Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Psychologie náboženství

Slovník pojmů

Psychologie - psychologie náboženství

Psychologie náboženství je psychologická disciplína zabývající se studiem náboženství, religiozity a spirituality z hlediska jeho vlivu na psychiku člověka, jeho chování, vývoj apod.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Mgr. Jaroslav Šraděja

PsychologZlín

Poskytuji psychologické poradenství, psychodiagnostické a psychoterapeutické služby v rámci přístupu terapie zaměřené na klienty C. R. Rogerse. Nabízím i komplexní kariérně-osobnostní vyšetření, tzv. bilanční diagnostiku.

img

Druhá praxe psycholog Admin tester

Psycholog, Nesprávná

Testovací profil - prosím ignorujte.

img

Speciální pedagogické centrum při Základní škole a Mateřské škole logopedické

PsychologKroměříž

Speciálně pedagogické centrum je součástí Základní školy a mateřské školy logopedické. Jeho odborný tým tvoří speciální pedagogové a psychologové. V rámci komplexní odborné poradenské péče zabezpečují systematické poradenské a konzultační služby a komplexní speciálně pedagogickou a psychologickou diagnostiku pro děti a žáky. Poskytuje nadstandardní terapeutické vedení rodičů a dětí.

img

KTP

PsychologPraha 1, Staré Město

Nabízíme koučování, psychologicko – pedagogické poradenství a psychoterapii.

img

Mgr. Michal Šefc

PsychologPraha 2, Vinohrady

Psychoterapie pro děti, dospívající a rodiny. Specializuje se na problematiku počítačových závislostí a pracuje s dětmi z rodin závislých.

img

Psychosomatika a homeopatie

PsychologPraha, Krč

Homeopatie významně rozšířila můj profesní obzor a stala se mým hlavním pracovním zaměřením. V současné době pracuji jako terapeutka s vlastním terapeutickým přístupem. Je založený na psychologické praxi, kterou kombinuji s psychosomatikou a homeopatií.

img

Mgr. Petr Cagaš

PsychologBrno

Privátní klinický psycholog s živnostenským oprávněním v oboru Psychologické poradenství a diagnostika. Disponuje zkušenostmi z klinicko-psychologických a psychoterapeutických konzultací s klienty, z profesního poradenství i z firemní a manažerské psychologie.

img

Psychocentrum Zlín

PsychologZlín

Odborný tým našeho centra v současné době tvoří lékař – psychiatr a psychologové. Výhodu pro naše klienty a pacienty vidíme v soustředění komplexních psychiatricko – psychologických služeb na jednom místě. Pro náš tým je pak cenná možnost vzájemné kolegiální podpory a výměny zkušeností.