Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Psychologie práce

Slovník pojmů

Psychologie - psychologie práce

Psychologie práce sleduje zákonitosti psychické regulace pracovní činnosti a využití těchto zákonitostí v praxi. Předmětem zkoumání je samotná práce, pracovní podmínky a pracovní výsledky.

Psychologie - psychologie trhu

Psychologie trhu je součástí sociální psychologie a to v její aplikované podobě. Využívá poznatků z ekonomiky, sociologie a obecné psychologie, kde jde především o oblasti vývojové psychologie, sociálního učení, psychologie práce a dalších.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

PhDr. Anežka Janátová

PsychologPraha 2

Vystudovala Fakultu sociálních věd a publicistiky Univerzity Karlovy a obhájila doktorát v oboru psychologie práce na Filosofické fakultě UK. V devadesátých letech působila tři roky jako ředitelka Jedličkova ústavu, kde předtím pracovala v pedagogicko-psychologické poradně.

img

Druhá praxe psycholog Admin tester

Psycholog, Nesprávná

Testovací profil - prosím ignorujte.

img

Poradna Psychoterapeut.cz

PsychologPraha 1

Psychologická, manželská-partnerská a rodinná poradna.

img

PhDr. Jiří Novák

PsychologPraha 8, Kobylisy

Psychologické a poradenské služby.

img

MUDr. Jarmila Klímová

PsychologPraha 2, Vinohrady

Terapeutické zařízení AKTIP sdružuje odborníky a specialisty z celé škály oborů léčení zdraví, psychologie, regenerace a výživy. Zabýváme se celostní medicínou, s akcentem na duševní pohodu a poradenství pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

img

Mgr. Natália Čávojcová

PsychologPraha 8, Karlín

Poskytuji komplexní psychologickou a psychoterapeutickou péči pro dospělé a dospívající.

img

IQI - Individual Quality Increase, s.r.o.

PsychologPraha, Nusle

Tým odborníků nabízející širokou škálu psychologických služeb, mediace.

img

PhDr. Ing. Jiří Pavlát

PsychologRychnov nad Kněžnou

Naše firma působí v oblasti klinické psychologie, koučování, forenzní personalistiky, dopravní a pracovní psychologie.

img

Mgr. Michal Peprník

PsychologPraha 13, Stodůlky

Dopravní psycholog akreditovaný Ministerstvem dopravy ČR k provádění dopravněpsychologických vyšetření podle silničního zákona.

img

Mgr. Dušan Vítek

PsychologJihlava

Akreditovaný dopravní psycholog, psychologie práce a dopravy. Centra dopravní psychologie je pracoviště s akreditací Ministerstva dopravy ČR s oprávněním k provádění dopravně-psychologických vyšetření pro řidiče skupiny 1 a 2.

img

PhDr. Kateřina Vlasakudisová

PsychologOstrava, Vítkovice

Dopravní psycholog PhDr. Kateřina Vlasakudisová má akreditaci udělovanou Ministerstvem dopravy a smí tedy provádět dopravně psychologické vyšetření.

img

Institut psychologických služeb, s.r.o.

PsychologKouřim

Týmy našich specialistů poskytují psychologické služby založené na bohatých zkušenostech z praxe i aktuálních poznatcích oboru. Poskytujeme služby v oblasti klinické psychologie, dopravní psychologie, poradenské psychologie, psychologie práce, metodologie a psychodiagnostiky.

img

Terapie Zlatnická - Mgr. Natália Schwab Figusch

PsychologPraha 1

Poskytujeme komplexní psychologické a psychoterapeutické poradenství v problémových situacích každodenního života.

img

PhDr. Naďa Štullerová

PsychologPraha 1

Psychologie práce. Psychodiagnostika pro manažerské pozice, výběrová řízení do profesí náročných na psychickou a pracovní způsobilost, zjišťování individuálních schopností, osobnostních rysů a vlastností dle požadavků klienta. Ředitelka ACE Consulting, s.r.o.

img

ACE Consulting, s.r.o.

PsychologPraha, Nové Město

Chceme se podílet na dlouhodobém rozvoji lidského potenciálu spektrem velkých i menších organizací v ČR. Chceme nabídnout své profesionální služby společnostem, které lidské zdroje považují za důležitou oblast svého rozvoje a chtějí ji neustále rozvíjet ve prospěch svého businessu.

img

Avenue Human Relations, s.r.o.

PoradenstvíRožnov pod Radhoštěm

Česká poradenská a vzdělávací společnost, jejímž posláním je řízení lidských zdrojů a pracovní psychologie o předávání získaných zkušeností z řízení firem a rozvoje psychologie práce v praktických podmínkách. Firma rovněž zaměřila svou pozornost na rozvoj vzdělávacích aktivit, kdy stěžejní pozornost byla zpočátku věnována výchově kvalitních lektorů.

img

ASSESSMENT, s.r.o.

PsychologPraha 10, Hostivař

Online nástroj nahrazující klasické psychotesty je určen pro firmy a jednotlivce - dospělé i děti. Testovaný díky principu metody nemůže vědomě ovlivnit výsledek. Je komplexní, přehledný a praktický, má validní navzájem provázané výstupy, které neumožňují stylizaci a zkreslování.

img

Mgr. Věra Máchová

PsychologBrno

Věnuji se 17 let vzdělávání dospělých v oblasti osobního rozvoje a posuzování vybraných pracovních kompetencí. Zabývám se vzděláváním, psychodiagnostikou a poradenstvím.

img

PhDr. Otakar Chaloupka, CSc.

PsychologPraha, Nové Město

Institut psychologické a personální analýzy (IPPA) byl založen v r.1993. Jeho původní dominantní zaměření na executive search, headhunting a recruitment se během více jak dvacetileté existence a působení rozšiřovalo o další odborné aktivity v oblasti personálně psychologického poradenství, vzdělávání a osobního rozvoje, individuálního a skupinového koučinku včetně poradenství v oblasti psychologie práce a organizace.