Najdi Pomoc

Pro poskytovatele služeb

Portál NajdiPomoc.cz vznikl se záměrem nabídnout široké veřejnosti možnost najít potřebnou pomoc na jednom místě. Zahrnuje širokou paletu odborníků, kteří mohou být oporou v obtížných životních situacích nebo průvodcem při vlastním rozvoji a seberealizaci. Struktura nabízených služeb pokrývá maximální šíři životních situací od pomoci pro předškolní děti, školáky, přes dospělé až po specifickou problematiku života seniorů.

Co portál NajdiPomoc. cz nabízí poskytovatelům služeb


Zápis poskytovatele služeb – Firemní zápis

Zápis poskytovatele služeb jako jsou například terapeuti, konzultatni, centra, nebo třeba lékařské ordinace je na portále plnohodnotný zápis formou detailní mikrostránky s možností vkládat texty, fotografie, soubory ke stažení, provozní (kontaktní) dobu a kompletní kontaktní informace včetně integrace Google map a dalších možností.

Základní zápis poskytovatele služeb
Ukázka profilu poskytovatele – kliněte ZDE

Registraci můžete provést prostřednictvím formuláře na této stránce vpravo nahoře.

Registrace poskytovatele služeb

Zvýraznění firemního zápisu + garance předních pozic

Můžeme Vám garantovat přednostní pozici ve výpise poskytovatelů služeb v dané kategorii služeb a zvoleném regionu. Navíc Váš zápis bude barevně zvýrazněný.

Najdi Pomoc.cz – zvýraznění firemního zápisu

Garance úvodní stránky portálu

Odkaz na Váš firemní zápis umístíme na hlavní stránku portálu. Budete tak na očích hned po příchodu návštěvníků na portál NajdiPomoc.cz.

Najdi Pomoc.cz - zvýraznění firemního zápisu

Vše rádi zpracujeme za Vás. Nemusíte nic řešit, vše zpracujeme na míru Vašim potřebám!

Pokud ještě nemáte vyřešenu svoji online propagaci, nabízíme vám komplexní řešení

Reprezentativní webová prezentace nebo třeba mikrostránka, to vše relizujeme na klíč. Zajistíme vám kompletní přítomnost na internetu, včetně registrace vhodné domény, relizace webu, hostingových služeb a mailů. Hotovou webovou prezentaci propojíme s vaší prezentací na portále NajdiPomoc. cz, pro využití maximálního synergického efektu.

Ukázka webové prezentace – klikněte ZDE

Váš profil i webovou prezentaci budeme plně spravovat, měnit informace podle vašich potřeb. Například změny provozní / kontaktní doby, informaci o dovolených nebo jiných omezeních.

To vše za bezkonkurečně nejlepších podmínek.

Kontaktujte nás – připravíme Vám nabídku na míru!

Email: obchod@najdipomoc.cz