Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Kraniosakrální biodynamika

Slovník pojmů

Najdi další pomoc - kraniosakrální biodynamika

Kraniosakrální biodynamika a kraniosakrální terapie jsou jemné metody, které výrazně zesilují a urychlují samoléčebné schopnosti lidského organismu. Kraniosakrální terapie působí na širokou škálu obtíží – navrací organismus k jeho přirozenému fungování, harmonizuje nervovou soustavu, pomáhá při problémech pohybového aparátu, chronických bolestech, migrénách, umožňuje tělu regenerovat na velmi hluboké úrovni.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

THERAPY CENTRE

Najdi další pomocPraha 3, Vinohrady

Náš tým odborných terapeutů pomáhá dětem i dospělým pomocí alternativních terapií. Na základě komplexní diagnostiky každému klientovi vypracujeme individuální terapeutický plán, který odráží jeho potřeby. Umíme pomoct s obyčejnou rýmou, gynekologickými problémy, ale také chronickými problémy jako jsou bolesti zad nebo vyhřezlá plotýnka. Speciální péči věnujeme postiženým klientům, pro které organizujeme intenzivní neurorehabilitační pobyty. Jako v bavlnce se budou cítit ženy s různými gynekologickými obtížemi, ale i ty, které si přejí otěhotnět.

img

THERAPY CENTRE - Kraniosakrální biodynamika

Najdi další pomocPraha 3, Vinohrady

Kraniosakrální biodynamika je terapeutický obor, který navazuje na dávné znalosti fungování lidského těla, které je formováno nejen hmotou, ale také vnitřními silami. Vychází z kraniosakrální terapie (osteopatie), která byla popsána již v 19. století. Kraniosakrální biodynamika podporuje samoléčebné procesy vrozené každému z nás. Je to velmi jemná, bezbolestná, neinvazivní, doteková metoda vhodná pro těhotné, miminka, ale pro ty, kteří odchází. Metoda pracuje na principu harmonizace, podporuje vlastní sebeléčebné procesy, které každý člověk v sobě přirozeně má. Pracujeme se zdravím klienta, které podporujeme.

img

Mgr. Zdenka Andrýsková

Najdi další pomocBrno

Jedinečným a laskavým způsobem nabízím podporu proměny energetického pole člověka. Pracuji s čistým uvědoměním, s jediným místem, ze kterého se člověk může skutečně uzdravit.

img

Panizlilie - Zuzana Nepevná

Najdi další pomocPraha, Stodůlky

Nabízím pomoc a péči při odstranění Vašich bolestí na těle i na duši, jemným neurologickým ošetřením kraniosakrální osteopatií nebo celostním léčením metodou INEH (International network of healing), terapií emocionálního odbloku či masáží a rehabilitačními a mobilizačními technikami.

img

Mgr. Romana Kolaříková

Najdi další pomocOlomouc

Nabízím alternativní a germánskou medicínu a grafologické rozbory. Aplikuji techniku emoční svobody, kraniosakrální a reflexní terapii. Zabývám se automatickou kresbou, Shambally, kvantovým léčením a Reiki. Pořádám kurzy a semináře.

img

JUDr. Zuzana Martínková

Najdi další pomocPlzeň

Nabízím konzultace týkající se diagnostiky stavu orgánů fyzického těla a sestavení vhodné bylinkové směsi nebo objednání se na kraniosakrální terapii.

img

Mgr. Zuzana Kazdová

Najdi další pomocPraha 4

Nabídka kraniosakrální terapie a shiatsu.

img

JUDr. Kateřina Hybešová

Najdi další pomocPraha 4

Nabídka kraniosakrální osteopatie a bylinné terapie.

img

Bc. Lenka Hilgerová Hanzalová

Najdi další pomocDěčín

Kineziologická poradna. Poskytuji odborné poradenství a terapii při řešení akutních i chronických problémů, v oblasti účinné prevence a nalezení zdravého životního stylu.

img

Kateřina Velcová - Ateliér Spolu k radosti

Najdi další pomocPraha 5, Smíchov

Ateliér, kresba pravou hemisférou, prožitkové malování, seberozvoj.

img

Duhová medicína, z.s.

Najdi další pomocJičín, Nové město

Najdete u nás tradiční čínskou medicínu, kraniosakrální terapii, rehabilitaci, muzikoterapii, emoční terapii, astroterapii, homeopatii, pravidelné cvičení jógy, qi gongu, masáže, semináře. Pořádáme kurzy pro školy a firmy.

img

Centrum Harmonie - Romana Farna

Najdi další pomocOstrava, Moravská Ostrava

Nabízím klasické, reflexní, lymfatické, čínské tlakové i thajské masáže. Provádím baňkování, moxování, těhotenské masáže a zabývám se muzikoterapií i kraniosakrální terapií. Poskytuji medovou detoxikaci a masáž. Provozuji lektorskou činnost, vedu meditace a prodávám dárkové poukazy.

img

Trvalé zdraví - centrum alternativní léčby

Najdi další pomocPardubice

Kraniosakrální terapie, terapeutické masáže tibetskými mísami, fytoterapie, detoxikační medicína, arteterapie, reiki, masáže a další.

img

Čas na povídání

Najdi další pomocPraha 1, Nová Město

Nabízím Vám setkání u šálku dobré kávy či čaje v útulném prostředí v Praze 1. Můžete se ptát, povídat nebo poslouchat. Mezi poskytované služby patří automatická kresba, reiki shamballa, léčení nemocí, dále kraniosakrální terapie, dornova metoda a masáže.

img

Kraniosa.cz

Najdi další pomocPraha 2, Vinohrady

Nabízím Kraniosakrální Reiki terapii - velmi účinnou techniku, pracující s mozkomíšním mokem a harmonizující kraniosakrální rytmus, který je základním rytmem těla nadřazeným nad srdečním tepem i plicním dechem. Terapie napomáhá ke zmírnění, či odstranění širokého spektra zdravotních potíží.

img

Centrum Vitalio - MUDr. Pavel Stuchlík

Najdi další pomocOtrokovice, Kvítkovice

Provozujeme ordinaci alternativní medicíny.

img

Zdeňka Ocelíková

Najdi další pomocPraha, Hloubětín

Nabízíme kraniosakrální terapie, lymfatické masáže a kurzy kraniosakrální terapie. Dále nabízíme Ra-Sheeba, somato-emocionální uvolnění, spirituální medicínu a reiki.

img

Martina Hrdličková

Najdi další pomocLiberec, Vesec

Provozuji kineziologickou poradnu. Používám metodu One Brain vhodné k řešení fyzických a psychických potíží. Nabízím řešení zdravotních problémů. Provádím manuální terapii, bio diagnostiku, rodinné konstelace a kraniosakrální terapii.

img

Mgr. Hana Hrdinová

Najdi další pomocLanškroun

Terapie Vědomí buněk.

img

Antonín Turek

Najdi další pomocTřebíč

Léčitel a poradce v oblasti diagnostiky, harmonizace zdraví a prostředí.

img

Centrum Balsamina

Najdi další pomocKopřivnice

Centrum celostních terapií, psychologické poradenství, nutriční poradna.

img

Radek Neškrabal

Najdi další pomocHodonín

Zabývám se kraniosakrální osteopatií. Organizuji kurzy. Věnuji se viscerální manipulaci, Bachovým cestám a provádím baňkování.