Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Transakční koučování

Slovník pojmů

Koučink - transakční koučování

Koučování (koučink, anglicky coaching) je proces podporující hledání individuálních řešení a rozvoj člověka v jím zvolené oblasti. Kouč není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Termín pochází z anglického slovesa coach (trénovat, vést).

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Opravdovost - institut osobního rozvoje

KoučPraha 5, Malá Strana

NEJSTE OPRAVDU ŠŤASTNÍ? NEČEKEJTE – ZMĚŇTE TO TEĎ!

img

Zdeněk Štěpánek

KoučLibchavy

Individuální koučink pro leadry, osobní i profesní rozvoj. Koučink pro zvládání složitých situací. Koučink pro přípravu na strategická rozhodnutí či přípravu jednání.

img

Ing. Mgr. Ilona Mičková, PCC

KoučNový Jičín

Lektorka a konzultantka managementu, certifikovaný kouč, majitelka Proudu aktivit. Koučování považujeme za neodmyslitelnou součást rozvoje a naplnění potenciálu jedince i týmu. Nabízí individuální, skupinový i týmový koučink.

img

Franziska Gruf

KoučSydney, Austrálie

Akreditovaný nezávislý kouč s působností v Sydney, tedy k dipozici na Skype. Zaměřuje se na Life Coaching. Koučování v cizích jazycích: němčina (rodilá mluvčí), angličtina, čeština.

img

Gabriela Böhmová

Kouč

Jsem koučka, lektorka, trénuji komunikační dovednosti a jsem amatérská zahradnice – ráda hledám optimální podmínky pro růst, kvetení a změnu. Koučovací přístup – hledej, co funguje, to posiluj a rozvíjej – funguje u lidí i kytek. Stejně jako – co zaléváš, to roste. Jste jednotlivec, firma, rodina nebo pár – pokud chcete změnu a nedaří se vám ji realizovat – změňme to spolu.

img

Iveta Havlová

KoučPraha 1

Terapeutka a lektorka vnitřní motivace. Své koučovací vzdělání bohatě doplňuji studiem mnoha psychoterapeutických směrů a užitečné techniky využívám koučovacím způsobem. Využívám také svých zkušeností moderátorky klubu pro odstranění bloků kreativity a nadšené amatérské umělkyně. Pracuji s individuální klientelou. Zaměřuji se na životní koučink, partnerský koučink, koučink identity (smyslu) a koučink kreativity.

img

Jana Pleskačová

KoučTachlovice

Akreditovaný externí profesionální kouč, lektor, zakladatelka značny Couaching Group. Z vlastí zkušenosti vím, že koučink je účinný. Moje víra v koučink je obrovská a mé nadšení je nakažlivé.

img

Ing.arch. Šárka Daňková

KoučPraha

Nacházení opravdových cílů a odvahy k jejich plnění u mých klientů je pro mne velké povzbuzení v práci kouče. Mé dlouhodobé zkušenosti z oblasti podnikání a vedení firem mi pomáhají pracovat s manažery a majiteli firem.

img

Helena Futerová

KoučSkřivany

Kouč a lektor. Mám ke klientům specifický a intuitivní přístup. Při práci propojuji různé techniky koučovací a NLP, konstelace, práce se záměrem a řízené meditace, což vede k hlubokému a silnému prožitku toho, co dosud zůstávalo potlačeno v podvědomí nebo bylo vyjádřeno jen ve slovech.

img

Mgr. Milan Klindera, dipl. um., APC

KoučVelké Přílepy

Koučování, mentoring, facilitace, supervize, konzultace

img

Coaching Systems, s.r.o.

KoučPraha 6, Hradčany

Pomáháme organizacím, týmům a jednotlivcům plně rozvíjet jejich potenciál a efektivně dosahovat jejich cílů. Naším cílem je spokojený zákazník dosahující úspěchů.

img

Praktická psychologie

KoučPraha 4, Kamýk

Nabízím know-how, služby a produkty v oblasti personalistky a lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoje, koučování a terapie. V rámci nabídky těchto služeb využívám mnohaleté zkušenosti v personalistice a lidských zdrojích v nadnárodních firmách různého charakteru.

img

Leopold Nováček

KoučBrno, Trnitá

Jmenuji se Leopold Nováček a již od roku 2002 podnikám jako kouč v oblasti financí a osobního a profesního rozvoje. To, co Vám nabízím, je pomoc při snaze dosáhnout Vašich pracovních či finančních cílů - a věřte, že žádný z nich není nedosažitelný. I já jsem měl (a mám) cíle, jichž se snažím dosáhnout. A s uspokojením musím říct, že v řadě případů se mi to i podařilo.

img

Michaela Dušková Kovaříková

KoučPraha 5, Malá Strana

„Pomáhám odkrývat, co nevidíme, abychom mohli žít svoji totálnost a tím měnit budoucnost.“

img

Veronika Vinterová

KoučPraha 3, Malá Strana

“Věřím, že můžu změnit svět tím, že vám pomůžu změnit váš svět.”

img

Štěpánka Duffková

Kouč

Opravdový zájem o lidský přístup zní jako klišé, ale u mě tento komfort zažijete.