Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Manažerská psychologie

Slovník pojmů

Psychologie - manažerská psychologie

Manažerská psychologie je aplikovaným oborem psychologie, který se zaměřuje na manažerské dovednosti, osobnost manažera a jeho obchodní dovednosti (umění vedení kolektivu atd.).

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Druhá praxe psycholog Admin tester

Psycholog, Nesprávná

Testovací profil - prosím ignorujte.

img

PhDr. Jiří Novák

PsychologPraha 8, Kobylisy

Psychologické a poradenské služby.

img

Mgr. Zuzana Kráčmarová Turáková

PsychologPraha 6, Bubeneč

Psychoterapie a psychologické poradenství pro dospělé a firmy. Nabízím individuální, skupinovou i párovou psychoterapii.

img

PhDr. Naďa Štullerová

PsychologPraha 1

Psychologie práce. Psychodiagnostika pro manažerské pozice, výběrová řízení do profesí náročných na psychickou a pracovní způsobilost, zjišťování individuálních schopností, osobnostních rysů a vlastností dle požadavků klienta. Ředitelka ACE Consulting, s.r.o.

img

PhDr. Matúš Šucha, PhD.

PsychologOlomouc

Dr. Šucha se profesně orientuje na problematiku dopravní psychologie, lidského faktoru v dopravně obecně a na problematiku manažerského poradenství.

img

ACE Consulting, s.r.o.

PsychologPraha, Nové Město

Chceme se podílet na dlouhodobém rozvoji lidského potenciálu spektrem velkých i menších organizací v ČR. Chceme nabídnout své profesionální služby společnostem, které lidské zdroje považují za důležitou oblast svého rozvoje a chtějí ji neustále rozvíjet ve prospěch svého businessu.

img

Mgr. Věra Máchová

PsychologBrno

Věnuji se 17 let vzdělávání dospělých v oblasti osobního rozvoje a posuzování vybraných pracovních kompetencí. Zabývám se vzděláváním, psychodiagnostikou a poradenstvím.

img

PhDr. Věra Rašková Psychoterapie

PsychologPraha 2

Při společném setkání nabízíme pomoc při řešení složitých vztahových a pracovních situací.

img

Najdi Pomoc - vzorový profil

PsychologPraha 7, Praha 7

Tento profil byl založen jako vzorový, pro prezentaci možností. Najdi Pomoc s.r.o. je provozovatelem portálu NajdiPomoc.cz na kterém se nacházíte. Můžete nás kdykoliv kontaktovat s jakoukoliv otázkou k možnostem spolupráce.