Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Fototerapie (IF, Uv záření, biolampa, laser)

Slovník pojmů

Nic nenalezeno

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

MOTUS REHABILTACE s.r.o.

FyzioterapiePraha 1

MOTUS-Rehabilitace,s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých a to ve všech klinických oborech. Náš terapeutický tým je tvořen vysokoškolsky vzdělanými odborníky – magistry fyzioterapie, kteří jsou zárukou vysoké kvality poskytované péče.

img

ARTHROCENTRUM - rehabilitace

FyzioterapiePraha , Vršovice

Rehabilitační pracoviště spojující ordinaci rehabilitačního lékaře a oddělení fyzioterapie zaměřující se na akupunkturu, léčebnou rehabilitaci, metodu Mojžíšové, elektroléčbu, laseroterapii, masáže, cvičení pro Bechtěreviky a jiné. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

img

Rehab centrum MUDr. Pavel Málek

FyzioterapieJihlava

Kompletní rehabilitační služby Jihlava.

img

Rehabilitace a fyzioterapie Třebíč

FyzioterapieTřebíč

Rehabilitace a fyzioterapie - Mgr. Marie Rynešová Vám nabízí odborné zdravotnické služby v oblasti rehabilitací a fyzikální terapie. Své služby nabízíme ve dvou provozovnách, a to v Třebíči v Židech a v Lékařském domě v Jaroměřicích nad Rokytnou. Klienty však přijmeme z okolí celé Vysočiny.

img

Mgr. Tomáš Šárik - fyzioterapie

FyzioterapieJihlava

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující komplexní péči v oboru fyzioterapie.

img

Léčebná rehabilitace Nedvědice

FyzioterapieNové Město na Moravě

Mgr. Radek Nedoma, registrovaný fyzioterapeut-specialista.

img

BeFit Fyzioterapie

FyzioterapiePlzeň, Slovany

Trápí Vás bolesti zad, kloubů nebo svalů? Jste po operaci nebo po úrazu? Omezuje Vás něco v práci, sportu nebo v činnosti, co máte rádi? Neodkládejte první krok a objednejte se!

img

Rehabilitace D. Stránská, Turnov, s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytujeme komplexní rehabilitační služby. Nabízíme kineziologický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, mobilizaci, cvičení na neurofyziologickém podkladě, posilování či cvičení pro děti a dorost. Provádíme ultrazvuk, stimulace, kombinovanou terapii i magnetoterapii.

img

Fyziocentrum Baťa

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace pro děti a dospělé, plně hrazené zdravotními pojišťovnami. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům ve formě individuálních i skupinových terapií.

img

Bristec cz, s.r.o.

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Poskytujeme komplexní ambulantní péči nejširší veřejnosti. Rehabilitace na této adrese sídlí již řadu let. Od dubna 2010 jsme navázali na činnost předchozího zakladatele. Klademe důraz na kvalitní přístrojové vybavení a odborné vzdělávání personálu. V příjemném prostředí budete obslouženi kvalifikovanými fyzioterapeutkami v čase, na který jste objednáni.

img

FYZIOTERAPIE JANSKÁ, spol. s r.o.

FyzioterapieBrno, Zábrdovice

Poskytujeme ambulantní rehabilitační péči, laserovou a rázovou terapii či vodoléčbu, masáže, rehabilitační cviky a poradenství.

img

Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty

Fyzioterapie Beroun-Závodí

Rehabilitační centrum berounské nemocnice je nově vybudované, velice moderní, špičkově vybavené zařízení, patřící k nejlepším tohoto typu, a to nejen v České republice. Je zde poskytována včasná léčebná rehabilitace jak ambulantním tak i hospitalizovaným pacientům.

img

REHABILITACE ZBYNĚK TEPLÝ, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Poskytujeme fyzioterapeutické služby. Provádíme speciální výkony v myoskeletální medicíně, cvičení v Terapi Master, elektroléčbu a vyšetření i elektrostimulace svalstva při periferních parézách. Nabízíme reflexní, vazivové i klasické masáže, pulzní ultrazvuk a magnetoterapie.

img

Fyzioterapie 3R, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Nabízíme tvarování postavy rázovou vlnou a přístrojem Power Plate. Provádíme masáže lávovými kameny, lymfodrenáže, baňkování i chemický peeling. Zajišťujeme fyzioterapii.

img

ReHaBilitace Kalač - NOVÝ JIČÍN

FyzioterapieNový Jičín

Služby jsou poskytovány klientům každého věku a pohlaví, kteří mají zájem o své zdraví a nebo chtějí změnit životní styl.

img

DH Fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice, Předměstí

DH Fyzioterapie je moderní privátní rehabilitační zařízení, nově vybudované v roce 2006 v Litoměřicích v blízkosti Městské nemocnice. Pracoviště je vybaveno nejmodernějším zařízením pro všechny druhy fyzioterapie. Je zde také ordinace rehabilitačního lékaře. Zařízení má bezbariérový přístup do všech částí centra, ke všem poskytovaným službám.

img

Rehabilitace Kateřina, s.r.o.

FyzioterapieDěčín, IV-Podmokly

Nabízíme komplexní fyzioterapii a rehabilitaci bolestivých stavů, úrazů, sportovní kompenzaci, kineziologický rozbor, lymfatické masáže, baňkování, tejpování (MTC) a nově pneumatickou lymfodrenáž a myofeedback plus léčbu rázovou vlnou. Nově nabízíme Hipoterapii.

img

REMED Meziboří s.r.o.

FyzioterapieMeziboří u Litvínova

Nestátní zdravotnické zařízení REMED Meziboří s.r.o. nabízí zákazníkům (zdravotním pojišťovnám) garantovanou, časnou, komplexní i krátkodobou zdravotní péči výhradně hospitalizačního typu v plném rozsahu fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, zejména pro spádové území Ústeckého kraje.

img

MYRON s.r.o.

FyzioterapieČeské Budějovice

Zabýváme se činnostmi v oboru rehabilitace - fyzioterapie, pomáháme řešit celou řadu poruch funkčního charakteru, akutní, chronické i poúrazové stavy a bolesti všech struktur pohybového aparátu, páteře a hlavy.

img

Fyzioterapie REHARMON

FyzioterapieValašské Meziříčí

Nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu provozované registrovanou fyzioterapeutkou Bc. Lucií Machovou.

img

Fyzioterapie Židlíková s.r.o.

FyzioterapieKroměříž

Moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace s tradicí více jak 20 let.

img

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny

FyzioterapieVelká Dobrá

Ordinace lečebné rehabilitace a fyzikální medicíny je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu situované v obci Velká Dobrá.

img

Rehabilitace Karlovy Vary s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary

Nabízíme rehabilitace a fyzioterapii. Poskytujeme komplexní diagnostiku pohybového aparátu u dětí a dospělých, měkké a mobilizační techniky páteře, žeber a periferních kloubů, elektrostimulaci paretických svalů po centrálních a periferních obrnách i odstranění bolestí v zádových oblastech.

img

Rehabilitace Koppová

FyzioterapieMariánské Lázně, Úšovice

Nabídka služeb masážního a rehabilitačního salónu. Provádíme reflexní masáže, masáže pro kojence, lymfodrenáže, kineziologický rozbor, vířivou koupel na ruce a nohy. Zaměřujeme se na bolesti zad, páteře, poúrazové stavy. Zajišťujeme program a cvičení pro těhotné. Poskytování poradenství ve výživě.

img

ELPIS OLOMOUC, spol. s r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Nabídka služeb rehabilitační ordinace. Provádění kinesiotejpingu a akupunktury. Možnost objednání masáží. Pronájem bazénu s protiproudem, sauny, vířivé vany a tělocvičny.

img

MUDr. Ivan Krupa

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Fyziatricko-rehabilitační ambulance se specializací na léčení nemocí páteře, pohybového systému, stavů po sportovních úrazech, léčba obezity.

img

Fyzidop, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nové Sady

Nabízím domácí zdravotní péči a rehabilitace. Zajišťuji léčebný tělocvik, rekondiční cvičení, cvičení na gymnastických míčích, elektroléčbu, lymfodrenáž, vodoléčbu, podvodní masáže, perličkovou koupel s ozónem a samočistícím programem.

img

Fyzioterapie - Mgr. Jiří Herbert Procházka

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Nestátní zdravotnické zařízení nabízející služby fyzioterapie pro všechny věkové kategorie již od novorozeneckého období, přes produktivní věk až do seniorského věku. Jsme schopni vám pomoci s velmi širokou škálou potíží pohybového aparátu různého původu od pooperačních a poúrazových stavů, přes neurologické potíže, potíže pohybového ústrojí spojených s pracovním přetížením a v neposlední řadě také se sportovní fyzioterapií.

img

FYZIOTERAPIE Bezvodová, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a terapií pohybového systému u dětí školního věku a u dospělých. Provádíme fyziatrickou léčbu za použití pohybové, manuální a fyzikální terapie. Dále provádíme instruktáž a poradenství sloužící k urychlení rekonvalescence, ke zlepšení kvality života a tělesné zdatnosti.

img

Rehabilitační lékař - Poliklinika I.P. Pavlova

FyzioterapiePraha, Nové Město

Poskytujeme komplexní péči v oblasti fyzioterapie a FBLR. Komplexní rehabilitační péče postavená na kineziologickém rozboru. Nabízíme individuální sestavení rehabilitačního plánu a široké spektrum fyzikálních procedur. Nabízíme terapii vysokovýkonovým laserem a rázovou vlnou.

img

MUDr. Miroslav Procházka

FyzioterapiePraha, Žižkov

Provoz rehabilitační ordinace. Provádíme akupunkturu, aplikaci neinvazivního laseru při tinitu, aplikaci High Intensity Laseru nebo pulsního scaneru, regenerační masáže a magnetoterapii.

img

THERAPY POINT s.r.o.

FyzioterapiePraha, Dejvice

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Specializujeme se především na terapii neurologických, ortopedických a chirurgických diagnóz a na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu. Poskytujeme komplexní péči pro naše dospělé i dětské klienty.

img

Josh Fyzio, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Smíchov

Trápí vás bolesti zad, svalů či kloubů? Potřebujete rehabilitaci, která vám uleví doma i v práci nebo pomůže k lepším výkonům ve sportu? Jste na správném místě! Praxe od roku 2008.

img

Rehabilitační holešovické centrum, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Holešovice, Holešovice

Nabídka rehabilitačních a masérských služeb včetně individuálního cvičení, lymfodrenáže, fyzikální terapie, kineziotapingu a tepelných procedur. Možnost permanentek či dárkových poukazů.

img

SPORTMED, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Holešovice

Provozujeme zdravotnické zařízení a rehabilitační centrum. Zabýváme se fyzikální terapií. Provádíme mobilizační a manipulační techniky, techniky měkkých tkání i laserovou sprchu. Dále zajišťujeme IF a DD proudy, elektroléčbu, celkové i částečné masáže.

img

R a F, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

V rehabilitačním zařízení R a F spol. s r.o. se zabýváme diagnostikou, prevencí a léčbou obtíží pohybového systému celého těla.

img

ORTOPEDIE MUDr. Martin Dlouhý, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

Poskytujeme klasickou ortopedickou péči dospělých i dětí, tedy péči o pacienty s bolestmi kloubů, páteře, svalových šlach a jejich úponů. Naší specializací je léčba rázovou vlnou. Dále provádíme fyzioterapie, laseroterapie, lymfodrenáže, magnetoterapie, uhlíkoterapie a další.

img

Fyzioterapie Dubanská s.r.o.

FyzioterapiePraha, Záběhlice

Nabízíme Vám kvalitní terapeutickou léčbu, v lekařském zařízení s moderním vybavením. V lokalitě Zahradního města kousek od centra Prahy, s dobrou dopravní dostupností a parkováním v okolí.

img

MUDr. Vladimíra Šnajdrová

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provádíme rehabilitace. Nabízíme vyšetření, masáže, léčebný tělocvik, vodoléčbu a fyzikální terapii. Zabýváme se vyšetřením pohybového systému, elektroléčbou i akupunkturou. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

img

MUDr. IVO JÖRG Rehabilitace, s.r.o.

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provoz ambulantního rehabilitačního zařízení. Zabýváme se především terapií pohybového aparátu při chronických i akutních obtížích, poúrazovými stavy a dále se zaměřujeme na léčbu funkční sterility a inkontinence u žen.

img

MSC-REHA, s.r.o.

FyzioterapieTrutnov

Provoz rehabilitační ambulance.

img

REHABILITACE JL s.r.o.

FyzioterapieJanské Lázně

V naší ordinaci poskytujeme odbornou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči. Naše specializované pracoviště se nachází přímo ve škole pro tělesně postižené studenty v Janských Lázních.

img

Bc. Monika Dragounová, DiS.

FyzioterapieLouny

Poskytuji služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Provozuji psychomotorickou poradnu. Nabízím elektroterapii, magnetoterapii, laser, rázovou vlnu a kryoterapii.

img

REHALCENTRUM, s.r.o.

FyzioterapieCheb

Provozujeme rehabilitační centrum. Zabýváme se léčbou poúrazových a pooperačních stavů pohybového aparátu, kompenzací skoliózy a vadným držením těla. Řeším problémy s inkontinencí, bolestivými stavy v průběhu těhotenství nebo po porodu. Poskytujeme možnosti ovlivnění funkční neplodnosti.

img

Life balance clinic

FyzioterapieOlomouc, Neředín

Nabízíme léčebnou rehabilitaci a fyzioterapii. Zajišťujeme kraniosakrální terapii či viscerální manipulaci, psychosomatiku a léčbu traumatu. Aplikujeme principy klasické čínské medicíny.

img

STUDIO EVA & EVA

FyzioterapieOlomouc, Nové Sady

Nabízíme masáže regenerační, lávovými kameny, čokoládové, reflexní terapii, odblokování krční páteře měkkou cestou. Poskytujeme manuální a přístrojová lymfodrenáž. Liposukci ultrazvukem a radiofrekvencí, radiofrekvenční lifting obličeje. Permanentní prodloužení řas. Prodej šperků Energetix.

img

MUDr. Petr Málek

FyzioterapieJihlava

Naše pracoviště, kde pracuje rehabilitační lékař se specializací na myoskeletální medicínu, je zaměřené především na poruchy funkce pohybového aparátu. Dominantní postavení v péči o klienty představují bolesti zad a stavy s nimi spojené. Prudký nárůst vertebrogenních potíží se stává nejen zdravotním, ale i celospolečenským problémem.

img

Fyziomed, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Poskytování zdravotních služeb v oboru fyzioterapie.

img

REHAB CENTRUM

FyzioterapieJihlava

Poskytujeme komplexní rehabilitační a regeneračně rekondiční péči.

img

Bohemia health s.r.o.

FyzioterapieČeský Krumlov, Nádražní Předměstí

Provozujeme ambulantní plastickou chirurgii, estetickou dermatologii a lékařskou kosmetiku. Provádíme operace očních víček, nosu, uší. Facelift. Laserová epilace a odstranění kožních výrůstků. Aplikace Kyseliny Hyaluronové a Botulotoxinu za účelem odstranění vrásek. PRP Plazma, VEER UTC. Liposukce.

img

Ivana Tomsová

FyzioterapieJindřichův Hradec

V oboru fyzioterapie pracuji od roku 1986. Počáteční praxi jsem získala na RHC oddělení NsP JIndřichův Hradec. Několik let jsem pracovala v Rehabilitačním stacionáři v Jindřichově Hradci. Od roku 1993 provozuji svou soukromou rehabilitační ambulanci.

img

VOJTOVO CENTRUM

FyzioterapieČeské Budějovice

Vojtovo centrum je nestátní zdravotnické zařízení, které se systematicky zabývá včasnou diagnostikou a terapii kojenců a dětí ohrožených a nemocných cerebrální parézou (dětskou mozkovou obrnou).

img

Rehabilitační centrum Šumava

FyzioterapieČeské Budějovice 2

Nabízíme komplexní vyšetření rehabilitačním lékařem, poradenství v oblasti bolesti zad, hlavy a kloubů, aplikaci postupů myoskeletální medicíny, instruktáž správného držení těla, automobilizačních cviků a správné životosprávy.

img

Dobrá rehabilitace

FyzioterapieČeské Budějovice

V našem nestátním zdravotnickém rehabilitačním zařízení v Českých Budějovicích se specializujeme především na léčbu bolesti pohybového aparátu.

img

MUDr.Petr Hána

FyzioterapieRokycany, Střed

Nadstandardní ambulantní sportovně-medicínské služby, jež jsou unikátní svou celistvostí. Počínaje tělovýchovně-lékařskou prohlídkou, přes speciální zátěžové testy, rozsáhlou péčí o pohybový aparát v rámci fyzioterapie, výživovým poradenstvím a konče konzultací k možnostem sportovního tréninku.

img

Rehabilitace Plzeň, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň, Severní Předměstí

Zabýváme se komplexní léčbou poruch pohybové soustavy, poúrazových stavů a nervových nemocí. Zajišťujeme rehabilitační, diagnostické, terapeutické a organizační opatření. Zabýváme se autogenním tréninkem a feldenkreisovou metodou. Provádíme fyzioterapie, neurologie, akupunktury a jiné.

img

MUDr. František Slíva

FyzioterapieZlín, Prštné

Naše rehabilitační centrum využívá širokého spektra metod a technik, aplikovaných vysoce odborně kvalifikovanými fyzioterapeuty a rehabilitačním lékaři. Jejich odbornost je garantována získanými licencemi pro jednotlivé terapeutické postupy. Zárukou kvality poskytované péče je patnáct let fungující pracoviště, které neustále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb, v závislosti na vývoji nových metod a přístrojů používaných k terapii.

img

MEDICAL POINT, s.r.o.

FyzioterapieZlín, Prštné

Provádíme rehabilitační cvičení, reflexní a vazivové masáže.

img

Jarmila Ovčáčková

FyzioterapieKroměříž

Specializujeme se na léčebné rehabilitační masáže. Klasická, reflexní, lymfatická, antimigrenózní, těhotenská masáž. Masáže lávovými kameny, baňkami, ajurvédská a havajská LOMI LOMI, tejpování, laseroterapie. Pokud Vás bolí záda, krk nebo máte sedavé zaměstnání, můžete vyzkoušet naše masáže.

img

Mgr. Romana Novotná - Léčebná rehabilitace, fyzioterapie

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Provoz rehabilitační ordinace. Nabídka kineziologického rozboru, reflexních masáží a měkké techniky. Provádím léčebnou tělesnu výchovu, elektroléčbu, vodoléčbu, terapii podle paní Mojžíšové či reflexní terapii podle Dr. Vojty.

img

Rehabilitace D. Stránská, Turnov s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytujeme komplexní rehabilitační služby.

img

Oddělení rehabilitace - Nemocnice Turnov

FyzioterapieTurnov

Náplní naší práce je léčebná rehabilitace. Rehabilitace obecně je komplex opatření s cílem dosáhnout maximální integraci člověka poškozeného na zdraví následkem nemoci, úrazu nebo vrozené vady. Léčebná rehabilitace je doplněna již mimo zdravotnické zařízení rehabilitací sociální, pracovní a pedagogickou.

img

Rehabilitace Vita

FyzioterapieČeská Lípa

Nabízím dlouholeté a kvalifikované zkušenosti v oboru rehabilitace. Mým cílem je řešení akutních či chronických potíží pohybového aparátu s individuálním přístupem k pacientům či zákazníkům.

img

REHABILITACE JIČÍN - Mgr. Martina Rozsypalová

FyzioterapieValdické Předměstí, Jičín

Jsme rehabilitační centrum v Jičíně (Východní Čechy). Poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nestandardní metody rehabilitace dle Mojžíšové.

img

REHAGAMA, s.r.o.

FyzioterapieKvasiny

Provozujeme rehabilitační ordinaci.

img

REPO Jičín, s.r.o.

FyzioterapieJičín, Valdické Předměstí

Poskytování rehabilitační péče a provoz rehabilitační poradny.

img

MUDr. Viera Audyová Rehabilitace a akupunktura

FyzioterapieTrutnov

Nabízíme komplexní péči klientům zaměřenou na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš terapeutický tým je tvořen lékařkou se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace s dlouholetou praxí v oboru a vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

CLR LauRa, s.r.o.

FyzioterapieDvůr Králové nad Labem

Provozujeme rehabilitační ordinaci. Provádíme fyzikální medicínu, lymfologii a fyzioterapie.

img

REHABILITACE, REKONDICE, MASÁŽE - KMENTOVÁ MIROSLAVA

FyzioterapiePardubice I

Nabízíme rehabilitaci chorobných a poúrazových stavů.

img

Stanislava Sádovská

FyzioterapiePardubice

Poskytujeme ambulantní rehabilitační péči, která je určena všem, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím - akutní nebo chronické bolesti, pooperační a poúrazové stavy, neurologická onemocnění, korigujeme vadné držení těla, aj. Ošetřujeme pacienty bez omezení věku. Léčba zahrnuje Fyzikální terapii a Léčebnou tělesnou výchovu.

img

Corriger, s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Firma Corriger s.r.o. (corriger z fr. – opravit, napravit, zmírnit) je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení v oboru fyzioterapie. Dále poskytuje rekondiční a regenerační služby.

img

REHAMEDIKA s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice

Nabízíme vyšetření pohybového ústrojí zkušenou specialistkou v oboru rehabilitační medicína včetně myoskeletálního ošetření a široké spektrum léčebných fyzioterapeutických metod.

img

MUDr. Bláhová, s.r.o.

FyzioterapieMost

Nabídka rehabilitací se zaměřením na léčbu bolestí zad, páteře, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

Fyzio a masážní studio Most

FyzioterapieMost

Moderně zařízené studio nabízející širokou škálu služeb v oblasti fyzioterapie, masáží a péče o pohybový aparát.

img

Mobilní fyzioterapie

FyzioterapieOlomouc

Něco vás bolí? Čekáte dlouho na rehabilitaci? Pokud si myslíte, že nemusíte k lékaři, kontaktujte nás. Na základě vyšetření použijeme techniky fyzioterapie k normalizaci stavu, doporučujeme 2-3 kontinuální terapie k odhalení příčiny a následně navrhneme další postup. V Olomouci spolupracujeme v léčbě akutních stavů s MUDr. Radovanem Mařákem (neurologie, myoskeletální medicína), můžeme vás objednat, pokud to bude vyžadovat Váš zdravotní stav.

img

Rehabilitace

FyzioterapiePřerov I-Město

Rehabilitační ambulance.

img

RECENS, s.r.o.

FyzioterapieBrno, Královo Pole

Naše filozofie je poskytnout pacientům kvalitní a profesionální léčebnou péči v oboru ortopedie a fyzioterapie (re­habilitace). V maximální možné míře vyjít všem pacientům vstříc při léčení mnohdy velmi vážných ortopedických onemocnění a jejich následků.

img

Rehabilitace - Mgr. Veronika Kunovská

FyzioterapieTábor

Komplexní rehabilitace pro kojence, batolata, starší děti i dospělé. Bolesti pohybového aparátu, stavy po úrazech, poruchy pánevního dna aj. Poradenství v oblasti motorického vývoje dětí, skoliózy. Používáme metodu dle prof. Vojty. Terapie také bez doporučení lékaře. Rychlé řešení akutních potíží.

img

Rehabilitační oddělení - Nemocnice Český Krumlov

FyzioterapieČeský Krumlov, Horní Brána

Rehabilitační oddělení Nemocnice Český Krumlov a.s. zajišťuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní pacienty českokrumlovska, částečně kaplicka, ale i pro řadu pacientů mimo region. Dále poskytujeme rehabilitační léčbu na všech lůžkových odděleních nemocnice.

img

Mgr. Aleš Janoch

FyzioterapieNapajedla

Zabývám se fyzioterapií a rehabilitacemi.

img

Fyzio Holešov, s.r.o.

FyzioterapieHolešov

Poskytujeme fyzioterapii a rehabilitace.

img

MUDr. Robert Adam, s.r.o.

FyzioterapieKolín III

Provoz ordinace praktického a závodního lékaře pro dospělé. Nabídka rehabilitací, mobilizace a měkké techniky, laseroterapie, magnetoterapie a aplikace rázové vlny.

img

MUDr. Josef Bourek, s.r.o.

FyzioterapieKolín IV

Poskytujeme služby rehabilitačního lékaře.

img

Iva Poulová - Fyzioterapie

FyzioterapieKutná Hora

Na našem pracovišti poskytujeme léčebnou rehabilitaci na doporučení lékaře a i za přímou úhradu našimi klienty.

img

Štěpánka Štěpánková

FyzioterapieMělník

Nabídka rehabilitací a masáží. Provádím cvičení po operacích a úrazech, pro těhotné a po porodu, kombinované terapie a masáže horkými lávovými kameny.

img

Centrum léčebné rehabilitace - Mgr. František Vaňous

FyzioterapieMělník

Nabízíme fyzioterapii a masáže.

img

Henneberg s.r.o.

FyzioterapieHostivice

Vedoucím fyzioterapeutem je paní Naďa Šmídková, která se svou celou kariéru zaměřuje na rehabilitaci pohybového aparátu.

img

Štěpánka Kolářová

FyzioterapieMladá Boleslav II

Cvičení, masáže a rehabilitace jsou vhodné nejen pro pacienty po úrazech a operacích. Pomůžou všem, kteří se cítí vyčerpaní, trpí bolestmi zad, šíje, migrénami, otoky, ať už v důsledku nemoci nebo stylu života.

img

Mgr. Iveta Sedlářová - Fyzioterapie

FyzioterapieFrýdek-Místek, Frýdek

Nabízím služby komplexní fyzioterapie a léčebné rehabilitace pro děti i dospělé.

img

Nestátní zdravotnické zařízení NEREST, s.r.o.

FyzioterapieFrýdek-Místek, Místek

Nabídka neurologie, fyzioterapie a rehabilitace.

img

Fyzioterapie CORPUS-THERAPY, s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín

V současné době provozuje soukromé ambulance fyzioterapie a masérské salóny.

img

Léčebná Rehabilitace Nový Jičín s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín-Žilina

Naše Léčebná Rehabilitace se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch funkce pohybového aparátu. To vše prostřednictvím erudovaných fyzioterapeutů a lékaře ve dvou pobočkách v Novém Jičíně a užitím speciálních technik v moderní fyzioterapii. Cílené ovlivnění neuromuskulárního systému příznivě ovlivňuje i funkce dalších tělních systémů.

img

EUC Klinika Kladno

FyzioterapieKladno

V naší ordinaci zajišťujeme komplexní diagnostiku a terapii dětí a dospělých se širokou škálou diagnóz. Spektrum našich pacientů zahrnuje především pacienty s poruchami pohybového aparátu, bolestmi zad a kloubů. Při léčbě úzce spolupracujeme s většinou zdravotnických odborností, především jde o neurologii, ortopedii, chirurgii a pediatrii.