Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Regresní terapie

Slovník pojmů

Najdi další pomoc - regresní terapie

Regresní terapie je řízené vzpomínání a vybavování si událostí pod vedením terapeuta. Při něm si pacient vybavuje (potlačené) traumatické vzpomínky a jejich zvědoměním a následným zpracováním je schopen se vyrovnat s negativními vlivy těchto událostí, které se projevují nebo mohou projevovat v přítomnosti nejrůznějšími formami (psychosomatické a psychické problémy). Regresní terapie má za cíl pochopit a zpracovat traumata, která se mohou projevit třeba i za velmi dlouhou dobu po vzniku jejich příčiny. Terapie umožňuje také nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec a může poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme, a přinést vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Alexandr Tóth - regresní terapie

Najdi další pomocPraha 1

Regresní terapie je vhodná, když potřebujte Vaši životní situaci nejen uvolnit, ale hlavně pochopit její příčiny díky získanému ponaučení z události. To Vám pomůže situaci vyřešit v přítomnosti a preventivně působí na možné podobné situace v budoucnosti. Tedy chráníte sami sebe, abyste se opět nedostali do podobné situace, protože tomu budete rozumět.

img

Jarmila Krestová

Najdi další pomocPraha, Hostivař

Nabízím služby psychoterapeuta alternativních metod, hypnoterapeuta, dále hlubinnou abreaktivní psychoterapii. Pořádání seminářů a přednášek. Potom co jsem dokázala pomoci sobě cítím, že mým úkolem je pomáhat ostatním.

img

Léčivé ruce

Najdi další pomocBrno, Brno město

Nabídka kvantového působení, energetických masáží, kurzy, regresní terapie a partnerská poradna. Přednášky. Energetické bezdotykové působení.

img

Veronika Platilová

Najdi další pomocPraha 7, Letná

Nabízím terapeutická sezení s metodami kineziologie One Brain, hlubinná regresní terapie, Bachovy esence, reiki a grafologie. Pořádám kurzy grafologie a reiki.

img

Milan Ščučka

Najdi další pomocPraha 9

Provádíme léčení pomocí regresní terapie bez hypnózy a technikou emoční svobody. Odstranění psychických příčin vzniku nemoci.

img

Oáza Harmonie

Najdi další pomocBohumín

Léčení duše a těla. Regresní terapie, energetické obrazy, výklad karet, rekonektivní léčba.

img

PhDr. Naděžda Trojková

Najdi další pomocPraha 4, Chodov

Kineziologie, regresní terapie a jiné metody. Léčíme deprese, fobie a poúrazová traumata. Dále se věnujeme posílení sebevědomí a vztahů.

img

Markéta Humplíková Chudinová

Najdi další pomocÚstí nad Labem

Kineziologie, regresní terapie, Bachovy esence.

img

Mgr. Josef Zika

Najdi další pomocChomutov

Psychoporadna kombinující psychoterapii a regresní terapii. Arteterapie. Kurzy osobního rozvoje.

img

Ing. Jana Remerová

Najdi další pomocBrno, Veveří

Harmonizace těla, Tibetské mísy, BarvoHRANÍ, MiskoHRANÍ, sebeTVOŘENÍ hrou

img

Ivana Píhová

Najdi další pomocČeské Budějovice 7

Alternativní terapie pro lepší žití Ivany Inšany Píhové nabízí regresní terapii – regresi, Cestu vědomí a naplnění, individuální koučink a numerologicko–psychologické profily osobnosti. Toto všechno jsou osvobozující procesy se zásadním vlivem na růst osobnosti, rozšiřování hranic poznání a schopností, a poučení se.

img

PhDr. Katherine Koting

Najdi další pomocHrušová

Indigo, astroložka, homeopatka, regresní terapeut, psychoterapeut, alternativní psycholog, autorka knih, přednášek a článků s duchovní a astrologickou tematikou.

img

Vladimír Felkl

Najdi další pomocPraha 6

Hypnoterapie a rozvoj osobnosti. Regresní terapie, reiki, rekonektivní léčení a další. Kurzy.

img

Aleš Waksmundský - regresní terapie

Najdi další pomocLiberec

Regresní terapie- cesta alternativní medicíny pomáhá u psychosomatických potíží projevujících se na fyzické i psychické úrovni, chronické bolesti, deprese, fobie, panické ataky, ale i partnerské vztahové problémy, pomáhá zvládat další cestu životem. EFT - řešení emočních bloků. Regulatpro® Bio RAW.