Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Mechanoterapie (ruční, přístrojová)

Slovník pojmů

Nic nenalezeno

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Fyzioterapie Jana Šimonková

FyzioterapiePraha , Anděl

Provozujeme rehabilitační ordinaci se zaměřením na fyzioterapii. Nabízíme vstupní vyšetření, pohovor s pacientem, vlastní terapii a doporučení terapeuta. Poskytujeme péči o amatérské a profesionální sportovce, diagnostiku bolestivých syndromů, masáže a další.

img

MOTUS REHABILTACE s.r.o.

FyzioterapiePraha 1

MOTUS-Rehabilitace,s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých a to ve všech klinických oborech. Náš terapeutický tým je tvořen vysokoškolsky vzdělanými odborníky – magistry fyzioterapie, kteří jsou zárukou vysoké kvality poskytované péče.

img

Milan Slavík - specialista na fyzioterapii

FyzioterapieZnojmo

Jmenuji se Milan Slavík a jsem specialista na fyzioterapii. Zjednodušeně to znamená, že Vám umím pomoci od bolesti zad, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

Fyzioterapiepro

FyzioterapiePraha 3

Nabízíme fyzioterapii (rehabilitaci), manuální lymfodrenáž a masáže.

img

Mgr. Martina Červená - fyzioterapie a rehabilitace

FyzioterapiePraha 5 - Smíchov

Ve své ordinaci se zabývám celým pohybovým aparátem člověka a diagnostikou, podle které volím následnou léčbu. Postup léčby stanovuji ze škály odborných metodik, a to vždy vzhledem k individuálním přáním a potřebám mých klientů. Proto je pro mne rozhodující jak naše společné stanovisko, tak i konzultace s ohledem na vaše přání.

img

FYZIOklinika fyzioterapie - centrum fyzioterapeutické péče

FyzioterapiePraha - Chodov

Moderní centrum fyzioterapie zaměřené na léčbu a prevenci bolesti pohybového aparátu. Jsme centrem pro léčbu Fokusovanou rázovou vlnou v ČR. Další poskytované služby - zrychlení hojení ran, léčba erektilní dysfunkce, léčba celulitidy, lymfodrenáže, rehabilitace ve ve 3D virtuálním světě.

img

Rehabilitace SaSyn

FyzioterapieMiroslav

Fyzioterapie dětí a dospělých Miroslav

img

Fyziocare s.r.o.

FyzioterapiePraha 2

V našem zařízení, specializujícím se na léčebnou rehabilitaci dětí a dospělých, si zakládáme především na individuálním přístupu. Dle vstupního vyšetření se snažíme každému pacientovi terapii „ušít na míru“ tak, aby bylo dosaženo požadovaných cílů terapie.

img

Fitnessie

FyzioterapiePraha 9, Střížkov

Nabízíme odborné fyzioterapeutické služby v příjemném prostředí našeho studia. Pomůžeme vám bez čekacích lhůt a přizpůsobíme se vašim specifickým požadavkům. Nabízíme i odborné konzultace , tejpování nebo terapii ultrazvukem.

img

Fyzioterapeut - Martina Crhová

FyzioterapieBrno

Fyzioterapie v Brně

img

BeFit Fyzioterapie

FyzioterapiePlzeň, Slovany

Trápí Vás bolesti zad, kloubů nebo svalů? Jste po operaci nebo po úrazu? Omezuje Vás něco v práci, sportu nebo v činnosti, co máte rádi? Neodkládejte první krok a objednejte se!

img

Fyzioterapie Lenka Hrdinová

FyzioterapieŽďár nad Sázavou 1

Nabízím fyzioterapie, rehabilitace, lymfodrenáže, masáže, nordic walking, cvičení, metoda dle Mojžíšové.

img

ARTHROCENTRUM - rehabilitace

FyzioterapiePraha , Vršovice

Rehabilitační pracoviště spojující ordinaci rehabilitačního lékaře a oddělení fyzioterapie zaměřující se na akupunkturu, léčebnou rehabilitaci, metodu Mojžíšové, elektroléčbu, laseroterapii, masáže, cvičení pro Bechtěreviky a jiné. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

img

4D Fyzioterapie

FyzioterapieBrno, Komín

Fyzioterapie s lidským přístupem v centru Brna. Každý z nás je jedinečný. Ať už se chcete zbavit bolesti a cítit se dlouhodobě v pořádku nebo potřebujete obnovit ztracené pohybové schopnosti či zlepšit psychomotorický vývoj Vašich dětí, naši profesionálové Vás na této cestě budou provázet a pomáhat.

img

Fyzioterapie a léčebná rehabilitace - Mgr. Lenka Honsová

FyzioterapieUherské Hradiště

Specializuji především na léčbu bolesti pohybového aparátu. Využívám dlouhodobé poznatky a zkušenosti v oboru léčebné rehabilitace dospělých i dětí.

img

MUDr. Štěpánka Kosková

FyzioterapieRychnov nad Kněžnou

Provozuji ordinaci léčebné rehabilitace a manuální medicínu.

img

Mgr. Miroslava Grabcová

FyzioterapieČeský Krumlov

Rehabilitační ordinace a pracoviště.

img

Rehabilitace D. Stránská, Turnov, s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytujeme komplexní rehabilitační služby. Nabízíme kineziologický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, mobilizaci, cvičení na neurofyziologickém podkladě, posilování či cvičení pro děti a dorost. Provádíme ultrazvuk, stimulace, kombinovanou terapii i magnetoterapii.

img

NEVIEN s.r.o.

FyzioterapieHradec Králové, Třebeš

Naše centrum nabízí specializovanou péči v oboru: rehabilitace a fyzikální medicína, fyzioterapie, tradiční čínská medicína (celotělová akupunktura, fytoterapie), lymfologie a kineziotaping.

img

Fyzioterapie Mgr. Tomáš Osladil

FyzioterapieTřebechovice pod Orebem

Pokud Vás trápí akutní i dlouhodobé bolesti páteře, kloubů, svalů, svalových úponů např. po úraze nebo po sportovním či pracovním přetížení, a nebo máte např. potíže s udržením rovnováhy či sníženou fyzickou kondici, najdeme nejvhodnější řešení.

img

Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty

Fyzioterapie Beroun-Závodí

Rehabilitační centrum berounské nemocnice je nově vybudované, velice moderní, špičkově vybavené zařízení, patřící k nejlepším tohoto typu, a to nejen v České republice. Je zde poskytována včasná léčebná rehabilitace jak ambulantním tak i hospitalizovaným pacientům.

img

Centrum rehabilitace Karviná

FyzioterapieKarviná, Ráj

Poskytujeme rehabilitační péči. Nabízíme individuální léčebnou tělesnou výchovu s využitím rehabilitačních pomůcek jako jsou míče, gumové akupunkturní baňky, overbally a jiné.

img

Rehabilitace Jičín

FyzioterapieJičín, Nové Město

Jsme rehabilitační centrum s 20 letou praxí se sídlem v Jičíně. Heslem kterým se řídíme je „Nejlepší léčbou bolesti těla je prevence a aktivní přístup.“

img

Fyziocentrum Baťa

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace pro děti a dospělé, plně hrazené zdravotními pojišťovnami. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům ve formě individuálních i skupinových terapií.

img

Bristec cz, s.r.o.

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Poskytujeme komplexní ambulantní péči nejširší veřejnosti. Rehabilitace na této adrese sídlí již řadu let. Od dubna 2010 jsme navázali na činnost předchozího zakladatele. Klademe důraz na kvalitní přístrojové vybavení a odborné vzdělávání personálu. V příjemném prostředí budete obslouženi kvalifikovanými fyzioterapeutkami v čase, na který jste objednáni.

img

ReHaBilitace Kalač - NOVÝ JIČÍN

FyzioterapieNový Jičín

Služby jsou poskytovány klientům každého věku a pohlaví, kteří mají zájem o své zdraví a nebo chtějí změnit životní styl.

img

Mgr. Iveta Pourová

FyzioterapieJaroměř, Pražské Předměstí

Soukromou ordinaci fyzioterapeuta provozuji od roku 2005. Náplní práce fyzioterapeuta je vyšetření pohybového aparátu, stanovení fyzioterapeutické diagnózy, plánu fyzioterapie a léčba. Každý klient dostane informace o pravděpodobné příčině jeho obtíží, co a jakým způsobem budeme léčit a jak může klient léčbu aktivně podpořit. Spousta potíží " na těle", ale může pocházet od „ duše “ – stres, deprese, úzkost mohou přispět ke zvýšené citlivosti na bolest, zvýšenému napětí svalů, změně dechového stereotypu atd.,proto ve své práci používám i poznatky psychosomatické medicíny.

img

Bc. Soňa Kováčová, DiS.

FyzioterapiePolička, Horní Předměstí

Jmenuji se Soňa Kováčová. Provozuji nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie Kováčová. Poskytuji komplexní terapií funkčních poruch pohybového aparátu dětí i dospělých formou ambulantní i domácí péče.

img

Rehabilitace Anička, s.r.o.

FyzioterapieSvitavy, Předměstí

Poskytujeme komplexní služby fyzioterapie pro děti a dospělé formou ambulantní či domácí péče.

img

Fyzioterapie Lenka Fialová

FyzioterapieTeplice, Trnovany

Nabízím pomoc při bolestech pohybového aparátu, při bolestech po jednostranném přetěžování těla, při vadném držení těla, skolióze, při rekonvalescenci po úrazech, operacích a při lymfatických otocích. Bez obvyklých čekacích lhůt. Nejsem smluvním partnerem zdravotních pojišťoven.

img

Fyzioterapie 3R, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Nabízíme tvarování postavy rázovou vlnou a přístrojem Power Plate. Provádíme masáže lávovými kameny, lymfodrenáže, baňkování i chemický peeling. Zajišťujeme fyzioterapii.

img

DH Fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice, Předměstí

DH Fyzioterapie je moderní privátní rehabilitační zařízení, nově vybudované v roce 2006 v Litoměřicích v blízkosti Městské nemocnice. Pracoviště je vybaveno nejmodernějším zařízením pro všechny druhy fyzioterapie. Je zde také ordinace rehabilitačního lékaře. Zařízení má bezbariérový přístup do všech částí centra, ke všem poskytovaným službám.

img

Rehabilitace Kateřina, s.r.o.

FyzioterapieDěčín, IV-Podmokly

Nabízíme komplexní fyzioterapii a rehabilitaci bolestivých stavů, úrazů, sportovní kompenzaci, kineziologický rozbor, lymfatické masáže, baňkování, tejpování (MTC) a nově pneumatickou lymfodrenáž a myofeedback plus léčbu rázovou vlnou. Nově nabízíme Hipoterapii.

img

REMED Meziboří s.r.o.

FyzioterapieMeziboří u Litvínova

Nestátní zdravotnické zařízení REMED Meziboří s.r.o. nabízí zákazníkům (zdravotním pojišťovnám) garantovanou, časnou, komplexní i krátkodobou zdravotní péči výhradně hospitalizačního typu v plném rozsahu fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, zejména pro spádové území Ústeckého kraje.

img

Rehabillitační centrum Olma R

FyzioterapieČeské Budějovice

Poskytujeme zdravotní péči v oborech léčebná rehabilitace a fyzioterapie již od roku 1994

img

Fyzioterapie Dr. Eva Kumstátová s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav

Ambulantní nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje léčebnou a preventivní péči v oboru fyzioterapie.

img

FyzioDH

FyzioterapieMladá Boleslav

Fyziodh je nově vznikající soukromá fyzioterapeutická ambulance, která se nachází v oblasti Starého města v Mladé Boleslavi. Snadná dostupnost a bezbariérový přístup.

img

FyzioTOP - soukromá fyzioterapie

FyzioterapiePříbram

Profesionální, nadstandardní i běžné terapeutické služby.

img

Centrum léčebné rehabilitace s.r.o. - Gabriela Čáslavská

FyzioterapieKarlovy Vary, Rybáře

Poskytujeme komplexní rehabilitaci pohybové soustavy, poúrazových a pooperačních stavů, vrozených a získaných neurologických poruch dětí a dospělých. Máme smlouvu se všemi pojišťovnami. Aplikace plynových injekcí, masáže.

img

FYZIOplus, s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary

Poskytujeme léčbu pohybového systému.

img

David Jindra

Fyzioterapie Karlovy Vary, Dvory

Nabízím rehabilitace se specializací na sportovce, školení MFK a ostatních masážních a rehabilitačních technik. Zabývám se metodou MFK.

img

Rehabilitace Karlovy Vary s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary

Nabízíme rehabilitace a fyzioterapii. Poskytujeme komplexní diagnostiku pohybového aparátu u dětí a dospělých, měkké a mobilizační techniky páteře, žeber a periferních kloubů, elektrostimulaci paretických svalů po centrálních a periferních obrnách i odstranění bolestí v zádových oblastech.

img

Rehabilitace Koppová

FyzioterapieMariánské Lázně, Úšovice

Nabídka služeb masážního a rehabilitačního salónu. Provádíme reflexní masáže, masáže pro kojence, lymfodrenáže, kineziologický rozbor, vířivou koupel na ruce a nohy. Zaměřujeme se na bolesti zad, páteře, poúrazové stavy. Zajišťujeme program a cvičení pro těhotné. Poskytování poradenství ve výživě.

img

JITROCEL - lokomoční centrum

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

JITROCEL je nestátní zdravotnické zařízení se statutem sociální podnik. Poskytujeme osobám zdravotně znevýhodněným profesionální rehabilitační, rekondiční a masérské služby. Využíváme nadstandartního vybavení, speciální pomůcky a rehabilitační techniku.

img

ELPIS OLOMOUC, spol. s r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Nabídka služeb rehabilitační ordinace. Provádění kinesiotejpingu a akupunktury. Možnost objednání masáží. Pronájem bazénu s protiproudem, sauny, vířivé vany a tělocvičny.

img

FYZIOTERAPIE Bezvodová, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a terapií pohybového systému u dětí školního věku a u dospělých. Provádíme fyziatrickou léčbu za použití pohybové, manuální a fyzikální terapie. Dále provádíme instruktáž a poradenství sloužící k urychlení rekonvalescence, ke zlepšení kvality života a tělesné zdatnosti.

img

MUDr. Miroslav Procházka

FyzioterapiePraha, Žižkov

Provoz rehabilitační ordinace. Provádíme akupunkturu, aplikaci neinvazivního laseru při tinitu, aplikaci High Intensity Laseru nebo pulsního scaneru, regenerační masáže a magnetoterapii.

img

THERAPY POINT s.r.o.

FyzioterapiePraha, Dejvice

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Specializujeme se především na terapii neurologických, ortopedických a chirurgických diagnóz a na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu. Poskytujeme komplexní péči pro naše dospělé i dětské klienty.

img

RE-FORMA

FyzioterapiePraha, Podolí

Kompletní servis fyzioterapeuta je zaměřen nejen na řešení Vašeho zranění, obtíží či bolestí, ale učí Vás poznávat své vlastní tělo. Nabízím služby v oblasti fyzioterapie, sportovní fyzioterapie, masáže, ergonomie. Zajišťuji prevenci a programy na míru v ordinaci či ve vašem prostředí.

img

SPORTMED, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Holešovice

Provozujeme zdravotnické zařízení a rehabilitační centrum. Zabýváme se fyzikální terapií. Provádíme mobilizační a manipulační techniky, techniky měkkých tkání i laserovou sprchu. Dále zajišťujeme IF a DD proudy, elektroléčbu, celkové i částečné masáže.

img

Petra Bastlová - rehabilitace

FyzioterapiePraha 3

Rehabilitace Petry Bastlové je zdravotnické zařízení ambulantního typu, zajišťující péči v oblasti léčebné rehabilitace, fyzioterapie.

img

R a F, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

V rehabilitačním zařízení R a F spol. s r.o. se zabýváme diagnostikou, prevencí a léčbou obtíží pohybového systému celého těla.

img

ORTOPEDIE MUDr. Martin Dlouhý, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

Poskytujeme klasickou ortopedickou péči dospělých i dětí, tedy péči o pacienty s bolestmi kloubů, páteře, svalových šlach a jejich úponů. Naší specializací je léčba rázovou vlnou. Dále provádíme fyzioterapie, laseroterapie, lymfodrenáže, magnetoterapie, uhlíkoterapie a další.

img

Jan Beneš, DiS.

FyzioterapieMimoň I

Provádíme vyšetření pohybového systému, manuální terapii, měkké techniky či reflexní i thajskou masáž. Nabízíme léčebný tělocvik a elektroléčbu.

img

Zdravé tělo a duše - Dana Blaževičová

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provozuji rehabilitační praxi. Nabízím funkční manuální medicinu, reflexní terapie, analýzu z vlasů, Reiki a shamballa. Zabývám se i výživovými programy.

img

MUDr. Vladimíra Šnajdrová

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provádíme rehabilitace. Nabízíme vyšetření, masáže, léčebný tělocvik, vodoléčbu a fyzikální terapii. Zabýváme se vyšetřením pohybového systému, elektroléčbou i akupunkturou. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

img

MUDr. IVO JÖRG Rehabilitace, s.r.o.

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provoz ambulantního rehabilitačního zařízení. Zabýváme se především terapií pohybového aparátu při chronických i akutních obtížích, poúrazovými stavy a dále se zaměřujeme na léčbu funkční sterility a inkontinence u žen.

img

REHABILITACE JL s.r.o.

FyzioterapieJanské Lázně

V naší ordinaci poskytujeme odbornou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči. Naše specializované pracoviště se nachází přímo ve škole pro tělesně postižené studenty v Janských Lázních.

img

Mgr. Tomáš Suchomel

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Nabízím komplexní vyšetření pohybového aparátu. Provádím mobilizační techniky kloubů a páteře, techniky měkkých tkání, reflexní masáže a další. Poskytuji prevenci a léčbu akutních i chronických bolestí a jiné.

img

REHABILITACE Jitka Patočková

FyzioterapieSvitavy

Naší specializací je rehabilitace malých dětí, dospělých a fyzioterapie. Mimo to si u nás můžete vybrat ze široké nabídky masáží, jako jsou například masáže sportovní, lymfatické, relaxační či speciální. Náš profesionální tým Vám vždy pomůže od bolesti či únavy a v příjemném prostředí naší praxe zažijete to pravé uvolnění a relax.

img

Rehabilitace Slaný s.r.o.

FyzioterapieLouny

Naše zdravotnické zařízení Vám nabízí komplexní zdravotní péči v oboru léčebné rehabilitace. Kromě ucelené rehabilitace dětí a dospělých Vojtovou metodou a pomocí Bobath konceptu nabízíme dále léčbu bolestí páteře, kořenových syndromů, stavů po mozkových příhodách, stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí, a rehabilitace zánětlivých onemocnění kloubů. Provádíme také léčbu funkční ženské sterility pomocí metody dle Mojžíšové a cvičení pro těhotné.

img

Bc. Monika Dragounová, DiS.

FyzioterapieLouny

Poskytuji služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Provozuji psychomotorickou poradnu. Nabízím elektroterapii, magnetoterapii, laser, rázovou vlnu a kryoterapii.

img

Rehabilitace Teplice s.r.o.

FyzioterapieTeplice, Trnovany

Naše rehabilitace je nestátní zdravotnické zařízení. Onemocnění, kterými se naše fyzioterapie zabývá jsou: bolesti pohybového aparátu, poranění vzniklá při sportu a úrazech, bolestivé stavy, které vznikají po přetěžování organismu a další neurologická onemocnění, vadné držení těla, skolióza a jiné.

img

Jana Mráčková - Rehabilitace a fyzioterapie

FyzioterapieChomutov

Nabídka služeb privátního rehabilitačního centra jako jsou relaxační a reflexní masáže, individuální fyzioterapie včetně komplexního vyšetření.

img

FyzioSo

FyzioterapieSokolov

Nabízíme individuální a proaktivní přístup ke každému klientovi v podobě terapie šité na míru dle aktuálního stavu - komplexní péči v rukou odborníka, vysokoškolsky vzdělaného fyzioterapeuta. Využíváme nejnovějších poznatků z oboru fyzioterapie. Minimální čekací doba, výrazná časová flexibilita.

img

REHALCENTRUM, s.r.o.

FyzioterapieCheb

Provozujeme rehabilitační centrum. Zabýváme se léčbou poúrazových a pooperačních stavů pohybového aparátu, kompenzací skoliózy a vadným držením těla. Řeším problémy s inkontinencí, bolestivými stavy v průběhu těhotenství nebo po porodu. Poskytujeme možnosti ovlivnění funkční neplodnosti.

img

ARXMED, s.r.o.

FyzioterapieProstějov

Provozujeme zdravotnickou péči v oboru neurologie, myoskeletální medicíny, ortopedie, akupunktury a fyzioterapie. Zabýváme se zlepšením svalové síly, mobility kloubů a urychlením rekonvalescence po onemocnění nebo poranění.

img

Fyzioterapie Kryková Zora

FyzioterapieProstějov

Naší specializací je rehabilitace funkčních poruch (bolesti zad, kloubů, svalové dysbalance), fyzioterapie po úrazech (zlomeniny, distorze,…) a operacích (např. kolenního kloubu, hernie disku, kloubní náhrady apod.), ale i preventivní fyzioterapie.

img

Rehabilitační centrum STYL

FyzioterapiePřerov I-Město

Nabízíme služby v oblasti fyzioterapie, masáží a vakuové kosmetiky. Poskytujeme procedury hrazené i nehrazené zdravotní pojišťovnou. Provádíme individuální léčebnou tělesnou výchovu, cvičení na strojích, mobilizaci periferních kloubů a páteře, techniku měkkých tkání či vazivové a segmentální masáže.

img

JK Re-lax

FyzioterapieŠumperk

Nabízíme masáže, individuální cvičení a poradenství pod dohledem fyzioterapeuta s dlouholetou praxí. Specializujeme se na Dornovu metodu a kineziotaping. Prodáváme přírodní masážní oleje a cvičební pomůcky.

img

Life balance clinic

FyzioterapieOlomouc, Neředín

Nabízíme léčebnou rehabilitaci a fyzioterapii. Zajišťujeme kraniosakrální terapii či viscerální manipulaci, psychosomatiku a léčbu traumatu. Aplikujeme principy klasické čínské medicíny.

img

STUDIO EVA & EVA

FyzioterapieOlomouc, Nové Sady

Nabízíme masáže regenerační, lávovými kameny, čokoládové, reflexní terapii, odblokování krční páteře měkkou cestou. Poskytujeme manuální a přístrojová lymfodrenáž. Liposukci ultrazvukem a radiofrekvencí, radiofrekvenční lifting obličeje. Permanentní prodloužení řas. Prodej šperků Energetix.

img

Bc. Andrea Mikletičová

FyzioterapieBlansko

Zabývám se fyzioterapií. Rehabilitace v soukromé ordinaci nebo ve Vašem domácím prostředí.

img

Fyzioterapie Salus

FyzioterapieBlansko

První návštěva trvá zpravidla jednu hodinu z důvodu odebrání anamnézy a provedení prvního vyšetření. Doporučení od lékaře není nutné, ale budeme rádi, když přinesete zdravotní dokumentaci vztahující se k danému problému. Sestavíme léčebný plán, který odpovídá potřebám jednotlivce. Délka a frekvence dalších návštěv se odvíjí od stavu klienta a vzájemné domluvy.

img

ExpertFyzio

FyzioterapieHodonín

Specializovaná rehabilitační ambulance se zaměřením na bolest a bolestivé stavy pohybového aparátu. neurologii a neuro-rehabilitace, ortopedii, sportovní medicínu, prevence. Možnost vyšetření i ošetření v domácím prostředí = mobilní fyzioterapie. Vojtova terapie pro dospělé a děti od 12R.

img

Centrum léčebné rehabilitace-REHEX, v.o.s.

FyzioterapieHodonín

Jsme poskytovatelé zdravotních služeb v oborech rehabilitační a fyzikální medicíny, fyzioterapie a ergoterapie.

img

Léčebná rehabilitace Vyškov

FyzioterapieVyškov

Rehabilitace je oborem medicíny, zabývající se obnovou výkonnosti nemocného. V užším smyslu pak jeho pohybových schopností, např. po úrazech, při onemocnění kloubů, páteře, po operaci apod. Využívá řadu fyzikálních prostředků, jako jsou masáže, speciální cvičení, elektroterapie, balneoterapie. Využívá zejména léčebnou tělesnou výchovu k léčbě pohybové soustavy.

img

MUDr. Petr Málek

FyzioterapieJihlava

Naše pracoviště, kde pracuje rehabilitační lékař se specializací na myoskeletální medicínu, je zaměřené především na poruchy funkce pohybového aparátu. Dominantní postavení v péči o klienty představují bolesti zad a stavy s nimi spojené. Prudký nárůst vertebrogenních potíží se stává nejen zdravotním, ale i celospolečenským problémem.

img

REHAB CENTRUM

FyzioterapieJihlava

Poskytujeme komplexní rehabilitační a regeneračně rekondiční péči.

img

BIOCENTRUM P, s.r.o.

FyzioterapieHumpolec

Nabízíme rehabilitace, fyzioterape či mobilizace, manuální lymfrodenáž, kinesiotaping, estetické formování postavy, plynové injekce a vodoléčbu. Provádíme klasickou, hawajskou Lomi-Lomi či ajurvédskou masáž Dátá snéham. Poskytujeme služby hrazené pojišťovnou.

img

Fyzioterapie - Mgr. Marta Šilerová

FyzioterapieŽďár nad Sázavou 1

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení poskytující péči v oboru rehabilitace a fyzioterapie, zaměřující se na diagnostiku, prevenci a terapii. Ulevujeme od bolesti hlavy, páteře, kloubů, ale i bolestí břicha i končetin. Využíváme lymfodrenáž, míčkování, masážní i mobilizační techniky.

img

Ivana Tomsová

FyzioterapieJindřichův Hradec

V oboru fyzioterapie pracuji od roku 1986. Počáteční praxi jsem získala na RHC oddělení NsP JIndřichův Hradec. Několik let jsem pracovala v Rehabilitačním stacionáři v Jindřichově Hradci. Od roku 1993 provozuji svou soukromou rehabilitační ambulanci.

img

Lenka Richterová

FyzioterapieHavlíčkův Brod

Zabýváme se diagnostikou, terapií a prevencí pohybového systému u dětí a dospělých. Zajišťujeme rekonvalescenci pro zlepšení celkové kondice klientů. Provádíme instruktáž léčebné tělesné výchovy k prevenci vadného držení těla.

img

VOJTOVO CENTRUM

FyzioterapieČeské Budějovice

Vojtovo centrum je nestátní zdravotnické zařízení, které se systematicky zabývá včasnou diagnostikou a terapii kojenců a dětí ohrožených a nemocných cerebrální parézou (dětskou mozkovou obrnou).

img

MUDr.Petr Hána

FyzioterapieRokycany, Střed

Nadstandardní ambulantní sportovně-medicínské služby, jež jsou unikátní svou celistvostí. Počínaje tělovýchovně-lékařskou prohlídkou, přes speciální zátěžové testy, rozsáhlou péčí o pohybový aparát v rámci fyzioterapie, výživovým poradenstvím a konče konzultací k možnostem sportovního tréninku.

img

fyzio P, s.r.o.

FyzioterapieKlatovy III

Provozujeme soukromou rehabilitační kliniku. Poskytujeme komplexní služby v oboru fyzioterapie a vzdělávání v oblasti léčebné rehabilitace. Naše jsou zaměřené na moderní kvalifikovaný přístup v prevenci, diagnostice a léčbě poruch a bolestí pohybového aparátu.

img

Jana Kalousová

FyzioterapieDomažlice, Město

Nabízím služby v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

img

Mgr. Meclová Ivana DiS., MediClinic a.s.

FyzioterapieNepomuk

Poskytujeme i výkony nehrazené zdravotními pojišťovnami jako klasické masáže, reflexní masáže, míčkování, vířivá koupel končetinová, cvičení pro těhotné, léčebná tělesná výchova, posilování na přístroji rotoped, přístrojová lymfatická masáž, ruční lymfatické masáže, Dorneova metoda, Kineziotaping.

img

Rehabilitace Plzeň, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň, Severní Předměstí

Zabýváme se komplexní léčbou poruch pohybové soustavy, poúrazových stavů a nervových nemocí. Zajišťujeme rehabilitační, diagnostické, terapeutické a organizační opatření. Zabýváme se autogenním tréninkem a feldenkreisovou metodou. Provádíme fyzioterapie, neurologie, akupunktury a jiné.

img

MUDr. František Slíva

FyzioterapieZlín, Prštné

Naše rehabilitační centrum využívá širokého spektra metod a technik, aplikovaných vysoce odborně kvalifikovanými fyzioterapeuty a rehabilitačním lékaři. Jejich odbornost je garantována získanými licencemi pro jednotlivé terapeutické postupy. Zárukou kvality poskytované péče je patnáct let fungující pracoviště, které neustále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb, v závislosti na vývoji nových metod a přístrojů používaných k terapii.

img

MEDICAL POINT, s.r.o.

FyzioterapieZlín, Prštné

Provádíme rehabilitační cvičení, reflexní a vazivové masáže.

img

Mgr. Jiří Novák, Ph.D.

FyzioterapieUherské Hradiště

Nabízím rehabilitace, fyzioterapie, manuální terapie a speciální rehabilitační techniky včetně elektroléčby.

img

Ing. Vladimír Duda, DiS.

FyzioterapieKroměříž

Nabízím služby v oblasti fyzioterapie.

img

Jarmila Ovčáčková

FyzioterapieKroměříž

Specializujeme se na léčebné rehabilitační masáže. Klasická, reflexní, lymfatická, antimigrenózní, těhotenská masáž. Masáže lávovými kameny, baňkami, ajurvédská a havajská LOMI LOMI, tejpování, laseroterapie. Pokud Vás bolí záda, krk nebo máte sedavé zaměstnání, můžete vyzkoušet naše masáže.

img

Mgr. Romana Novotná - Léčebná rehabilitace, fyzioterapie

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Provoz rehabilitační ordinace. Nabídka kineziologického rozboru, reflexních masáží a měkké techniky. Provádím léčebnou tělesnu výchovu, elektroléčbu, vodoléčbu, terapii podle paní Mojžíšové či reflexní terapii podle Dr. Vojty.

img

Miroslava Lebrová - Rehabilitace MIRKA

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Již od roku 1993 se v rodinném prostředí Rehabilitace MIRKA v Kladně staráme o své pacienty. Ať již se na nás obrátíte s doporučením od svého lékaře nebo i bez něj, vždy vám náš tým zkušených fyzioterapeutek a masérek vyjde vstříc.

img

Světlo země

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Snažím se kombinovat všechny své znalosti a zkušenosti, které jsem za svůj život nasbírala, protože každý člověk potřebuje jiný přístup a individuální kombinaci metod.

img

Sport Park Medical

FyzioterapieLiberec

Sport Park Medical centrum se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Náš tým vám poskytne komplexní péči v oblasti ortopedie, neurochirurgie, sportovní medicíny a fyzioterapie. Postaráme se o dospělé i děti. Cílem naší péče je odstranění příčiny obtíží a celkové uzdravení. Naučíme vás správně se pohybovat.

img

Refresh Therapy - ambulance fyzioterapie

FyzioterapieLiberec

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace , která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Z tohoto hlediska je nutné klást důraz na mezioborové propojení, především s medicínskými obory. Ve své podstatě Fyzioterapie využívá standardních postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků a empirie spolu s přírodními zdroji energie. Terapeut volí postup léčby ze škály metodik cíleně s ohledy na potřeby jedince postiženého na zdraví. Přístupy ve fyzioterapii vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky.

img

MUDr. Miroslav Holub

FyzioterapieSemily, Podmoklice

Provozuji privátní rehabilitační centrum.

img

Rehabilitace D. Stránská, Turnov s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytujeme komplexní rehabilitační služby.

img

Rehabilitace Vita

FyzioterapieČeská Lípa

Nabízím dlouholeté a kvalifikované zkušenosti v oboru rehabilitace. Mým cílem je řešení akutních či chronických potíží pohybového aparátu s individuálním přístupem k pacientům či zákazníkům.

img

REHABILITACE JIČÍN - Mgr. Martina Rozsypalová

FyzioterapieValdické Předměstí, Jičín

Jsme rehabilitační centrum v Jičíně (Východní Čechy). Poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nestandardní metody rehabilitace dle Mojžíšové.

img

REHAGAMA, s.r.o.

FyzioterapieKvasiny

Provozujeme rehabilitační ordinaci.

img

Fyzio Beránek

FyzioterapieHradec Králové - Slezské Předměstí

TR-Therapy, fyzioterapie, lymfodrenáž, masáže a tejpování v Hradci Králové.

img

Mgr. Lucie Krtičková

FyzioterapieHradec Králové, Nový Hradec Králové

Rehabilitace dětí a dospělých pomocí Vojtovy metody, vhodná pro všechny věkové kategorie od novorozeňat až po dospělé s širokou škálou diagnóz od bolestí zad, přes pooperační stavy až po neurologické diagnózy. U dětí to jsou poporodní komplikace, kýla, dětská mozková obrna, skolioza a mnoho dalších.

img

REPO Jičín, s.r.o.

FyzioterapieJičín, Valdické Předměstí

Poskytování rehabilitační péče a provoz rehabilitační poradny.

img

MUDr. Viera Audyová Rehabilitace a akupunktura

FyzioterapieTrutnov

Nabízíme komplexní péči klientům zaměřenou na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš terapeutický tým je tvořen lékařkou se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace s dlouholetou praxí v oboru a vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

Bořek - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieDvůr Králové nad Labem

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých ve všech klinických oborech.

img

Hájek - Fyzioterapie

FyzioterapiePardubice, Bílé Předměstí

Rehabilitace s dlouhodobou praxí. Jsme specialisté na funkční manuální medicínu. Pomůžeme Vám zejména v případě funkčních poruch pohybového systému, bolestí zad a kloubů, poúrazových stavech, aj. Poradíme Vám také v oblasti fitness.

img

CLR LauRa, s.r.o.

FyzioterapieDvůr Králové nad Labem

Provozujeme rehabilitační ordinaci. Provádíme fyzikální medicínu, lymfologii a fyzioterapie.

img

Rehabilitace Kateřina s.r.o. - REHKAT

FyzioterapieDěčín V-Rozbělesy

Nabízíme komplexní fyzioterapii a rehabilitaci bolestivých stavů, úrazů.

img

REHABILITACE, REKONDICE, MASÁŽE - KMENTOVÁ MIROSLAVA

FyzioterapiePardubice I

Nabízíme rehabilitaci chorobných a poúrazových stavů.

img

Rehabilitace HOMEA Pardubice

FyzioterapiePardubice

Moderně zařízené pracoviště, které Vám poskytuje komplexní fyzioterapeutickou péči. Rehabilitační odborná péče je vedena lékařem s atestací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace spolu s týmem fyzioterapeutů.

img

Stanislava Sádovská

FyzioterapiePardubice

Poskytujeme ambulantní rehabilitační péči, která je určena všem, kteří mají problémy s pohybovým ústrojím - akutní nebo chronické bolesti, pooperační a poúrazové stavy, neurologická onemocnění, korigujeme vadné držení těla, aj. Ošetřujeme pacienty bez omezení věku. Léčba zahrnuje Fyzikální terapii a Léčebnou tělesnou výchovu.

img

Ratolest, dětská péče a léčebná rehabilitace

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti a dospělé. Zaměřujeme se na péči po úrazech a operacích, chronické problémy pohybového aparátu, vývojové vady pohybové soustavy a další. Specializujeme se na léčebný tělocvik, kondiční cvičení, rozcvičení kloubů a uvolnění páteře.

img

REHIZ, s.r.o.

FyzioterapieSvitavy

Rehabilitační zařízení REHIZ s.r.o. ve Svitavách pod vedením Ivety Špačkové a Zdeňky Holasové funguje pro klienty všech věkových kategorií od roku 2010.

img

Corriger, s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Firma Corriger s.r.o. (corriger z fr. – opravit, napravit, zmírnit) je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení v oboru fyzioterapie. Dále poskytuje rekondiční a regenerační služby.

img

REHAMEDIKA s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice

Nabízíme vyšetření pohybového ústrojí zkušenou specialistkou v oboru rehabilitační medicína včetně myoskeletálního ošetření a široké spektrum léčebných fyzioterapeutických metod.

img

Rehabilitace Louny, s.r.o.

FyzioterapieLouny

Poskytujeme léčebnou rehabilitační péči: léčbu bolestí páteře, bolestí kloubů, bolestí hlavy, poúrazových stavů, úponových bolestí /např. ostruhy patní, "tenisového" lokte/, bolestivých jizev apod. Používáme mobilizační a manipulační techniky, obstřiky, baňkování a další typy reflexní léčby dle poruchy.

img

MUDr. Bláhová, s.r.o.

FyzioterapieMost

Nabídka rehabilitací se zaměřením na léčbu bolestí zad, páteře, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

Fyzio a masážní studio Most

FyzioterapieMost

Moderně zařízené studio nabízející širokou škálu služeb v oblasti fyzioterapie, masáží a péče o pohybový aparát.

img

MEDIC AREA TEPLICE s.r.o.

FyzioterapieTeplice

Už od roku 1994 pomáháme klientům v oblasti sportovní, běžné i pooperační rehabilitace. Pořádáme individuální i skupinová cvičení a nabízíme také masáže.

img

Sportovní traumatologie, chirurgie a fyzioterapie s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Labem

Součástí našich služeb je sestavování preventivních plánů pro klienty, kteří jsou bez současných obtíží, kteří trpí na občasné bolesti pohybového aparátu z jednostranného přetížení, a to bolestmi páteře, kloubů a hlavy.

img

PÉXIS-centrum psychosomatické péče, s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Labem, Severní Terasa

Nestátní zdravotnické zařízení nabízející komplexní léčbu nejen psychosomatických onemocnění. Zaměřujeme se na fyzioterapii, psychologii, psychoterapii a na skupinová cvičení.

img

Studio Yofyz

FyzioterapieOlomouc

Jako fyzioterapeutka pracuji od roku 2009 a během této doby jsem vystřídala několik pracovišť, která mi vždy dala řadu odborných zkušeností. Proto mám zkušenosti s fyzioterapií u širokého spektra pacientů s různými diagnózami a problémy. V současné době se převážně věnuji pacientům s bolestmi páteře, a také dětem od 5 let věku.

img

Fyzioterapeut Mgr.Markéta Lerchová

FyzioterapieOlomouc

Poskytnu Vám relaxaci formou masáže ve svém domácím prostředí, která přinese úlevu Vašemu tělu i mysli. Nabízím také možnost masáže přímo u Vás doma. Těm z Vás, kteří hledají aktivní péči o pohybový aparát můžu nabídnout konzultaci s následným individuálním cvičením s použitím různých metod fyzioterapie nebo aplikací speciálních elastických pásků.

img

Jemný dotek

FyzioterapieOlomouc

Využívající prvky klasické rehabilitační péče individuálně stanovené podle aktuálního klinického stavu včetně základní psychoterapie.

img

Rehabilitace

FyzioterapiePřerov I-Město

Rehabilitační ambulance.

img

RELAQUA s.r.o., rehabilitace

FyzioterapieSobotín

Společnost RELAQUA s.r.o. byla založena roku 2005 a od té doby se naši fyzioterapeuti pečlivě starají o své pacienty a klienty. Poskytují jim odbornou rehabilitační péči, ale také úlevu od bolesti a relaxaci. Díky tomu se k nám rádi vracejí.

img

Rehabilitace Rašínová

FyzioterapieBrno-město

Nabízíme individuálně sestavené preventivní edukační programy, jejich cílem je naučit klienty kompenzovat každodenní stereotypní přetěžování pohybového aparátu.

img

Centrum léčebné rehabilitace

FyzioterapieBrno

Odborné zaměření centra zahrnuje léčbu poruch hybné soustavy, ať poúrazových, či degenerativních, ale rovněž rehabilitaci kardiovaskulárních onemocnění včetně stavů po cévních mozkových příhodách, funkční ženské sterility. V našem centru je kladen důraz na individuální přístup a komunikaci s pacientem, což vede efektivnějšímu podílu na zlepšování zdravotního stavu. Vyšší racionalizace a kontroly úrovně péče dosahujeme i díky pokročilému systému objednání a kontroly procedur prostřednictvím moderního informačního systému.

img

Rehabilitace Žlutý kopec

FyzioterapieBrno, Staré Brno

Terapeutický tým je tvořen lékaři se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

RECENS, s.r.o.

FyzioterapieBrno, Královo Pole

Naše filozofie je poskytnout pacientům kvalitní a profesionální léčebnou péči v oboru ortopedie a fyzioterapie (re­habilitace). V maximální možné míře vyjít všem pacientům vstříc při léčení mnohdy velmi vážných ortopedických onemocnění a jejich následků.

img

Klinika Vital s.r.o.

FyzioterapieModřice

Naše klinika nabízí léčebné úkony prováděné na vysoké odborné úrovni, a to jak pro klienty s poukazem od lékaře hrazené ze zdravotního pojištění, tak i pro klienty na přímé platby.

img

Renata Musilová Karbašová, DiS.

FyzioterapieTřebíč

Renata Musilová Karbašová, DiS. poskytuje prevenci, diagnostiku a léčbu poruch funkce pohybového aparátu s užitím technik moderní fyzioterapie.

img

neue petra - Rehabilitace Pelhřimov

FyzioterapiePelhřimov

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na kompletní diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového aparátu. Naše preventivní a relaxační programy ocení i zdraví návštěvníci.

img

Rehabilitace - Mgr. Veronika Kunovská

FyzioterapieTábor

Komplexní rehabilitace pro kojence, batolata, starší děti i dospělé. Bolesti pohybového aparátu, stavy po úrazech, poruchy pánevního dna aj. Poradenství v oblasti motorického vývoje dětí, skoliózy. Používáme metodu dle prof. Vojty. Terapie také bez doporučení lékaře. Rychlé řešení akutních potíží.

img

Veronika Císařová

FyzioterapieTábor

Nabízím masérské služby.

img

PRO-MEDIMA s.r.o. - Rehabilitační centrum

FyzioterapieJindřichův Hradec III

Jsme rehabilitační zařízení s více než 27-letou tradicí, které má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Fyzioterapeuti mají vysokoškolské, magisterské vzdělání.

img

Masáže Jonáš

FyzioterapieČeské Budějovice

Mou specializací je Dornova metoda, která odstraňuje mnoho akutních i chronických protíží pohybového aparátu, vyhřezlé ploténky, bolesti kyčlí, kolen, páteře.

img

Fyzioterapie Plzeň - Marie Fialová

Fyzioterapie Plzeň, Bolevec

Nabízím fyzioterapii při akutních a chronických obtížích, masáže pro uvolnění a relaxaci.

img

Marie Rezková, DiS.

FyzioterapiePlzeň, část obce Doudlevce

Zabývám se mechanickou diagnostikou a terapií páteře a kloubů končetin. Díky ní je snadné zjistit příčinu potíží, kterou se naučíte sami odstranit. Úleva zpravidla již při první návštěvě a do 4 návštěv jste bez potíží. Pro akutní i chronické bolesti zad, krku, ramen, kyčlí, kolen. Těším se na Vás.

img

Mgr. Štěpánka Korcová - fyzioterapeut

FyzioterapiePřeštice

Nabídka rehabilitačních služeb.

img

Mgr. Aleš Janoch

FyzioterapieNapajedla

Zabývám se fyzioterapií a rehabilitacemi.

img

MUDr. Dana Mikulčáková

FyzioterapieBystřice pod Hostýnem

Náš profesionální tým Vám již dlouhou dobu poskytuje služby, které Vám pomáhají v lepším životě. Působíme v Bystřici pod Hostýnem a Holešově, a rádi Vás zde uvítáme.

img

Jana Hajnová

FyzioterapieZdounky

Zabývám se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému jak u dětí, tak i dospělých.

img

Fyzio Holešov, s.r.o.

FyzioterapieHolešov

Poskytujeme fyzioterapii a rehabilitace.

img

Masáže Kroměříž

FyzioterapieKroměříž

Sportovní a rekondiční masáže.

img

GARC Kladno, s.r.o.

FyzioterapieKladno

Provoz geriatrického a rehabilitačního centra.

img

Monika Slavkovská

FyzioterapiePraha 5, Malá Strana

“Pomáhám lidem rozvzpomenout se ve svých tělech na kvality, na které zapomněli.”

img

MUDr. Robert Adam, s.r.o.

FyzioterapieKolín III

Provoz ordinace praktického a závodního lékaře pro dospělé. Nabídka rehabilitací, mobilizace a měkké techniky, laseroterapie, magnetoterapie a aplikace rázové vlny.

img

Iva Poulová - Fyzioterapie

FyzioterapieKutná Hora

Na našem pracovišti poskytujeme léčebnou rehabilitaci na doporučení lékaře a i za přímou úhradu našimi klienty.

img

Terapie Renée, s.r.o.

FyzioterapieKutná Hora, Žižkov

Nabízíme fyzioterapeutické vyšetření, rehabilitace, elektroléčbu, magnetickou a laserovou terapii, cvičení na rotopedu, klasické, reflexní a baňkové masáže, terapiie EFT, meditační cvičení a hypnózu.

img

Bc. Martina Pospíšilová

Fyzioterapie Mělník

Komplexní rehabilitace a terapie rázovou vlnou.

img

Centrum léčebné rehabilitace - Mgr. František Vaňous

FyzioterapieMělník

Nabízíme fyzioterapii a masáže.

img

Štěpánka Štěpánková

FyzioterapieMělník

Nabídka rehabilitací a masáží. Provádím cvičení po operacích a úrazech, pro těhotné a po porodu, kombinované terapie a masáže horkými lávovými kameny.

img

Hana Nováková - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav II

Naše ordinace je zaměřena na prevenci a terapii bolestivých stavů a funkčních poruch pohybového aparátu dětí a dospělých. Pracoviště, které je nestátním zdravotnickým zařízením, vzniklo v Mladé Boleslavi v roce 1994. Od roku 2009 nese název Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

img

Vojtěch Veselý - brána přírody

FyzioterapieMladá Boleslav

Fyzioterapie, masáže, aromaterapie a alternativní techniky východu jsou základními stavebními kameny, kterými se snažím docílit vašeho plného tělesného i duševního zdraví. Své služby pro vás připravuji formou propracovaných masáží, spa rituálů a individuálního fyzioterapeutického programu. Komplexní terapie a individuální přístup jsou mé hlavní cíle.

img

Štěpánka Kolářová

FyzioterapieMladá Boleslav II

Cvičení, masáže a rehabilitace jsou vhodné nejen pro pacienty po úrazech a operacích. Pomůžou všem, kteří se cítí vyčerpaní, trpí bolestmi zad, šíje, migrénami, otoky, ať už v důsledku nemoci nebo stylu života.

img

Lázně Nymburk

FyzioterapieNymburk

Soukromé zdravotnické zařízení spojující ordinaci rehabilitačního lékaře a oddělení fyzioterapie. Poskytujeme komplexní léčebnou rehabilitaci hrazenou jak zdravotními pojišťovnami, tak za přímou úhradu. Výběr z rehabilitačních, rekondičních a relaxačních programů.

img

ALAID Centrum psychorehabilitační léčebné péče

FyzioterapieČelákovice

Provozuji ordinaci psychiatrie a psychoterapie a oddělení komplexní rehabilitace.

img

Centrum Prof. ČECHA s.r.o. - ortopedie, fyzioterapie, rehabilitace

FyzioterapiePraha 9 - Černý Most

Ambulantní zdravotnické zařízení Vám nabízí specializovanou péči v oblasti ortopedie a v návaznosti nejen na tuto odbornost, služby fyzioterapie (rehabilitace). Ortopedická ambulance ošetří Vás dospělé, a díky vlastnímu sonografickému přístroji, i nejmenší pacienty preventivní vyšetření kyčlí novorozenců - kojenců.

img

Mgr. Martina Fialová

FyzioterapieZeleneč

Zabývám se i preventivními programy pro sportovce, klienty se sedavým zaměstnáním nebo jednostrannou zátěží, manuální lymfodrenáží, rehabilitační masáží a poradenstvím v oblasti ergonomie. Ve svém studiu se vždy snažím o individuální přístup ke klientům a na základě jejich potřeb a po důkladném kineziologickém vyšetření (speciální fyzioterapeutické vyšetření), vytvářím komplexní plán terapie a prevence.

img

Henneberg s.r.o.

FyzioterapieHostivice

Vedoucím fyzioterapeutem je paní Naďa Šmídková, která se svou celou kariéru zaměřuje na rehabilitaci pohybového aparátu.

img

Rehabilitace Jinočany

FyzioterapieJinočany

Zajišťujeme komplexní fyzioterapii.

img

RediCare

FyzioterapieJesenice - Praha západ

Jako pečujeme o svoje auto nebo dům, podobně bychom měli pečovat i o svoje tělo. U nás stále není zvykem se o sebe starat preventivně, chodit na masáže, na fyzioterapii, dopřávat svému tělu regeneraci po hektických dnech plných stresu nebo podniknout preventivní kůru na jaře nebo na podzim. Spíše se většina z nás začne starat, až když je téměř pozdě, něco se “polámalo“, bolí a obtěžuje nás to. V takových případech nás to pak stojí daleko více času a úsilí nežli předchozí prevence. Ta totiž předchází problémům s bolestí pohybového aparátu, která se po špatné léčbě mnohokrát vrací v mnohem horší podobě.

img

Mgr. Iveta Sedlářová - Fyzioterapie

FyzioterapieFrýdek-Místek, Frýdek

Nabízím služby komplexní fyzioterapie a léčebné rehabilitace pro děti i dospělé.

img

Nestátní zdravotnické zařízení NEREST, s.r.o.

FyzioterapieFrýdek-Místek, Místek

Nabídka neurologie, fyzioterapie a rehabilitace.

img

Fyzioterapie Mgr. Daniel Fábera

FyzioterapieKarviná

Naším cílem je kreativní přístup v hledání lečebně/preventivních opatření nezbytných k úspěšnému zvládnutí aktuální bolestivé situace, která se nejčastěji rozvíjí vlivem nerovnoměrné distribuce svalového napětí při práci a sportu, a v důsledku vynucené nebo generační pohybové inaktivity. Primárním úsilím léčebného procesu je eliminace myofasciálních bolestivých poruch, svalových dysbalancí a funkčních kloubních blokád.

img

Léčebná Rehabilitace Nový Jičín s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín-Žilina

Naše Léčebná Rehabilitace se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch funkce pohybového aparátu. To vše prostřednictvím erudovaných fyzioterapeutů a lékaře ve dvou pobočkách v Novém Jičíně a užitím speciálních technik v moderní fyzioterapii. Cílené ovlivnění neuromuskulárního systému příznivě ovlivňuje i funkce dalších tělních systémů.

img

Fyzioterapie CORPUS-THERAPY, s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín

V současné době provozuje soukromé ambulance fyzioterapie a masérské salóny.

img

Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o.

FyzioterapieOpava

Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o. Opava je soukromé zdravotnické a rehabilitační zařízení s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou služeb.

img

Fyzioterapie Opava Mgr. Kamil Zapletal

FyzioterapieOpava 5

Návštěva se skládá z pohovoru, vyšetření pohybového systému a vlastní terapie, která je volena dle individuálních potřeb klienta. Jednotlivé techniky je možno při terapii kombinovat. Ve většině případech není možné odstranit veškerá problematická místa v průběhu jedné návštěvy, proto je potřeba ze strany klienta více návštěv.

img

Ergorehabilitace

FyzioterapieOstrava

Cílem ergoterapeuta v domácím prostředí je poskytnout pacientům péči ve chvíli, kdy ji potřebují, aniž by museli čekat pro dlouhé objednací lhůty na ambulantních, ale i na lůžkových rehabilitacích. Klade důraz na profesionální, individuální a empatický přístup.

img

Sareza

Fyzioterapie Ostrava-Poruba

Poskytujeme ambulantní terapeutickou péči pacientům po úrazech, operacích, při bolestivých stavech páteře a kloubů končetin způsobených dlouhodobým přetěžováním pohybového aparátu.

img

EliteFyzio, s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Moravská Ostrava

Komplexní fyzioterapie šitá klientovi na míru. Okamžité ošetření prováděné vzdělaným, zkušeným a příjemným personálem v moderním prostředí.

img

Libušina Regenerace / Rehabilitace

FyzioterapieOstrava - Přívoz

V dnešní uspěchané době si jen málokdo najde čas, aby si odpočinul a udělal něco pro sebe. Změňte to. Přijďte si k nám vychutnávat naše služby. Hlavním přáním je, aby každý zákazník, který navštíví Libušinu regeneraci, odcházel spokojený a uvolněný.

img

Sakura clinic

FyzioterapieOstrava - Poruba

Jsme centrum fyzického a duševního zdraví, kde se snoubí tradiční východní léčebné systémy s těmi moderními, západními. Naše práce je založená na 15leté praxi.

img

Akupunktura - Fyzioterapie Bc. Pavla Kusynová Vichnarová

FyzioterapieOstrava, část obce Moravská Ostrava

Rádi bychom Vás pozvali do naší ambulance pro AKUPUNKTURU a FYZIOTERAPII v centru Ostravy. Máme statut Nestátního zdravotnického zařízení. Spojili jsme zde naše znalosti z oborů klasické medicíny (rehabilitace, neurologie, sportovní medicína, fyzioterapie) se znalostmi z tradiční čínské medicíny a bojových umění. Toto jedinečné propojení nám umožňuje zhodnotit Váš stav jako celek a nabídnout co nejvhodnější terapii. V klidné a přátelské atmosféře na Vás budeme mít dostatek času, pozorně si Vás vyslechneme, důkladně vyšetříme a navrhneme léčbu.

img

RaF - MEDIKA, s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Poruba

Fyzioterapie využívá k léčbě hlavně fyzikální jevy a fyziologické pochody v organismu. Možnosti léčby fyzioterapií jsou široké. Fyzioterapií lze ošetřit hybný systém člověka po jeho statickém přetížení, po úrazech nebo po nemocích. Pohybem a informováním o funkčních pohybových stereotypech lze preventivně působit na fyzickou stránku a psychiku člověka.

img

EUC Klinika Kladno

FyzioterapieKladno

V naší ordinaci zajišťujeme komplexní diagnostiku a terapii dětí a dospělých se širokou škálou diagnóz. Spektrum našich pacientů zahrnuje především pacienty s poruchami pohybového aparátu, bolestmi zad a kloubů. Při léčbě úzce spolupracujeme s většinou zdravotnických odborností, především jde o neurologii, ortopedii, chirurgii a pediatrii.

img

Fyzioterapie Dita Sajnerová, DiS.

FyzioterapieTanvald, Šumburk nad Desnou

Nabízím fyzioterapie, viscerální manipulace, manuální lymfatickou drenáž a kraniosakrální terapie.