídlí již řadu let. Od dubna 2010 jsme navázali na činnost předchozího zakladatele. Klademe důraz na kvalitní přístrojové vybavení a odborné vzdělávání personálu. V příjemném prostředí budete obslouženi kvalifikovanými fyzioterapeutkami v čase, na který jste objednáni.

img

REHABILITACE ZBYNĚK TEPLÝ, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Poskytujeme fyzioterapeutické služby. Provádíme speciální výkony v myoskeletální medicíně, cvičení v Terapi Master, elektroléčbu a vyšetření i elektrostimulace svalstva při periferních parézách. Nabízíme reflexní, vazivové i klasické masáže, pulzní ultrazvuk a magnetoterapie.

img

BeFit Fyzioterapie

FyzioterapiePlzeň, Slovany

Trápí Vás bolesti zad, kloubů nebo svalů? Jste po operaci nebo po úrazu? Omezuje Vás něco v práci, sportu nebo v činnosti, co máte rádi? Neodkládejte první krok a objednejte se!

img

Fyzioterapie 3R, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Nabízíme tvarování postavy rázovou vlnou a přístrojem Power Plate. Provádíme masáže lávovými kameny, lymfodrenáže, baňkování i chemický peeling. Zajišťujeme fyzioterapii.

img

DH Fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice, Předměstí

DH Fyzioterapie je moderní privátní rehabilitační zařízení, nově vybudované v roce 2006 v Litoměřicích v blízkosti Městské nemocnice. Pracoviště je vybaveno nejmodernějším zařízením pro všechny druhy fyzioterapie. Je zde také ordinace rehabilitačního lékaře. Zařízení má bezbariérový přístup do všech částí centra, ke všem poskytovaným službám.

img

Rehaspol

FyzioterapieBenešov

Rehabilitace a fyzioterapie provozuje svoji činnost od roku 1994 ve Vlašimi a od r. 1998 v Benešově u Prahy.

img

Mgr. Miroslava Grabcová

FyzioterapieČeský Krumlov

Rehabilitační ordinace a pracoviště.

img

Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty

Fyzioterapie Beroun-Závodí

Rehabilitační centrum berounské nemocnice je nově vybudované, velice moderní, špičkově vybavené zařízení, patřící k nejlepším tohoto typu, a to nejen v České republice. Je zde poskytována včasná léčebná rehabilitace jak ambulantním tak i hospitalizovaným pacientům.

img

REMED Meziboří s.r.o.

FyzioterapieMeziboří u Litvínova

Nestátní zdravotnické zařízení REMED Meziboří s.r.o. nabízí zákazníkům (zdravotním pojišťovnám) garantovanou, časnou, komplexní i krátkodobou zdravotní péči výhradně hospitalizačního typu v plném rozsahu fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, zejména pro spádové území Ústeckého kraje.

img

Rehabillitační centrum Olma R

FyzioterapieČeské Budějovice

Poskytujeme zdravotní péči v oborech léčebná rehabilitace a fyzioterapie již od roku 1994

img

FYZIO Kalina

FyzioterapiePlzeň

Náš tým fyzioterapeutů a lékařů je připraven Vám poskytnout pomocí nejmodernějších terapeutických postupů a technik komplexní péči v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

img

Centrum rehabilitace Karviná

FyzioterapieKarviná, Ráj

Poskytujeme rehabilitační péči. Nabízíme individuální léčebnou tělesnou výchovu s využitím rehabilitačních pomůcek jako jsou míče, gumové akupunkturní baňky, overbally a jiné.

img

Fyzioterapie REHARMON

FyzioterapieValašské Meziříčí

Nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu provozované registrovanou fyzioterapeutkou Bc. Lucií Machovou.

img

Fyzioterapie Židlíková s.r.o.

FyzioterapieKroměříž

Moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace s tradicí více jak 20 let.

img

Fyzioterapie KLAPAČ

FyzioterapieMladá Boleslav

Fyzioterapie v nádherném prostředí golfového klubu Mladá Boleslav

img

Rehamar - Fyzioterapie Martina Kadavá

FyzioterapieMladá Boleslav

Nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí pohybového aparátu.

img

Fyzio 21

FyzioterapieMladá Boleslav

Nově zřízené nestátní zdravotnické zařízení v centru Mladé Boleslavi.

img

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny

FyzioterapieVelká Dobrá

Ordinace lečebné rehabilitace a fyzikální medicíny je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu situované v obci Velká Dobrá.

img

FyzioTOP - soukromá fyzioterapie

FyzioterapiePříbram

Profesionální, nadstandardní i běžné terapeutické služby.

img

KALBICENTRUM, s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary, Stará Role

Poskytujeme rehabilitační péči na doporučení lékaře i bez.

img

Rehabilitace Karlovy Vary s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary

Nabízíme rehabilitace a fyzioterapii. Poskytujeme komplexní diagnostiku pohybového aparátu u dětí a dospělých, měkké a mobilizační techniky páteře, žeber a periferních kloubů, elektrostimulaci paretických svalů po centrálních a periferních obrnách i odstranění bolestí v zádových oblastech.

img

Rehabilitace Koppová

FyzioterapieMariánské Lázně, Úšovice

Nabídka služeb masážního a rehabilitačního salónu. Provádíme reflexní masáže, masáže pro kojence, lymfodrenáže, kineziologický rozbor, vířivou koupel na ruce a nohy. Zaměřujeme se na bolesti zad, páteře, poúrazové stavy. Zajišťujeme program a cvičení pro těhotné. Poskytování poradenství ve výživě.

img

ELPIS OLOMOUC, spol. s r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Nabídka služeb rehabilitační ordinace. Provádění kinesiotejpingu a akupunktury. Možnost objednání masáží. Pronájem bazénu s protiproudem, sauny, vířivé vany a tělocvičny.

img

MUDr. Ivan Krupa

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Fyziatricko-rehabilitační ambulance se specializací na léčení nemocí páteře, pohybového systému, stavů po sportovních úrazech, léčba obezity.

img

Fyzidop, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nové Sady

Nabízím domácí zdravotní péči a rehabilitace. Zajišťuji léčebný tělocvik, rekondiční cvičení, cvičení na gymnastických míčích, elektroléčbu, lymfodrenáž, vodoléčbu, podvodní masáže, perličkovou koupel s ozónem a samočistícím programem.

img

Rehabilitační a regenerační centrum s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Vítkovice

Rehabilitační a regenerační centrum je nestátní zdravotnické zařízení poskytující zdravotnickou péči v oboru fyzioterapie a rehabilitační medicíny.

img

Rehabilitace Golla

FyzioterapieOpava

Zařízení ambulantního typu umístěné v historické budově bývalého kláštera. Poskytujeme odborné vyšetření a léčbu širokého spektra poruch pohybového aparátu u dospělých i dětí.

img

Moje rehabilitace s.r.o.

FyzioterapieSlezská Ostrava

S námi se cítíte lépe.

img

REHABILITACE - Bc. Jamal Shujaa s.r.o.

FyzioterapiePřerov I-Město

Nabízím rehabilitační péči pro dospělé i děti, kteří vyžadují jen vynikající péči.

img

Fyzioterapie - Mgr. Jiří Herbert Procházka

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Nestátní zdravotnické zařízení nabízející služby fyzioterapie pro všechny věkové kategorie již od novorozeneckého období, přes produktivní věk až do seniorského věku. Jsme schopni vám pomoci s velmi širokou škálou potíží pohybového aparátu různého původu od pooperačních a poúrazových stavů, přes neurologické potíže, potíže pohybového ústrojí spojených s pracovním přetížením a v neposlední řadě také se sportovní fyzioterapií.

img

FYZIOTERAPIE Bezvodová, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a terapií pohybového systému u dětí školního věku a u dospělých. Provádíme fyziatrickou léčbu za použití pohybové, manuální a fyzikální terapie. Dále provádíme instruktáž a poradenství sloužící k urychlení rekonvalescence, ke zlepšení kvality života a tělesné zdatnosti.

img

Rehabilitační lékař - Poliklinika I.P. Pavlova

FyzioterapiePraha, Nové Město

Poskytujeme komplexní péči v oblasti fyzioterapie a FBLR. Komplexní rehabilitační péče postavená na kineziologickém rozboru. Nabízíme individuální sestavení rehabilitačního plánu a široké spektrum fyzikálních procedur. Nabízíme terapii vysokovýkonovým laserem a rázovou vlnou.

img

Josh Fyzio, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Smíchov

Trápí vás bolesti zad, svalů či kloubů? Potřebujete rehabilitaci, která vám uleví doma i v práci nebo pomůže k lepším výkonům ve sportu? Jste na správném místě! Praxe od roku 2008.

img

Rehabilitační holešovické centrum, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Holešovice, Holešovice

Nabídka rehabilitačních a masérských služeb včetně individuálního cvičení, lymfodrenáže, fyzikální terapie, kineziotapingu a tepelných procedur. Možnost permanentek či dárkových poukazů.

img

SPORTMED, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Holešovice

Provozujeme zdravotnické zařízení a rehabilitační centrum. Zabýváme se fyzikální terapií. Provádíme mobilizační a manipulační techniky, techniky měkkých tkání i laserovou sprchu. Dále zajišťujeme IF a DD proudy, elektroléčbu, celkové i částečné masáže.

img

R a F, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

V rehabilitačním zařízení R a F spol. s r.o. se zabýváme diagnostikou, prevencí a léčbou obtíží pohybového systému celého těla.

img

Jan Beneš, DiS.

FyzioterapieMimoň I

Provádíme vyšetření pohybového systému, manuální terapii, měkké techniky či reflexní i thajskou masáž. Nabízíme léčebný tělocvik a elektroléčbu.

img

MUDr. Vladimíra Šnajdrová

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provádíme rehabilitace. Nabízíme vyšetření, masáže, léčebný tělocvik, vodoléčbu a fyzikální terapii. Zabýváme se vyšetřením pohybového systému, elektroléčbou i akupunkturou. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

img

MSC-REHA, s.r.o.

FyzioterapieTrutnov

Provoz rehabilitační ambulance.

img

Rehabilitace Slaný s.r.o.

FyzioterapieLouny

Naše zdravotnické zařízení Vám nabízí komplexní zdravotní péči v oboru léčebné rehabilitace. Kromě ucelené rehabilitace dětí a dospělých Vojtovou metodou a pomocí Bobath konceptu nabízíme dále léčbu bolestí páteře, kořenových syndromů, stavů po mozkových příhodách, stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí, a rehabilitace zánětlivých onemocnění kloubů. Provádíme také léčbu funkční ženské sterility pomocí metody dle Mojžíšové a cvičení pro těhotné.

img

REHACENTRUM spol. s r. o.

FyzioterapieDěčín VI-Letná

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti i dospělé. Provádíme techniky manuální medicíny, mobilizační techniky dle Mojžíšové, vodoléčebné, elektroléčebné či světelné procedury. Zabýváme se léčbou funkční neplodnosti u žen a poradenskou činností.

img

Bc. Monika Dragounová, DiS.

FyzioterapieLouny

Poskytuji služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Provozuji psychomotorickou poradnu. Nabízím elektroterapii, magnetoterapii, laser, rázovou vlnu a kryoterapii.

img

Jana Mráčková - Rehabilitace a fyzioterapie

FyzioterapieChomutov

Nabídka služeb privátního rehabilitačního centra jako jsou relaxační a reflexní masáže, individuální fyzioterapie včetně komplexního vyšetření.

img

REHALCENTRUM, s.r.o.

FyzioterapieCheb

Provozujeme rehabilitační centrum. Zabýváme se léčbou poúrazových a pooperačních stavů pohybového aparátu, kompenzací skoliózy a vadným držením těla. Řeším problémy s inkontinencí, bolestivými stavy v průběhu těhotenství nebo po porodu. Poskytujeme možnosti ovlivnění funkční neplodnosti.

img

Life balance clinic

FyzioterapieOlomouc, Neředín

Nabízíme léčebnou rehabilitaci a fyzioterapii. Zajišťujeme kraniosakrální terapii či viscerální manipulaci, psychosomatiku a léčbu traumatu. Aplikujeme principy klasické čínské medicíny.

img

Léčebná rehabilitace Vyškov

FyzioterapieVyškov

Rehabilitace je oborem medicíny, zabývající se obnovou výkonnosti nemocného. V užším smyslu pak jeho pohybových schopností, např. po úrazech, při onemocnění kloubů, páteře, po operaci apod. Využívá řadu fyzikálních prostředků, jako jsou masáže, speciální cvičení, elektroterapie, balneoterapie. Využívá zejména léčebnou tělesnou výchovu k léčbě pohybové soustavy.

img

Fyziomed, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Poskytování zdravotních služeb v oboru fyzioterapie.

img

REHAB CENTRUM

FyzioterapieJihlava

Poskytujeme komplexní rehabilitační a regeneračně rekondiční péči.

img

Bohemia health s.r.o.

FyzioterapieČeský Krumlov, Nádražní Předměstí

Provozujeme ambulantní plastickou chirurgii, estetickou dermatologii a lékařskou kosmetiku. Provádíme operace očních víček, nosu, uší. Facelift. Laserová epilace a odstranění kožních výrůstků. Aplikace Kyseliny Hyaluronové a Botulotoxinu za účelem odstranění vrásek. PRP Plazma, VEER UTC. Liposukce.

img

MUDr.Petr Hána

FyzioterapieRokycany, Střed

Nadstandardní ambulantní sportovně-medicínské služby, jež jsou unikátní svou celistvostí. Počínaje tělovýchovně-lékařskou prohlídkou, přes speciální zátěžové testy, rozsáhlou péčí o pohybový aparát v rámci fyzioterapie, výživovým poradenstvím a konče konzultací k možnostem sportovního tréninku.

img

Jana Kalousová

FyzioterapieDomažlice, Město

Nabízím služby v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

img

Rehabilitační centrum Rezidence HB a.s.- MUDr. Andrea Šímová

FyzioterapieHorní Bříza

Provoz rehabilitačního centra.

img

Rehabilitace Plzeň, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň, Severní Předměstí

Zabýváme se komplexní léčbou poruch pohybové soustavy, poúrazových stavů a nervových nemocí. Zajišťujeme rehabilitační, diagnostické, terapeutické a organizační opatření. Zabýváme se autogenním tréninkem a feldenkreisovou metodou. Provádíme fyzioterapie, neurologie, akupunktury a jiné.

img

MUDr. František Slíva

FyzioterapieZlín, Prštné

Naše rehabilitační centrum využívá širokého spektra metod a technik, aplikovaných vysoce odborně kvalifikovanými fyzioterapeuty a rehabilitačním lékaři. Jejich odbornost je garantována získanými licencemi pro jednotlivé terapeutické postupy. Zárukou kvality poskytované péče je patnáct let fungující pracoviště, které neustále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb, v závislosti na vývoji nových metod a přístrojů používaných k terapii.

img

Mgr. Jiří Novák, Ph.D.

FyzioterapieUherské Hradiště

Nabízím rehabilitace, fyzioterapie, manuální terapie a speciální rehabilitační techniky včetně elektroléčby.

img

Mgr. Romana Novotná - Léčebná rehabilitace, fyzioterapie

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Provoz rehabilitační ordinace. Nabídka kineziologického rozboru, reflexních masáží a měkké techniky. Provádím léčebnou tělesnu výchovu, elektroléčbu, vodoléčbu, terapii podle paní Mojžíšové či reflexní terapii podle Dr. Vojty.

img

Miroslava Lebrová - Rehabilitace MIRKA

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Již od roku 1993 se v rodinném prostředí Rehabilitace MIRKA v Kladně staráme o své pacienty. Ať již se na nás obrátíte s doporučením od svého lékaře nebo i bez něj, vždy vám náš tým zkušených fyzioterapeutek a masérek vyjde vstříc.

img

REHABILITACE JIČÍN - Mgr. Martina Rozsypalová

FyzioterapieValdické Předměstí, Jičín

Jsme rehabilitační centrum v Jičíně (Východní Čechy). Poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nestandardní metody rehabilitace dle Mojžíšové.

img

REPO Jičín, s.r.o.

FyzioterapieJičín, Valdické Předměstí

Poskytování rehabilitační péče a provoz rehabilitační poradny.

img

Fyzioterapie dětí a dospělých s.r.o

FyzioterapieDěčín

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému jak u dospělých tak dětí od raného věku, jsme vybaveni - potřebnou elektroléčbou, vodoléčbou na horní a dolní končetiny, tělocvičnou.

img

Rehabilitace Kateřina s.r.o. - REHKAT

FyzioterapieDěčín V-Rozbělesy

Nabízíme komplexní fyzioterapii a rehabilitaci bolestivých stavů, úrazů.

img

REHABILITACE, REKONDICE, MASÁŽE - KMENTOVÁ MIROSLAVA

FyzioterapiePardubice I

Nabízíme rehabilitaci chorobných a poúrazových stavů.

img

Rehabilitace HOMEA Pardubice

FyzioterapiePardubice

Moderně zařízené pracoviště, které Vám poskytuje komplexní fyzioterapeutickou péči. Rehabilitační odborná péče je vedena lékařem s atestací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace spolu s týmem fyzioterapeutů.

img

Stanislava Sádovská

FyzioterapiePardubice

Poskytujeme ambulantní rehabilitační péči, která je určena všem, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím - akutní nebo chronické bolesti, pooperační a poúrazové stavy, neurologická onemocnění, korigujeme vadné držení těla, aj. Ošetřujeme pacienty bez omezení věku. Léčba zahrnuje Fyzikální terapii a Léčebnou tělesnou výchovu.

img

Ratolest, dětská péče a léčebná rehabilitace

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti a dospělé. Zaměřujeme se na péči po úrazech a operacích, chronické problémy pohybového aparátu, vývojové vady pohybové soustavy a další. Specializujeme se na léčebný tělocvik, kondiční cvičení, rozcvičení kloubů a uvolnění páteře.

img

REHIZ, s.r.o.

FyzioterapieSvitavy

Rehabilitační zařízení REHIZ s.r.o. ve Svitavách pod vedením Ivety Špačkové a Zdeňky Holasové funguje pro klienty všech věkových kategorií od roku 2010.

img

Corriger, s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Firma Corriger s.r.o. (corriger z fr. – opravit, napravit, zmírnit) je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení v oboru fyzioterapie. Dále poskytuje rekondiční a regenerační služby.

img

Geltnerová Eva

FyzioterapieLitoměřice, Pokratice

Provozuji rehabilitační praxi. Léčba je hrazena pojišťovnou.

img

MUDr. Bláhová, s.r.o.

FyzioterapieMost

Nabídka rehabilitací se zaměřením na léčbu bolestí zad, páteře, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

Mobilní fyzioterapie

FyzioterapieOlomouc

Něco vás bolí? Čekáte dlouho na rehabilitaci? Pokud si myslíte, že nemusíte k lékaři, kontaktujte nás. Na základě vyšetření použijeme techniky fyzioterapie k normalizaci stavu, doporučujeme 2-3 kontinuální terapie k odhalení příčiny a následně navrhneme další postup. V Olomouci spolupracujeme v léčbě akutních stavů s MUDr. Radovanem Mařákem (neurologie, myoskeletální medicína), můžeme vás objednat, pokud to bude vyžadovat Váš zdravotní stav.

img

Rehabilitace

FyzioterapiePřerov I-Město

Rehabilitační ambulance.

img

Rehabilitace Rašínová

FyzioterapieBrno-město

Nabízíme individuálně sestavené preventivní edukační programy, jejich cílem je naučit klienty kompenzovat každodenní stereotypní přetěžování pohybového aparátu.

img

Centrum léčebné rehabilitace

FyzioterapieBrno

Odborné zaměření centra zahrnuje léčbu poruch hybné soustavy, ať poúrazových, či degenerativních, ale rovněž rehabilitaci kardiovaskulárních onemocnění včetně stavů po cévních mozkových příhodách, funkční ženské sterility. V našem centru je kladen důraz na individuální přístup a komunikaci s pacientem, což vede efektivnějšímu podílu na zlepšování zdravotního stavu. Vyšší racionalizace a kontroly úrovně péče dosahujeme i díky pokročilému systému objednání a kontroly procedur prostřednictvím moderního informačního systému.

img

RECENS, s.r.o.

FyzioterapieBrno, Královo Pole

Naše filozofie je poskytnout pacientům kvalitní a profesionální léčebnou péči v oboru ortopedie a fyzioterapie (re­habilitace). V maximální možné míře vyjít všem pacientům vstříc při léčení mnohdy velmi vážných ortopedických onemocnění a jejich následků.

img

Rehabilitace Žlutý kopec

FyzioterapieBrno, Staré Brno

Terapeutický tým je tvořen lékaři se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

Renata Musilová Karbašová, DiS.

FyzioterapieTřebíč

Renata Musilová Karbašová, DiS. poskytuje prevenci, diagnostiku a léčbu poruch funkce pohybového aparátu s užitím technik moderní fyzioterapie.

img

neue petra - Rehabilitace Pelhřimov

FyzioterapiePelhřimov

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na kompletní diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového aparátu. Naše preventivní a relaxační programy ocení i zdraví návštěvníci.

img

Rehabilitace - Mgr. Veronika Kunovská

FyzioterapieTábor

Komplexní rehabilitace pro kojence, batolata, starší děti i dospělé. Bolesti pohybového aparátu, stavy po úrazech, poruchy pánevního dna aj. Poradenství v oblasti motorického vývoje dětí, skoliózy. Používáme metodu dle prof. Vojty. Terapie také bez doporučení lékaře. Rychlé řešení akutních potíží.

img

Služba, výrobní družstvo

FyzioterapieČeské Budějovice

Nabízíme služby rehabilitačního centra.

img

Rehabilitační oddělení - Nemocnice Český Krumlov

FyzioterapieČeský Krumlov, Horní Brána

Rehabilitační oddělení Nemocnice Český Krumlov a.s. zajišťuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní pacienty českokrumlovska, částečně kaplicka, ale i pro řadu pacientů mimo region. Dále poskytujeme rehabilitační léčbu na všech lůžkových odděleních nemocnice.

img

Rehabilitace UNITERAP

FyzioterapiePlzeň, Doubravka

Poskytujeme rehabilitace po úrazech a operacích pohybového aparátu, neurologických onemocnění a skoliozy.

img

Mgr. Aleš Janoch

FyzioterapieNapajedla

Zabývám se fyzioterapií a rehabilitacemi.

img

Jana Hajnová

FyzioterapieZdounky

Zabývám se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému jak u dětí, tak i dospělých.

img

Fyzio Holešov, s.r.o.

FyzioterapieHolešov

Poskytujeme fyzioterapii a rehabilitace.

img

GARC Kladno, s.r.o.

FyzioterapieKladno

Provoz geriatrického a rehabilitačního centra.

img

MUDr. Josef Bourek, s.r.o.

FyzioterapieKolín IV

Poskytujeme služby rehabilitačního lékaře.

img

Terapie Renée, s.r.o.

FyzioterapieKutná Hora, Žižkov

Nabízíme fyzioterapeutické vyšetření, rehabilitace, elektroléčbu, magnetickou a laserovou terapii, cvičení na rotopedu, klasické, reflexní a baňkové masáže, terapiie EFT, meditační cvičení a hypnózu.

img

Fyzioterapie VOLUTA, s.r.o.

FyzioterapieKutná Hora

Zabýváme se léčbou pohybového systému.

img

Bc. Martina Pospíšilová

Fyzioterapie Mělník

Komplexní rehabilitace a terapie rázovou vlnou.

img

Centrum léčebné rehabilitace - Mgr. František Vaňous

FyzioterapieMělník

Nabízíme fyzioterapii a masáže.

img

Hana Nováková - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav II

Naše ordinace je zaměřena na prevenci a terapii bolestivých stavů a funkčních poruch pohybového aparátu dětí a dospělých. Pracoviště, které je nestátním zdravotnickým zařízením, vzniklo v Mladé Boleslavi v roce 1994. Od roku 2009 nese název Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

img

ALAID Centrum psychorehabilitační léčebné péče

FyzioterapieČelákovice

Provozuji ordinaci psychiatrie a psychoterapie a oddělení komplexní rehabilitace.

img

Henneberg s.r.o.

FyzioterapieHostivice

Vedoucím fyzioterapeutem je paní Naďa Šmídková, která se svou celou kariéru zaměřuje na rehabilitaci pohybového aparátu.

img

Rehabilitace Jinočany

FyzioterapieJinočany

Zajišťujeme komplexní fyzioterapii.

img

RediCare

FyzioterapieJesenice - Praha západ

Jako pečujeme o svoje auto nebo dům, podobně bychom měli pečovat i o svoje tělo. U nás stále není zvykem se o sebe starat preventivně, chodit na masáže, na fyzioterapii, dopřávat svému tělu regeneraci po hektických dnech plných stresu nebo podniknout preventivní kůru na jaře nebo na podzim. Spíše se většina z nás začne starat, až když je téměř pozdě, něco se “polámalo“, bolí a obtěžuje nás to. V takových případech nás to pak stojí daleko více času a úsilí nežli předchozí prevence. Ta totiž předchází problémům s bolestí pohybového aparátu, která se po špatné léčbě mnohokrát vrací v mnohem horší podobě.

img

Nestátní zdravotnické zařízení NEREST, s.r.o.

FyzioterapieFrýdek-Místek, Místek

Nabídka neurologie, fyzioterapie a rehabilitace.

img

Léčebná Rehabilitace Nový Jičín s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín-Žilina

Naše Léčebná Rehabilitace se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch funkce pohybového aparátu. To vše prostřednictvím erudovaných fyzioterapeutů a lékaře ve dvou pobočkách v Novém Jičíně a užitím speciálních technik v moderní fyzioterapii. Cílené ovlivnění neuromuskulárního systému příznivě ovlivňuje i funkce dalších tělních systémů.

img

Fyzioterapie CORPUS-THERAPY, s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín

V současné době provozuje soukromé ambulance fyzioterapie a masérské salóny.

img

Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o.

FyzioterapieOpava

Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o. Opava je soukromé zdravotnické a rehabilitační zařízení s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou služeb.

img

MUDr. František Golla, Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Fyzioterapie Opava, Předměstí

Jsme zařízení ambulantního typu umístěné v historické budově bývalého kláštera. Poskytujeme odborné vyšetření a léčbu širokého spektra poruch pohybového aparátu u dospělých i dětí. Máme tým kvalifikovaných lékařů a fyzioterapeutů. Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven vyjma Oborové zdravotní pojišťovny (207). Máme komplexní rehabilitační programy hrazené zdravotní pojištovnou,dále samozřejmě i zdravotní cvičení pro veřejnost.

img

Sareza

Fyzioterapie Ostrava-Poruba

Poskytujeme ambulantní terapeutickou péči pacientům po úrazech, operacích, při bolestivých stavech páteře a kloubů končetin způsobených dlouhodobým přetěžováním pohybového aparátu.

img

Libušina Regenerace / Rehabilitace

FyzioterapieOstrava - Přívoz

V dnešní uspěchané době si jen málokdo najde čas, aby si odpočinul a udělal něco pro sebe. Změňte to. Přijďte si k nám vychutnávat naše služby. Hlavním přáním je, aby každý zákazník, který navštíví Libušinu regeneraci, odcházel spokojený a uvolněný.

img

RaF - MEDIKA, s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Poruba

Fyzioterapie využívá k léčbě hlavně fyzikální jevy a fyziologické pochody v organismu. Možnosti léčby fyzioterapií jsou široké. Fyzioterapií lze ošetřit hybný systém člověka po jeho statickém přetížení, po úrazech nebo po nemocích. Pohybem a informováním o funkčních pohybových stereotypech lze preventivně působit na fyzickou stránku a psychiku člověka.