Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Ostatní alternativní přístupy

Slovník pojmů

Nic nenalezeno

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

THERAPY CENTRE

Najdi další pomocPraha 3, Vinohrady

Náš tým odborných terapeutů pomáhá dětem i dospělým pomocí alternativních terapií. Na základě komplexní diagnostiky každému klientovi vypracujeme individuální terapeutický plán, který odráží jeho potřeby. Umíme pomoct s obyčejnou rýmou, gynekologickými problémy, ale také chronickými problémy jako jsou bolesti zad nebo vyhřezlá plotýnka. Speciální péči věnujeme postiženým klientům, pro které organizujeme intenzivní neurorehabilitační pobyty. Jako v bavlnce se budou cítit ženy s různými gynekologickými obtížemi, ale i ty, které si přejí otěhotnět.

img

Therapy CENTRE - Neurofeedback

Najdi další pomocPraha 3, Vinohrady

Během úvodní diagnostiky metodou Neurofeedback (EEG biofeedback) zjistíte, jak jsou naladěny mozkové vlny v určitém okamžiku a v určité oblasti hlavy. Diagnostika prozradí, zda se např. mozek dítěte vyvíjí dle předpokladů. Výsledky slouží také jako podklad pro práci logopeda (u dětí s poruchami učení) nebo jiných specialistů. Pravidelné tréniky mozek učí regulovat svou elektrickou aktivitu tak, aby fungoval efektivněji. U zmiňovaných dětí se například často eliminují školní problémy. Ke každému klientovi však přistupujeme specificky a na základě výsledků diagnostiky navrhneme optimální terapeutický plán. Tato metoda je bezbolestná, neinvazivní.

img

MgA. Tereza Grover Mílová

Najdi další pomocPraha 2

Tereza Grover Mílová pochází z Úpice, z malého městečka v Podkrkonoší. Vystudovala Malbu v ateliéru Doc. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity. Výtvarnému umění, jeho vizuálně obrazovým vyjadřovacím prostředkům, barvám a jeho léčivému působení, porozuměla do hloubky díky spojení bohatých zkušeností z vlastní umělecké tvorby se studiem anthsoposofické umělecké arteterapie, které úspěšně vystudovala na Akademii sociálního umění Tabor. Čtyřletý obor arteterapie je uznaný Lékařskou sekcí při Vysoké škole pro duchovní vědu při Goetheanu v Dornachu a odpovídá požadavkům Evropské akademie pro uměleckou anthroposofickou arteterapii.

img

EUNOIA

Najdi další pomocPraha 2

Každý z nás v průběhu svého života prochází zkouškami, které ho mohou posílit, anebo zkomplikovat další životní etapy. Často se nám nedaří najít rovnováhu mezi myšlením, cítěním a vůlí, což nám znemožňuje zdárně řešit životní situace. Naši zkušení terapeuté se společně s vámi budou zajímat o vaše aktuální životní výzvy, ať se již jedná o zásadní otázky, nebo každodenní starosti i radosti.

img

Ada Ulčáková Rosinová, B. Ed., Dipl.K.T.

Najdi další pomocPraha 2

Vystudovala umění a speciální pedagogiku v Izraeli, poté v Německu pokračovala ve studiu arteterapie. Má bohaté terapeutické zkušenosti v práci v sociálních zařízeních a na klinikách v Izraeli, Německu a Velké Británii.

img

Markéta Pellarová

Najdi další pomocPraha 2

Herečka Markéta Pellarová se věnuje divadlu od svých 16 let, po absolvování Lidové konzervatoře v Hradci Králové nastoupila jako elévka v Divadle Rozmanitostí v Mostě, po zakončení studia na DAMU v Praze nastoupila do Schaubühne Lindenfels v Lipsku. V roce 2015 získala certifikát v für Sprachgestaltung und Dramatische Kunst in tschechisischer sprache ( Tvořivá řeč a dramatické umění) im Goetheanum, Freien Hochschule für Geisteswissenschaft, Sektion für Redende und Musizierende Künste, pod vedením Nory Vockerodt.

img

František Sahula

Najdi další pomocPraha 2

František Sahula pochází z Bystřice nad Pernštejnem. V současnosti žije v Pardubicích. Jeho civilní zaměstnání je v oboru strojírenství. Práci na řeči se věnuje od roku 2009, kdy nastoupil ke studiu oboru Slovo, řeč a divadlo v Akademii sociálního umění Tabor v Praze pod vedením Nory Vockerodt.

img

Eva Helebrantová

Najdi další pomocPraha 2

Eva Helebrantová se narodila v Praze, po maturitě na gymnáziu vystudovala na Institutu pedagogiky volného času obor Psychologie a pedagogika rodiny a na FF UK kurz rodinné a sexuální výchovy. Na Akademii sociálních umění Tabor studovala obor Slovo, řeč a divadlo pod vedením Nory Vockerodt. Pětileté studium zakončila v roce 2015 absolutoriem na Vysoké škole pro duchovní vědu při Goetheanu v Dornachu a získala certifikát v Sprachgestaltung und Dramatische Kunst in tschechisischer sprache ( Tvořivá řeč a dramatické umění ).

img

Monika Zahrádková

Najdi další pomocPraha 2

Monika Zahrádková se narodila v Praze. Vystudovala Slovo, řeč a divadlo pod vedením Nory Vockerodt na Akademii sociálního umění Tabor, absolvovala v oboru Sprachgestaltung und Dramatische Kunst in tschechischer Sprache (Tvořivá řeč a dramatické umění) na Vysoké škole pro duchovní vědu při Goetheanu v Dornachu.

img

Bc. Daniela Dzvoníková

Najdi další pomocPraha 2

Daniela Dzvoníková je absolventkou Akademie sociálního umění Tabor. Dále vystudovala obor Speciální pedagogika - vychovatelství.Během roční praxe působila jako co-worker v Camphillu Cairnlee House. Od roku 2102 pracuje v Akademii sociálního umění Tabor.

img

Mgr. Barbora Korotkova

Najdi další pomocOstrava

Konzultace pomocí metody EFT. Hypnóza. Kurzy.

img

Ing. Petr Steiner

Najdi další pomocLiberec

Psychoterapeutická poradna.

img

Ing. Pavel Vrbický

Najdi další pomocHradec Králové

Provádíme tréninky pozitivních změn pomocí metody propojující koučink, kineziologii a pozitivní myšlení. Poradna pro osobní rozvoj, zdraví a partnerské vztahy. Odstranění psychických bloků, práce s energiemi. Koučink a terapie on-line.

img

ACAYA

Najdi další pomocPraha 10, Staré Město

Masážím se věnuji bezmála 16 let, mám dlouholetou praxi v oboru zdravotní, relaxační, reflexní, hloubkové, lymfatické a sportovní masáže.

img

Jan Kváča

Najdi další pomocSolopysky, Sedlčany

Nabízíme poradenství v oboru kineziologie, grafologie, rodinné konstelace a mandaly.

img

Tara

Najdi další pomocPraha

Poskytuji esoterické služby jako je léčení s Vyšším Já a metodou SRT (Spiritual Response Therapy)

img

Oto Miklóš

Najdi další pomocPraha, Záběhlice

Nabízím sportovní a rekondiční masáže či Reiki. Dále zajišťuji psychotronickou diagnostiku organismu a methaterapii.

img

Vlasta Hillebrandová

Najdi další pomocJablonec nad Nisou

Poskytuji poradenství v oblasti kineziologie. Zaměřuji se na metodu One Brain. Pořádám kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou.

img

ARIADNI - homeopatická a psychologická poradna

Najdi další pomocPraha 8, Karlín

Homeopatická a psychlogická poradna, alternativní metody léčby, kineziologie, rodinné konstelace, párová terapie. Prodej zelených potravin, přírodních doplňků, podpora imunitního systému i při vážných onemocněních. Pořádání kurzů a seminářů.

img

Bachovky Praha - Ludmila Salemová

Najdi další pomocPraha 3, Žižkov

Jsem tu, abych Vám naslouchala. Podívejte se se mnou na svůj život a zjistěte jak byste se mohli cítit sebevědomější a šťastnější! Mezi metody, které úspěšně používám patří Bachovy esence, rodinné konstelace, EFT (uvolnění bloků) a biodynamické masáže.

img

Mgr. Zdeněk Šimanovský

Najdi další pomocPraha 3

Nabízíme terapii, osobní rozvoj a relaxace pro děti a dospělé.

img

Ing. Ludmila Pospíšilová

Najdi další pomocPraha 2, Nové Město

Poskytování metody reiki, one-brain a aura-soma, které zmírňují stres a fyzické bolesti.

img

Simona Knoppová

Najdi další pomocCvikov

Nabídka kurzů reiki, shamballa a emoční terapie.

img

Dana Matěnová

Najdi další pomocSpojil

Nabízíme Dornovu metodu a další masáže.

img

Michaela Klímová

Najdi další pomocSezimovo Ústí

Nabízím terapie a kurzy energetické psychologie.

img

PhDr. Miloš Sládek

Najdi další pomocPraha 4

Lektor a terapeut, zaměření: Ájurvéda, Čínská medicína, Akupresura, Psychoterapie a alternativní diagnostika, Faster EFT, Reiki, Grafologie a grafoanalýza

img

Liliana Fibigerová

Najdi další pomocPraha 8, Kobylisy

Nabízím vám služby v oblasti astrologického poradenství a prožitkové semináře, které jsou zaměřeny na rozvoj osobnosti a duchovní růst.

img

Jarmila Krestová

Najdi další pomocPraha, Hostivař

Nabízím služby psychoterapeuta alternativních metod, hypnoterapeuta, dále hlubinnou abreaktivní psychoterapii. Pořádání seminářů a přednášek. Potom co jsem dokázala pomoci sobě cítím, že mým úkolem je pomáhat ostatním.

img

Elpida R+R Plzeň, s.r.o.

Najdi další pomocPlzeň

Terapie One Brain. Kreslení pravou hemisférou. Rodinné konstelace. Semináře a kurzy.

img

Mgr. Lenka Urbanová

Najdi další pomocValašské Meziřící

Poradna kineziologie. Reiki III, numerologie, Bachovy esence a hlubinná aberaktivní psychoterapie.

img

Motýlí křídla

Najdi další pomocMnichovice

Zabýváme se kineziologií metodou One Brain. Nabízíme Bachovy esence, kurzy jógy a energetické obrazy.

img

Radka Šibravová

Najdi další pomocPraha 5, Smíchov

Terapie pomocí metody RUŠ (Rychlá a Účinná Změna Skutečnosti).

img

eVitalita

Najdi další pomocPraha, Žižkov

Poradna a léčení pomocí kineziologie, Bachovy esence a australské esence. Výživové poradenství, rodinné konstelace. Prodej bylin, čajů, kosmetiky a další.

img

Léčivé ruce

Najdi další pomocBrno, Brno město

Nabídka kvantového působení, energetických masáží, kurzy, regresní terapie a partnerská poradna. Přednášky. Energetické bezdotykové působení.

img

Institut rozvoje osobnosti a aplikované alternativní terapie - Mgr. Eva Osvaldová

Najdi další pomocBrno

Poskytujeme poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a zdravého životního stylu, diagnostiku dle tradiční čínské medicíny, dietologie, léčebné terapie a masáže.

img

František Jílek

Najdi další pomocPlzeň

Štěstíčko - poradna léčitelů pro životní harmonii. Bachova květová terapie a aura-soma.

img

Monika Žižková Kaniová

Najdi další pomocTehov

Kineziologická poradna, vztahové konstelace, krystaloterapie, Reiki a SRT. Semináře a kurzy.

img

Ing. Jana Steckerová

Najdi další pomocPraha 9

Kineziologická poradna, astrologie a Bachova květová terapie.

img

Lenka Veselková

Najdi další pomocÚstí nad Orlicí

Zaměřuji se na poradenství a individuální nebo párovou terapii. Zabývám se všemi tématy, které klienti přinášejí. Pracuji na základě osvojených technik, osobních zkušeností a intuice.

img

Ivana Šmucrová

Najdi další pomocPlzeň

Nabízím kurzy aktivní práce s rukopisem. Zabývám se kineziologií a automatickou kresbou. Provádím reiki a Bachovy esence.

img

Kateřina Magdaléna Kvochová

Najdi další pomocOrlické Podhůří

Nabídka regeneračních a relaxačních masáží.

img

Poradna Říčany

Najdi další pomocŘíčany

Terapie za pomoci kineziologie. Bachovy květové esence, SRT, EMI, autopatie a grafoterapie. Práce s energiemi. Homeopatie.

img

Mgr. Stanislava Senderáková

Najdi další pomocPlzeň, Severní předměstí

Poradna se zaměřením na celostní léčbu, symptomatickou léčbu (homeopatie, fytoterapie) a prožitkovou terapii.

img

Miroslava Rubešová

Najdi další pomocKralupy nad Vltavou

Kineziologie One Brain, numerologie, poradenství.

img

Helena Červinková - poradna pro uvolnění stresu

Najdi další pomocÚstí nad Orlicí

Poskytování poradenství v oblasti uvolnění stresu za použití alternativních přístupů. Nabízíme poradnu v oblasti sebepoznání, rodiny, komunikace, problémů s učením, imunity, alergie, bolesti, fobie a syndromů.

img

Mgr. Olga Bufková

Najdi další pomocPlzeň

Terapeutka, lektorka, poradce v oblasti osobnostního a duchovního rozvoje, mistr učitel energetických systémů, lektor TATTATUO, 12 let praxe kineziologie a SRT, kurzy THÉTY a práce s KYVADLEM.

img

Živá poradna, Mgr. Zorka Rossmannová

Najdi další pomocBranžež

Zaměřuji se především na pomoc při řešení náročných životních situací a psychických i fyzických obtíží. Věnuji se možnostem rozvoje osobnosti, pomoci zlepšování vztahů, rozvíjení tvořivosti a růstů osobního potenciálu. Zabývám se také pořádáním odborných kurzů a seminářů. Provádím kineziologii.

img

Karla Saudi Šťastná

Najdi další pomocČížkovice

Zabývám se léčením, ke kterému mne dovedly mé zdravotní potíže. Nabízím Rekonektivní léčení, Reconnection a terapii EFT.

img

Ing. Petr Šimek

Najdi další pomocRudolfov

Léčitel nabízející služby v oblasti etikoterapie a psychologie.

img

Truck Rapid Oil, s.r.o.

Najdi další pomocOlomouc

Provozujeme kineziologické centrum. Nabízíme čínskou medicínu, psychoterapii a alergologii. Zabýváme se automatickou kresbou, metamorfní technikou, reconektivní léčbou i homeopatií. Aplikujeme vakcinace. Poskytujeme poradenství pro zaměstnavatele.

img

Bc. Simona Malaníková

Najdi další pomocZlín

Nalezení řešení jakéhokoliv fyzického nebo psychického problému pomocí metody One Brain. Odstranění bloků, stresů a strachů. Harmonizace organismu.

img

Mgr. Zuzana Kazdová

Najdi další pomocPraha 4

Nabídka kraniosakrální terapie a shiatsu.

img

RNDr. Jana Tamchynová

Najdi další pomocPraha 4, Braník

Poskytujeme poradenství v oblasti osobního rozvoje, kineziologie, numerologie. Nabízíme psychoterapii. Provádíme masáže.

img

Eva Barnhartová

Najdi další pomocLouňovice

Zaměřujeme se na provádení reiki, kineziologie, reflexní terapie a automatické kresby.

img

Veronika Platilová

Najdi další pomocPraha 7, Letná

Nabízím terapeutická sezení s metodami kineziologie One Brain, hlubinná regresní terapie, Bachovy esence, reiki a grafologie. Pořádám kurzy grafologie a reiki.

img

Katrin Nováková

Najdi další pomocFrýdlant nad Ostravicí

Kineziologie One Brain Tato metoda napravuje komunikaci mezi pravou a levou mozkovou hemisférou tím, že odstraňuje blokády vzniklé prožitým traumatem či stresem. Hlubinná abreaktivní psychoterapie pomocí ní lze léčit vše, mající příčinu v prožitých traumatických událostech.

img

Bc. Alexandra Klozová

Najdi další pomocPraha 9, Hloubětín

Provádím fyzioterapii, biodynamické masáže (součást body-psychoterapie, napomáhající zpracovat paměťovou stopu fyzického i emočního prožitku uloženého v těle), reflexní terapii a Breussovu masáž (masáž zaměřená na protažení páteře a výživu plotének).

img

Panizlilie - Zuzana Nepevná

Najdi další pomocPraha, Stodůlky

Nabízím pomoc a péči při odstranění Vašich bolestí na těle i na duši, jemným neurologickým ošetřením kraniosakrální osteopatií nebo celostním léčením metodou INEH (International network of healing), terapií emocionálního odbloku či masáží a rehabilitačními a mobilizačními technikami.

img

Mgr. Romana Kolaříková

Najdi další pomocOlomouc

Nabízím alternativní a germánskou medicínu a grafologické rozbory. Aplikuji techniku emoční svobody, kraniosakrální a reflexní terapii. Zabývám se automatickou kresbou, Shambally, kvantovým léčením a Reiki. Pořádám kurzy a semináře.

img

Harmony Garden Mgr. Eva Valerie Maxová

Najdi další pomocBrno

Nabízím koučink osobního rozvoje, terapii emoční svobody EFT. Zaměřuji se na reflexní terapii. Poskytuji poradenství nejen pro rodiče v oblasti rodinných vztahů, rozvoje osobnosti i analýzu a odstranění problému v oblasti výchovy a učení.

img

Ivona Juříková - Klíče k srdci

Najdi další pomocHvozdná

Semináře, meditace, krystaly, elementy, krystalické mandaly, osobní přepisy - vhledy, multidimenzionalita.

img

Dita Svejkovská

Najdi další pomocZbiroh

Nabízíme kineziologii, relaxační a medové detoxikační masáže, reflexní masáž chodidel a masáž lávovými kameny.

img

KP clinic

Najdi další pomocPraha 10, Malešice

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Našim klientům nabízíme poradenství a služby v oblastech hloubkové očisty organismu, prevence zdraví, životního stylu, pohybu a možných řešení příčin problémů.

img

PYRAMIDA, centrum harmonie, s.r.o.

Najdi další pomocChrudim II

Pořádáme emoční energetickou terapii se zaměřením na odblokování příčin psychických a zdravotních problémů, uvolnění strachů i potlačených emocí. Dále organizujeme semináře klasické i archándělské REIKI či KARUNA KI. Poskytujeme odborné poradenství.

img

Vlaďka Vlčková

Najdi další pomocNový Hrozenkov

Mentální terapie a alternativní psychologie. Léčení vztahových, emočních, mentálních a tělesných problémů. Harmonizace čaker, metoda RUŠ, Faster EFT, konstelace, kineziologie, automatická kresba, LSVJ, meditace a workshopy. Zasvěcení do energie Shamballa 1024, 2002 a 3110.

img

Dana Hiclová

Najdi další pomocPardubice, Pardubičky

Provádím sportovní, rekondiční, relaxační a medové masáže, reflexní masáže plosek nohou, baňkování, masáže lávovými kameny a reiki. Prodávám dárkové poukazy. Nabízím poradenskou činnost. Zabývám se terapií emoční svobody.

img

Jiří Hötzel

Najdi další pomocPraha 3, Žižkov

Nabídka služeb tradiční čínské medicíny, Tuina, Shiatsu, reflexní terapie, akupresury, baňkování a techniky emoční svobody EFT. Pořádání seminářů a kurzů. Prodej prostředku na pročištění organismu Enterosgel.

img

Homeopatie - MB Hana Ševčíková

Najdi další pomocMladá Boleslav

Nabídka homeopatie, reflexní terapie, předporodní a porodní péče, emoční terapie i detoxikace organismu. Provádíme též masáže.

img

Václav Hrabák

Najdi další pomocPlzeň, Jižní Předměstí

Provozuji homeopatickou poradnu pro případy chronických i akutních zdravotních problémů, psychických potíží, problémů z očkování a poruch chování u dětí. Vedu také postgraduální školu Homeopatického Institutu.

img

Irena Swaczynová

Najdi další pomocKarviná

Poradna pro zdraví, vztahy, práci a jiné. Odstranění bloků a příčin metodami SRT, EFT, One Brain, numerologie. Prodej výrobků od Sisel, Mokša pro zdraví, krásu, regeneraci buněk a omládnutí.

img

Uhříčková terapie

Najdi další pomocČeské Budějovice 6

Věnuji se několika metodám, které mohou pomoci v celém spektru potíží. Praktikuji hlubinné prožívání, autopatii, SRT a čistím prostory od nepříjemných energií. Nabízím možnosti alternativního řešení potíží projevených na fyzické, psychické, emoční, mentální či duchovní rovině lidské.

img

Zuzana Grigarová

Najdi další pomocPraha 2

Odborná aromaterapeutka a masérka. Při své práci s klienty kombinuje aromaterapii a reflexní terapii.

img

Bc. Marcela Vyskočilová

Najdi další pomocPardubice

Terapie a poradenství za použití kineziologie - terapie One Brain.

img

Lenka Červená - Kineziologie

Najdi další pomocPraha 5, Smíchov

Kineziologie, Bachova květová terapie, aromaterapeutické masáže.

img

Ing. Kamil Večeřa

Najdi další pomocŠkvorec

Nabídka poradenství v osobním rozvoji. Provádění hlubinné regrese, reiki a shiatsu. Zjišťování minulých životů. Zaměření na bodyterapii-bioenergetiku.

img

Dagmar Bečicová

Najdi další pomocKrnov

Nabídka psychoanalýzy rozvoje osobnosti, Reiki, odblokace, výkladu karet, fytoterapie a bioenergie.

img

Bc. Lenka Hilgerová Hanzalová

Najdi další pomocDěčín

Kineziologická poradna. Poskytuji odborné poradenství a terapii při řešení akutních i chronických problémů, v oblasti účinné prevence a nalezení zdravého životního stylu.

img

Ivana Jaitnerová

Najdi další pomocPraha 13

Kineziologická poradna, Bachova terapie, Tarot.

img

Mgr. Romana Šlézarová - RS studio

Najdi další pomocBrno

RS studio existuje pro lidi, kteří se ve svých životech dostali do situace, kdy vědí, že sami na to nestačí a existuje pro lidi, kteří přišli na to, že způsob jejich myšlení, či opakující se vzorce chování v jejich životě potřebují změnu.

img

Taťána Horáková

Najdi další pomocČeské Budějovice

UNIVERSUM je nestátní zařízení, které se zabývá terapií z pohledu holistické medicíny. Vyhledávají nás zejména pacienti u kterých tzv.“klasická medicína“ neměla úspěch, nebo ti, kteří při léčbě nechtějí využívat postupů a chemických léků s vedlejšími účinky.

img

Marie Rothová

Najdi další pomocMilovice

Léčba pomocí klasické homeopatie a psychoterapie EFT i veterinární homeopatie. Poradna zdravého životního stylu. Nabízíme zelené potraviny a Energy.

img

Jana Synková

Najdi další pomocSebranice

Poradna pro zdraví, vztahy, práci a jiné. Odstranění bloků a příčin metodami SRT, osobních problémů, nedostatku sebedůvěry, nízkého sebevědomí, sebetrestání, strachu, pocitu bezmoci a stresu.

img

Mgr. Helena Janušíková - Kineziologická poradna

Najdi další pomocMost

Poradenská činnost v oblasti rozvoje osobnosti, komunikace a mezilidských vztahů. Kinezilogie ONE BRAIN, regrese, konstelace, reiki, Bachovy květové esence a aromaterapie.

img

Miriam Zikmundová - Centrum nových možností EDU-MIR

Najdi další pomocBenešov

Poradna osobního rozvoje pro děti, mládež a dospělé. Individuální holistický přístup v péči o člověka. Podpůrné metody a přírodní postupy pro udržení duševního a fyzického zdraví. Konzultace pro těhotné, přátelský rozvoj pro děti, soustředěný pohyb, podpora zdraví v klimakterium, detoxikace těla.

img

Mgr. Aneta Bicanová - Poradenství a kurzy rozvoje osobnosti

Najdi další pomocČeské Budějovice

Odblokování příčiny vašich potíží. Porozumění vzorci mysli a jeho vědomé přenastavení. Kvantová technika. Acces Bars. Kurzy v oblasti rozvoje osobnosti.

img

Gabriela Kroupová - Poradna pro rozvoj osobnosti

Najdi další pomocMěsto Touškov

Poradna pro rozvoj osobnosti za pomoci alternativního léčení a duchovna. Kineziologie, reflexní terapie a další.

img

Šárka Valešková - zrozeni v lásce

Najdi další pomocPraha 8

Jsem laktační poradkyně, lektorka Jemného zrození – Hypnoporod, lektorka nošení dětí v šátku, specialistka na zpracování placenty a dula. Nabízím předporodní kurzy.

img

MUDr. Zbyněk Mucha s.r.o.

Najdi další pomocPodivín

Ambulance pro děti a dorost. Klasická medicína bílých šamanů, homeopatie, laktační poradenství, EAV metoda, ušní akupunktura, terapie dle Dr. R. R. Rifa

img

Daniel Čada - Dajána

Najdi další pomocPraha 4, Pankrác

Relaxační centrum a zvukové lázně Dajána.

img

Mgr. Lenka Bednářová

Najdi další pomocRožnov pod Radhoštěm

Poradna pro rozvoj osobnosti, vzdělávací kurzy, lektorská činnost.

img

Centrum zdraví ENERGY Liberec

Najdi další pomocLiberec, Staré Město

Nabízíme prodej produktů alternativní medicíny, přírodní kosmetiky a rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek a osobního růstu.

img

Reccentrum

Najdi další pomocLitoměřice

Zabýváme se rekonektivním léčením pro odstranění bolestí, stresu a depresí.

img

Oáza Harmonie

Najdi další pomocBohumín

Léčení duše a těla. Regresní terapie, energetické obrazy, výklad karet, rekonektivní léčba.

img

MUDr. Jana Sanchezová

Najdi další pomocOlomouc

Akupunktura, aromaterapeutické masáže, bylinná terapie, hypnóza, metoda RUŠ a další léčba.

img

COMHEALTH, s.r.o.

Najdi další pomocPraha 8, Troja

Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny, které klade důraz především na vysokou kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prevence a léčby poruch hlasu, řeči a vad sluchu.

img

Ing. Jana Remerová

Najdi další pomocBrno, Veveří

Harmonizace těla, Tibetské mísy, BarvoHRANÍ, MiskoHRANÍ, sebeTVOŘENÍ hrou

img

Jiřina Záhorčíková

Najdi další pomocOstrava, Moravská Ostrava

Nabízím čínskou tlakovou, shiatsu a manuální lymfatickou masáž. Zaměřuji se na cranio - sakrální osteopatii, Dornovu metodu a baňkování. Specializuji se také na muzikoterapii.

img

VivaVita

Najdi další pomocDomažlice

Nabízíme Hatha jógu, masáže, kosmetiku či rehabilitace. Zaměřujeme se také na etikoterapie, počítačovou kineziologii, diamantovou mikrodermabrázi, baňkování, masáže horkými kameny, Bowenovou tlakovou masáž, muzikoterapii a další. Pořádáme i zájezdy k moři.

img

Olga Zachariášová

Najdi další pomocRychnov nad Kněžnou

Poskytujeme fyzioterapeutickou péči dětským i dospělým klientům, cvičení pilates, ultrazvukovou liposukci či přístrojovou lymfodrenáž. Nabízíme také skořicové a rašelinové zábaly, laseroterapii, muzikoterapii, taipování, Vojtovu reflexní techniku, novorozeneckou, křišťálovou či energetickou masáž.

img

Hana Sádovská

Najdi další pomocSvratka

Semináře intuitivní kresby, reiki, irisdiagnostika.

img

Miloslava Betková

Najdi další pomocPraha 9

Poskytuji terapii EFT, Matrix reimprinting, Matrix Re-birth, diagnostiku dle Meta - medicíny a poradenství v aromaterapii.

img

Celková péče o Tělo a Duši

Najdi další pomocStráž nad Nisou

Etikoterapie, léčitelství, konzultace, práce s taroty a kyvadlem. Nabízím masáže Shiatsu, klasické a lymfatické. Tai-chi a meditace.

img

U Vílenky.cz

Najdi další pomocRožnov pod Radhoštěm

Naleznete u nás balance Aura-Soma a další vybrané produkty pro vitalitu a duchovní rozvoj, tématické knihy a řadu tipů na dárky. Věnujeme se také poradenství a vedeme osobní konzultace.

img

Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s

Najdi další pomocNové Město nad Metují

Základní škola pro 44 dětí zajišťuje výchovu a vzdělávání dětí s mentálním postižením, kombinovanými vadami a autismem. Poskytujeme bazální stimulace, osobní asistence, canisterapii, muzikoterapii, dramaterapii, logopedii, rehabilitační cvičení a plavání. Navštěvujeme solnou jeskyni.

img

Duhová medicína, z.s.

Najdi další pomocJičín, Nové město

Najdete u nás tradiční čínskou medicínu, kraniosakrální terapii, rehabilitaci, muzikoterapii, emoční terapii, astroterapii, homeopatii, pravidelné cvičení jógy, qi gongu, masáže, semináře. Pořádáme kurzy pro školy a firmy.

img

Studio ReGeNa

Najdi další pomocNový Jičín

Provádím masáže Dornovou metodou, lymfodrenáže, lymfatické a Breussovy masáže, spinal touch a neinvazivní či ultrazvukou liposukci. Nabízím cvičení pro zaměstnance, masáže pro těhotné ženy a teplé aroma obklady. Zabývám se muzikoterapií a tlakovou masáží nohou.

img

Centrum Harmonie - Romana Farna

Najdi další pomocOstrava, Moravská Ostrava

Nabízím klasické, reflexní, lymfatické, čínské tlakové i thajské masáže. Provádím baňkování, moxování, těhotenské masáže a zabývám se muzikoterapií i kraniosakrální terapií. Poskytuji medovou detoxikaci a masáž. Provozuji lektorskou činnost, vedu meditace a prodávám dárkové poukazy.

img

Ing. Aleš Vrana

Najdi další pomocPraha 6, Dejvice

Učím klienty srovnat si myšlenky a ovládat je. Pomáhám najít sebe sama, případně učím být empatický.

img

Jarmila Karbanová

Najdi další pomocStrančice

Nabízím poradenství a sestavování bylinných čajů, prodej bylinných směsí, Hypnoterapie, REIKI, TFT, masáže pomocí baněk.

img

Terapie EFT - Martina Juřenová

Najdi další pomocPřerov

Poskytuji poradenství a terapie s využitím metod EFT, autopatie a Reiki. Pořádám přednášky a kurzy.

img

Magdalena Ria Kovaříková

Najdi další pomocVoslavice

Nabízím hledání příčin psychických problémů, alergií a astmatických potíží, poskytuji alternativní medicínu, barevnou terapii, tělové svíčky a reiki.

img

Dominik Tetík - Green Healers

Najdi další pomocPraha 2, Vinohrady

Poskytování masáží a komplexní terapie s použitím čínské medicíny spojené s relaxační hudbou i aromaterapií. Nabídka kódové, Guatemayské a šiacu masáží, reflexologie či Neuro Muscular Trigger point therapy.

img

Akademie sociálního umění Tábor

Najdi další pomocPraha 2, Vinohrady

Rozvíjíme znalosti a dovednosti v oblasti léčebné pedagogiky a sociálně umělecké terapie.

img

Irena Filáková

Najdi další pomocVsetín

Provádím intuitivní masáže, lymfatické masáže, lávové kameny, ale hlavně srovnávání páteře Dornovou metodou včetně hloubkové terapie a muzikoterapie, kde se pomocí jemného zvuku alikvot děje hluboké čištění buněk, nejen na fyzické úrovni. Člověk pak cítí hluboké uvolnění a vnitřní klid.

img

Domov pro seniory Doksy

Najdi další pomocDoksy

Provoz domova pro seniory a denního stacionáře. Nabídka terénní pečovatelské služby. Domov také zajišťuje několik volnočasových aktivit včetně muzikoterapie a aromaterapie, malování, sportovních her či kulturních programů. Prosazujeme individuální přístup.

img

Domov pro seniory Sokolnice

Najdi další pomocSokolnice

Zajišťujeme sociální služby s individuálním přístupem k seniorům, kteří mají sníženou soběstačnost. Poskytujeme ubytování a stravování 120 klientům.

img

Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola

Najdi další pomocKladno

Praktická a speciální základní škola pro 89 žáků s jídelnou a družinou určená pro děti s různým postižením, vadami a pro děti po těžkých úrazech. Nabídka výtvarného, keramického, dramatického a sportovně turistického kroužku, canisterapie, muzikoterapie a terapie dotykem.

img

Dům klidného stáří Glossus, s.r.o.

Najdi další pomocLuže

Provoz domova pro seniory s komplexní a nepřetržitou péčí. Zajišťujeme celodenní stravování. K dispozici jsou jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě. Zajišťujeme kadeřnické služby včetně pedikúry, muzikoterapie, ergoterapie, canisterapie či aromaterapie.

img

RADOSTNÍK - centrum terapie a osobního rozvoje

Najdi další pomocPlzeň

Nabízíme přednášky, kurzy a terapie pro dospělé i děti, artefiletiku, arteterapii, metodu One brain – kineziologie, Bachovy esence, automatická kresba. Kurzy snadné učení - pomáhají vám i vašim dětem najít sebejistotu a sebevědomí, projít tak dětstvím zlehka a s radostí.

img

Bílá šalvěj - Vlasta Kovalčíková Lindová

Najdi další pomocPlzeň

Centrum Bílá Šalvěj - Arteterapie, aromaterapie, masáže, poradenství v oblasti zdraví, psychoterapie a další. Individuální konzultace, přednášky, kurzy, semináře.

img

Zdeněk Markvart

Najdi další pomocDěčín

Relaxační a léčebné masáže. Aromaterapie. Arteterapie a další.

img

Trvalé zdraví - centrum alternativní léčby

Najdi další pomocPardubice

Kraniosakrální terapie, terapeutické masáže tibetskými mísami, fytoterapie, detoxikační medicína, arteterapie, reiki, masáže a další.

img

Jan Dytrych

Najdi další pomocKladno

Nabízím regeneraci a regulaci samouzdravovacích procesů, posílení imunity, omlazení či léčbu neplodnosti pomocí pyramidální bioenergie. Poskytuji Bowenovu masáž pro zlepšení svalové a tkáňové činnosti, snížení bolestivosti problémových partií a stimulaci krevního oběhu.

img

Bc. Dana Kostúrová

Najdi další pomocPraha 8, Ládví

Zaměření na One Brain-kineziologii a Reiki léčení. Dále se zabývá vizuální diagnostikou čaker a zdravotního stavu s návrhem léčby, Bachovou květovou terapií a tanečními kurzy sloužící k odblokování studu a trémy.

img

Zdeňka Florýková

Najdi další pomocProstějov

Ordinace poskytující biorezonanční terapie

img

Věra Cápková

Najdi další pomocBruntál

Masážní salón, který dodá pohodu Vašemu tělu i mysli.

img

SUNNY - WAY - Simona Šatránová

Najdi další pomocNový Jičín

Naše firma SUNNY-WAY -tři cesty k rozvoji se zabývá rozvojem osobnosti a také komplexní prací s podvědomím. Naším cílem je pomoci všem, kteří mají zájem pochopit sebe a celkově okolní svět. Pracujeme s různými metodami ve kterých používáme esoteriku, psychologii a silné energie.

img

René Müller

Najdi další pomocVyškov - předměstí

Léčitel, který nabízí výklad karet, léčení a Reiki kurzy. Léčení různých fyzických a psychických potíží-také ochrnutí, deprese, astma, artritida, cukrovka-diabetes, borelioza.

img

NERO CENTRUM, spol. s r. o

Najdi další pomocPraha 8, Libeň

Na základě alternativních metod, kvantové psychologie, magie, esoteriky i vědecky uznávaných metod můžete najít cestu ke šťastnému a spokojenému životu.

img

Alternativní poradna.cz

Najdi další pomocPlzeň, Severní předměstí

Mgr. Miroslav Jirman je matematik, speciální pedagog, psycho-hypnoterapeut, samovůdčí Alternativní poradny Plzeň. Specialista na rozvoj lidského potenciálu.

img

IVO - institut vzdělávání a osvěty

Najdi další pomocPraha 9, Libeň

K vytvoření kvalitního vzdělávání v oblasti alternativní medicíny a tradičních věd je však ještě dlouhá cesta a všeho nelze dosáhnout v okamžiku. Nyní tedy zahajujeme jednotlivými odbornými kurzy, semináři, cvičeními a přednáškami.

img

Ivana Píhová

Najdi další pomocČeské Budějovice 7

Alternativní terapie pro lepší žití Ivany Inšany Píhové nabízí regresní terapii – regresi, Cestu vědomí a naplnění, individuální koučink a numerologicko–psychologické profily osobnosti. Toto všechno jsou osvobozující procesy se zásadním vlivem na růst osobnosti, rozšiřování hranic poznání a schopností, a poučení se.

img

Martina Krejzová

Najdi další pomocPardubice, Staré Čívice

Nabízím léčitelské služby, reiki, vztahovou terapii a psychosomatiku nemocí. Provádím také harmonizace čaker pro předejití nemoci a harmonizaci celého těla. Terapie je vhodná i při rekonvalescenci, léčení různých zranění a po operacích.

img

M centrum - MUDr. Dagmar Kolářová

Najdi další pomocPraha 2, Vinohrady

Ordinace originální bezbolestné medicínské diagnostiky a příčinné léčby nemocí stáří, srdce, vysokého tlaku, cukrovky, stresu, bolestí páteře a kloubů. Odborná lékařka určí příčinu potíží a zahájí komplexní léčbu.

img

Ivana Hansíková

Najdi další pomocHradec Králové

Jsem Praktikem Rekonektivního Léčení a Reconnection. Působím v Hradci Králové. Nabízím to, co možná hledáte - úlevu, vyladění, nové nasměrování, harmonizaci, lepší fungování těla a mysli, zlepšení vztahů. Pokud máte jakýkoli problém a máte zájem o změnu k lepšímu, pak jste tady správně.

img

AAA Homeopatie, s.r.o.

Najdi další pomocKosmonosy

Klasická a postklasická homeopatie, detoxikace, relaxace, harmonizace a energoinformační medicína.

img

Yaguara

Najdi další pomocPraha 1

YaguaraBalance je koncept harmonizace a osvobození zdrojového potenciálu metodou RegresRelease - zrcadlením vlastních stop. Jsem tu, abych Vás provázela kousek Vaší Cesty, poskytla podporu ve chvílích pochybností a dezorientace, při smutku a vyčerpání. Pomohu Vám změnit, co se změnit dá, a přijmout, co se změnit nedá.

img

Ozdravné centrum Salvia

Najdi další pomocTrutnov

V ozdravném centru Salvia se poskytují zejména individuální služby pro osobní rozvoj, odblokování ,harmonizaci, relaxaci a regeneraci. Služby jsou poskytovány komplexně a celostně tak, aby došlo k uvolnění blokujících energií , samouzdravení a navýšení vibrační úrovně. Vše s respektováním vyšších zákonů.

img

Čas na povídání

Najdi další pomocPraha 1, Nová Město

Nabízím Vám setkání u šálku dobré kávy či čaje v útulném prostředí v Praze 1. Můžete se ptát, povídat nebo poslouchat. Mezi poskytované služby patří automatická kresba, reiki shamballa, léčení nemocí, dále kraniosakrální terapie, dornova metoda a masáže.

img

Terapeut pro duši - Bc. Zuzana Sahánková

Najdi další pomocZlín

Jsem terapeut pro duši, lektor a kouč.

img

Jana Blažková

Najdi další pomocÚstí nad Labem

Terapie a rozvoj osobnosti. Pracuji s terapiemi vycházejícími ze satirterapie a hypnoterapie, individuální systemiky, transakční analýzy, focusingu, bioenergetiky, gestalt terapie, psychodramatu a s dalšími postupy.

img

Hana Körnerová

Najdi další pomocChrást

Zabývám se Poradnou pro rozvoj osobnosti, kde pracuji s každým člověkem individuálně. Jde především o léčení duše za pomoci napojení, meditace. Dále jsou nabízeny masáže v masážním a relaxačním studiu.

img

Daniela Plevová

Najdi další pomocPardubice

Základem mé činnosti v soukromé poradně je práce s univerzálními principy, z nichž následně vycházejí naše životní hodnoty. Chybí-li nějaká, nebo není-li s námi v souladu, pak dochází k problémům a následně i ke krizi. Řešením je změna nefungujícího úhlu pohledu a vyladění původní, nefunkční životní hodnoty – vytvoření nového, aktuálního znění podle individuality, věku, zkušeností, situace, …. a životních podmínek klienta. Jde o celkové obnovení stability.

img

Jana Svobodová

Najdi další pomocPraha 4, Háje

SVOBODA MYSLI - metoda, která Vám pomůže změnit Váš život rychle, účinně, bezbolestně a trvale. Terapie SVOBODA MYSLI je souhrn metod podporovaná energií a intuicí.

img

Ing. Jana Holická - Johanka

Najdi další pomocČeské Budějovice I

To, co sama prožívám, cítím, pochopím a zpracuji, předávám formou osobní zkušenosti dál. Mým úkolem je inspirovat jiné duše, aby mohly žít v lásce a harmonii a tím pomoci Zemi i Vesmíru k jejich dalšímu vývoji.

img

Irena Voigts Peráková

Najdi další pomocPraha 9, Střížkov

Léčitelstvím se zabývám na plný pracovní úvazek od roku 1995. Pracuji s klienty osobně, nebo na dálku.

img

Mgr. Dana Široká

Najdi další pomocRokycany, Plzeňské Předměstí

Poradenství při odstraňování stresových faktorů. Náprava poruch spojených s dislexií, disgrafií, fobií a závislostech prostřednictvím metody kineziologie ONE BRAIN (jednotný mozek) a SRT. Antistresová terapie, léčba duše, náprava nespavosti, úzkosti.

img

Petr Psohlavec

Najdi další pomocHrob

Nabízíme Vám kompletní služby v daném oboru naší působnosti. Neváhejte a navštivte nás v našem příjemném , přátelském prostředí. Snažíme se o individuální přístup ke každému, diskrétnost je zde samozřejmostí.

img

Olga Panáková

Najdi další pomocJindříchův Hradec III

Jmenuji se Oľga Panáková, jsem z Jindřichova Hradce a jsem specialistkou na pohybový aparát. Provádím odblokování čaker pomocí akumpresury a intuice. Nabízím poradenství v oblasti sexuálních a partnerských problémů. Zabývám se léčením pomocí energií.

img

Zelené centrum

Najdi další pomocOstrava

v Zeleném centru pořádáme vzdělávací akce na podporu zdraví a rozvoj osobnosti člověka, organizujeme pohybové kurzy - LADY LATINO, FLAMECO a JÓGA, nabízíme odborné poradenství s důrazem na individuální péči a celostní přístup ke zdraví a zajišťujeme prodej bylinných přípravků Diochi, které regenerují tělo a podporují psychiku.

img

Dagmar Rusková

Najdi další pomocPlzeň, Doubravka

Studio P-Greis je sociálně společenská organizace, která svou činnost zaměřila na člověka v celé své šíři. Každý, kdo hledá řešení má možnost pomoci nabízených akci najít směr ze svých situací a zvládnout svůj život. Myslete, že nemocnice je nucená dovolená. Dovolte si najít čas na prevenci a na dovolenou si zajeďte tam, kde chcete být zdraví a ještě zdravější se vracejte domů.

img

AFORTUNADA

Najdi další pomocChrudim

Ordinace celostní medicíny Afortunada poskytuje pomoc při celostním léčení jakýchkoli onemocnění a problémů tělesného, psychického nebo spirituálního rázu. Je zaměřena na to, jak různými metodami rozpouštět podstatu, energii nemocí a tím skutečně uzdravovat, nejen potlačovat projevy.

img

ULURU s.r.o.

Najdi další pomocBrno

Posláním ULURU, s.r.o. je pomáhat lidem i organizacím zvyšovat výkonnost pochopením a využíváním zákonů mysli. Tím, že jednáme v souladu s nimi, přirozeně dosahujeme svých cílů. Naše úspěchy nám potom přinášejí motivaci k dalšímu růstu.

img

Věra Michková

Najdi další pomocPardubice

Nabízím pomoc při řešení vztahových problémů, konstelace, masáže, očistné svíce Hadži-ki a semináře osobního rozvoje. Provádím odblokování duchovní příčiny nemoci, obnovení duševní rovnováhy a aplikaci ušních i tělových svící.

img

Kraniosa.cz

Najdi další pomocPraha 2, Vinohrady

Nabízím Kraniosakrální Reiki terapii - velmi účinnou techniku, pracující s mozkomíšním mokem a harmonizující kraniosakrální rytmus, který je základním rytmem těla nadřazeným nad srdečním tepem i plicním dechem. Terapie napomáhá ke zmírnění, či odstranění širokého spektra zdravotních potíží.

img

Centrum Vitalio - MUDr. Pavel Stuchlík

Najdi další pomocOtrokovice, Kvítkovice

Provozujeme ordinaci alternativní medicíny.

img

Hana Kubíková

Najdi další pomocPlzeň

Poskytování služeb v oblasti regresní psychoterapie. Nabízíme mandalu života, reiki, kineziologii a one brain. Pořádáme jednodenní pracovní tematické semináře, jde o malé debatní kurzy na témata karma, minulé životy, baumtest kresba stromu, regresní metody, řeč těla, fyziognomie, grafologie a jiné.

img

Hana Dvorská

Najdi další pomocPlzeň

Pořádám kurzy jemné egyptské energie Isis Seichim Reiki. Věnuji se alternativní medicíně a léčitelství. Nabízím léčení pomocí metody EFT. Vykládám tarotové a andělské karty. Organizuji také sezení nad čajem o významu tvoření pozitivní a negativní energie v běžném životě.

img

Zdeňka Ocelíková

Najdi další pomocPraha, Hloubětín

Nabízíme kraniosakrální terapie, lymfatické masáže a kurzy kraniosakrální terapie. Dále nabízíme Ra-Sheeba, somato-emocionální uvolnění, spirituální medicínu a reiki.

img

Gabriele Čanigová

Najdi další pomocKarlovy Vary

Nabídka odblokování zdravotních a psychických problémů metodami reiki, SRT a kineziologie.

img

Magická terapie - Hana Tosková

Najdi další pomocHavlíčkův Brod

Feng Shui, kraniosakrální terapie, chiropraxe (masáž) orgánů dutiny břišní, reiki, psychosomatika a poskytuji osobní poradenství. Jsem poradce a zajišťuji prodej produktů firmy Energy. Poskytuji metodu obnovy těla časovou přímkou a také konzultační návštěvy.

img

Astra - alternativní léčba nemoci a stresu

Najdi další pomocPraha 5, Smíchov

Nabídka poradenství v oblasti osobního rozvoje, stresu, strachu, sníženého sebehodnocení, nespavosti a depresí. Provádíme reiki.

img

Duhová cesta - centrum osobního rozvoje

Najdi další pomocVrchlabí

Nabídka kineziologie a reiki. Poskytování poradenství a kurzů v oblasti rozvoje osobnosti a odstraňování psychických i fyzických problémů. Dále pořádáme semináře pro děti i dospělé.

img

Ing. Vojtěch Lust, MIM

Najdi další pomocPraha 5, Jinonice

Zabýváme se výzkumem a využitím hypnotických stavů. Zaměřujeme se na fóbie, hubnutí, rozvoj schopností, deprese, neplodnost, těhotenství a porod, alergie, sexualitu, věrnost a nevěru a další oblasti.

img

MUDr. Eva Podhajská

Najdi další pomocPraha 4, Krč

Provoz homeopatické a psychosomatické poradny. Nabídka akupunktury a mezoterapie.

img

Radmila Telváková

Najdi další pomocFrenštát pod Radhoštěm

Nabízím individuální terapie zaměřené na nalezení svých lidských zdrojů, vůle, radosti a spokojenosti. Pracuji se systemickými technikami, hypnózou, technicou voice dialogu a podle principů celostní medicíny. Pořádám semináře a přednášky

img

Ing. arch. Věra Burešová - Celeborn

Najdi další pomocSentice

Nabídka metody SRT, individuálních konzultací a terapií. Poskytuji léčení pomocí energetických obrázků, esence volně žijících zvířat – pohled na Vaši situaci formou konzultace, výběr vhodné kombinace. Pořádám semináře s obrázky na různá témata.

img

Mgr. Michaela Šuplerová

Najdi další pomocBenešov nad Černou

Nová moderní metoda zabývající se radiofrekvenční analýzou a regulací organizmu, založená na principu holistického-celostního přístupu k člověku, k jeho zdraví a bio-psycho-sociálně-spirituálním potřebám. Účinná a bezbolestná metoda bez chemických preparátů. Oblast zájmu: chronické a akutní stavy.

img

Bílá šalvěj - Vlasta Kovalčíková Lindová

Najdi další pomocPraha

Centrum Bílá Šalvěj - Arteterapie, aromaterapie, masáže, poradenství v oblasti zdraví, psychoterapie a další. Individuální konzultace, přednášky, kurzy, semináře.

img

Jana Sklenářová

Najdi další pomocHradec Králové

Terapeut duše a těla. Pracuji různými terapeutickými technikami na uvolnění stresu, nahromaděných nepříjemných emocí, starých programů a nastavení, které omezují žít radostný život.

img

Zelená Medicína - Mgr. Nicol Mlynáriková

Najdi další pomocBeroun

Očištěte své tělo. Pomohu Vám s řízenou detoxikací. Řízená a kontrolovaná detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše patří mezi alternativní metody přírodní medicíny. Metoda se zabývá očišťováním těla od toxinů různého původu, což má pozitivní vliv na chronické zdravotní potíže.

img

AVASA

Najdi další pomocPraha 8, Karlín

Jsme centrum s alternativním přístupem ke zdraví člověka. Přinášíme nový, rozšířený pohled na problematiku zdraví a našim záměrem je zajistit pro Vás komplexní péči. Spolupracujeme s terapeuty, kteří se svému oboru věnují již řadu let a jejichž terapie se navzájem doplňují a podporují.

img

Mgr. Hana Hrdinová

Najdi další pomocLanškroun

Terapie Vědomí buněk.

img

Regrese.net

Najdi další pomocChoceň

Nabízíme holistickou regresní terapii. Unikátní metodu spojující klasické regresní techniky, hypnózy a hypnoterapie, energetické léčení, úrovně duší, terapie těla (Body terapie), práce s emocemi, léčení současného i minulého života na více úrovních najednou.

img

Anna Matějková

Najdi další pomocVamberk

REIKI mistr-učitel. Nabízí konzultace i kurzy a semináře.

img

PhDr. Katherine Koting

Najdi další pomocHrušová

Indigo, astroložka, homeopatka, regresní terapeut, psychoterapeut, alternativní psycholog, autorka knih, přednášek a článků s duchovní a astrologickou tematikou.

img

Mgr. Richard Procházka

Najdi další pomocBrno

Propojení homeopatie, psychoterapie a bodyterapie.

img

Šárka Čechová

Najdi další pomocUherské Hradiště

Certifikovaný poradce pro SUPERTRONIC firmy ENERGY Group a.s.

img

Ing. Barbora Mašková

Najdi další pomocPraha 4, Michle

Ordinace klasické homeopatie.

img

Křištálová univerzita

Najdi další pomocPraha 11

Škola věku Vodnáře pro každého. Jejím cílem je doplnění základního vzdělání člověka v oborech, které se nepřednáší na běžných školách. Tyto znalosti mohou pomoci každému z nás vyznat se v této nové době a poradit si v různých situacích, které budou přicházet.

img

Adriana Beránek Rampichová

Najdi další pomocPlzeň, Doudlevce

K léčení neplodnosti, harmonizaci psychických i fyzických potíží používám techniky Thetahealing, Bachova květová terapie, harmonizace čaker a další energie. Pořádám sebepoznávací kurzy a semináře. Maluji obrazy. Nabízím: automatická kresba, Shamballa, Reiky, Bachovky, andělé, průvodci, talismany.

img

HADŽI-KI

Najdi další pomocDěčín

Léčivé vzdělávání. Projekt tvořený z lásky k lidem s touhou předat vše, co jsme dostali a umožnit mnohým realizaci jejich cílů.

img

Antonín Turek

Najdi další pomocTřebíč

Léčitel a poradce v oblasti diagnostiky, harmonizace zdraví a prostředí.

img

Jana Pokorná

Najdi další pomocVysoké nad Jizerou

Centrum celostní medicíny. Alternativní medicína.

img

Ladislava Špoulová - Reiki

Najdi další pomocPraha 7

Reiki - Duhový systém. Motýlí masáž neboli cesta proměny Systemické konstelace.

img

Dr. Alena Pavlíková

Najdi další pomocHradec Králové

Poradce pro regeneraci sil přírodními prostředky, odstranění stresu, náprava poruch učení.

img

Kouzelné kruhy - Markéta Lattová, BA

Najdi další pomocBrno

Studio osobního rozvoje. Zaměřuje se na harmonizaci těla i duše za využití klasické i alternativní techniky.

img

Pavla Vondrušková - U Levandule

Najdi další pomocPlzeň, Jižní Předměstí

Poradenství pro zdravý životní styl a obchod se zdravými potravinami, biopotravinami a bylinami. Astrologická poradna.

img

Vladimír Felkl

Najdi další pomocPraha 6

Hypnoterapie a rozvoj osobnosti. Regresní terapie, reiki, rekonektivní léčení a další. Kurzy.

img

Detoxikační poradna DeTo

Najdi další pomocBřeclav, Poštorná

Poradna DETO vám poskytne pomoc na cestě detoxikace = očisty vašeho těla i mysli od toxinů, které narušují původně harmonické procesy v těle a postupně nás vedou k dysharmonii, k nemoci. Ať metodou MUDr. Josefa Jonáše (Řízená a kontrolovaná detoxikace CIC s pomocí EAV přístroje Salvia) či pomocí Autopatie, tisíce let staré, znovu objevené metody, mohou se vaše těla postupně zbavovat toxických zátěží a navracet se do svých lepších, přirozenějších stavů.

img

Správnou cestou - Dana Rýdlová

Najdi další pomocHradec Králové

Nabízím výklad karet osobně, po telefonu i Skypu, řešení pro vztahy, práci, zdraví, bydlení, finance, včetně firemního poradenství. Pomáhám při hledání správné cesty. Zabývám se numerologií, harmonizací těla i duše, čistím prostory, maluji energetické obrazy a mandaly. Pořádám přednášky a semináře.

img

RNDr. Jarmila Riegerová, CSc.

Najdi další pomocOlomouc

Nabízí se vám šance začít aktivně pracovat na svém zdraví - fyzickém i psychickém.

img

Poradna Šance zdraví VIIVDUS

Najdi další pomocPraha 5

Při poradenské činnosti se zabývám zdravým životním stylem, homeopatií, autopatií, Bachovou květovou terapií, výživou a řešením překyselení organismu.

img

Michaela Listopadová

Najdi další pomocOlomouc

Zvu Vás ke mně do příjemného prostředí studia, kde poskytuji masáže a terapie, které používám k uvolnění bloků, bolestivých míst - bolest hlavy, krční páteře, zad, beder, křížové oblasti, koubů, svalů a napětí Vašeho těla, způsobené např. fyzickou námahou a stresem.

img

Podpora Bytí - Jiří Hlinka

Najdi další pomocOstrava, Výškovice

Jsme společnost pro aplikovaný výzkum a vývoj, pomocí využívání nevšedních vlastností a možností lidského vědomí. Jsme sdružení třech samostatných podnikatelů a třech blízkých spolupracovníků.

img

Centrum Medicíny - Dagmar Zabloudilová

Najdi další pomocPraha 5

Zabýváme se alternativní medicínou. Nabízíme akupunkturu při problémech s páteří i kosmetickou. Zajišťujeme diagnostiku pomocí iridologie a vyšetření na Metatron Hunter. Prodáváme zásadité směsi v nápojích pro hubnutí.

img

Radek Neškrabal

Najdi další pomocHodonín

Zabývám se kraniosakrální osteopatií. Organizuji kurzy. Věnuji se viscerální manipulaci, Bachovým cestám a provádím baňkování.

img

Eva Portlová

Najdi další pomocPardubice

Poskytuji služby terapeuta EFT - techniky emoční svobody (energetická psychologie). Nabízím manuální lymfatické a klasické masáže, reflexní masáž plosky nohy a poradenství v oblasti zdravé výživy. Kurzy, přednášky, workshopy a individuální konzultace.

img

Renée Lavecká Prana Studio

Najdi další pomocPraha 2

PRANA studio pro vás sdružuje mnoho služeb a produktů v duchu celostního přístupu ke zdravému a kvalitnímu životu.

img

EFT centrum CB

Najdi další pomocČeské Budějovice 5

Zaměřuji se především na odstraňování psychických a fyzických problémů, psychosomatických příčin nemocí a emočních bloků metodou EFT. Mezi mé služby také patří nabídka kurzů EFT a nové medicíny. Poskytuji pomoc k dosažení cílů odstraněním stresu a nechtěných pocitů nebo emocí.

img

Život s tantrou

Najdi další pomocHorní Suchá

Tantrické semináře a kurzy. Pomoc v partnerských vztazích.

img

Ing. Eva Butzke

Najdi další pomocNeratovice

Nyní nabízím online poradenskou službu, kdy prostřednictvím e-mailu a nebo Skypu je možné se mnou konzultovat Váš zdravotní stav a také mezilidské vztahy v rodinách či na pracovišti. Můžu Vám pomoci odhalit Vaše přednosti a nedostatky a pomoci najít cestu, jak se s nimi vyrovnat. Na základě lepšího poznání a porozumění sama sobě a svým přirozeným potřebám pak můžete najít své místo v životě a třeba také novou práci.

img

Cesta reiki

Najdi další pomocLíbeznice

Nabízíme kurzy meditací a osobnostního rozvoje. Poskytujeme konzultace, baňkování, moxování, fytoterapii, orchidejové, zvířecí, čakrové či andělské esence a reiki terapie. Pořádáme semináře nebo vykládáme karty.

img

I. Alternativní ambulance

Najdi další pomocPraha 10

Toto zařízení Vám má dopomoci k vyvolání harmonie vašeho těla, psychiky i fungování vašeho života jako takového v dané realitě.

img

JUDr. Dagmar Elisabeth Selecká

Najdi další pomocBrno

Nabídka alternativní medicíny - diagnostika organizmu. Pokud Vás trápí chronická únava, alergie, astma a imunita, nabízíme komplexní počítačové vyšetření celého organizmu metodou biorezonance. Samozřejmostí je prevence a poradenství pro zdravý životní styl. Zabýváme se osobním poradenstvím.

img

Lenka Lipenská

Najdi další pomocPraha

Pomáhám Vám vidět skryté souvislosti Vašeho Života a skrze ně uzdravit a najít všechno, co hledáte.

img

Dagmar Bočková

Najdi další pomocKouřim

Pořádá kurzy a semináře pro rodiče s dětmi od roku 2005.

img

Bc. Iva Pasková

Najdi další pomocJílové u Děčína

Individuální a rodinná arteterapie, arteterapie pro dospělé a pro děti.

img

MUDr. Kateřina Hynová

Najdi další pomocBenešov u Prahy

Homeopatie je léčebná, šetrná a hlavně bezpečná metoda bez vedlejších účinků, která je vhodná pro těhotné a kojící ženy, děti i seniory. Klasickou léčbu nenahrazuje, může ji však doplňovat. Léčí opakované a vracející se záněty, opakované infekce (rýmy, kašle, angíny, opary) zranění, úrazy, hnisání, alergie, pomáhá u monadazažívacích potíží, přepracování, přetížení, stresech i jiných potížích.

img

Mirka Slámová

Najdi další pomocJablonec nad Nisou

Homeopatická poradna nabízí léčbu metodami moderní homeopatie - jednoho ze směrů alternativní medicíny. Zajišťujeme homeopatické poradenství k obnovení, prevenci a udržení zdraví lidí všech věkových kategorií.