Najdi Pomoc

MONADA, spol. s r.o.

Fyzioterapie
Střelničná 1861/8a Praha 8 Naplánovat trasu

Specializovaný tým fyzioterapeutů poskytuje rehabilitační péči imobilním pacientům přímo v jejich bytem na území hl. m. Prahy.

Specializovaný tým fyzioterapeutů poskytuje rehabilitační péči imobilním pacientům přímo v jejich bytem na území hl. m. Prahy.

Klasická masáž

pozitivně ovlivňuje fyziologické a psychické funkce člověka, přináší tělesnou i duševní pohodu. Provádí se masáž jednotlivých částí těla nebo masáž celková.

Masáž s akupresurou

Vychází z klasické masáže a využívá tlaků na určité akupresurní body. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře, při problémech po operacích či úrazech a je velice účinná při akutních bolestech zad. Vycházíme-li z tradiční čínské medicíny, pak masáží s akupresurou regulujeme prvky jing a jang, jejich harmonii v těle, stimulujeme energii v meridiánech (energetických drahách), oživujeme krevní oběh, uvolňujeme stres, strnulost a jiné bloky způsobené špatnými civilizačními návyky.

Sedativní masáž obličeje a hlavy

Jemná uvolňující masáž svalů obličeje a vlasové části hlavy s využitím akupresury. Má sedativní a uklidňující efekt. Vhodná při bolestech hlavy a očí, nespavosti, psychické únavě, po dlouhé práci u počítače atd.

Lymfatická masáž

Napomáhá odtoku toxických látek a jiných zplodin těla ven. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh. Jemná, krouživá, hmatová technika napomáhá toku lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna. Má silný detoxikační a odvodňovací účinek.

Aromatická masáž

Jsou při ní cíleně využívány vonné výtažky (silice) z nejrůznějších druhů rostlin k podpoře a zlepšení fyzické kondice, k harmonizaci emočních a psychických stavů a navození pocitu pohody. Aromatické látky rostlin vyvolávají vedle vjemu vůně a chuti také důležitou biologickou aktivitu. Tato bioaktivita působí na různých orgánových úrovních a vyvolává určité žádoucí účinky podle druhu použité silice.

Masáž s lávovými kameny

Specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje.

Reflexní masáž plosky nohy

Masáž akupresurních bodů a reflexních ploch na chodidle aktivuje, stimuluje a povzbuzuje činnost vnitřních orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celý organismus – každou jeho část lze tedy ovlivňovat pomocí mačkání různě velkých plošek či bodů umístěných na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, protože v těchto místech máme nervová zakončení všech orgánů v těle. Je vhodná k léčbě akutních i chronických obtíží včetně tlumení bolesti. Lze ji použít i preventivně.

Sportovní masáž

je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy, sportovce pomůže připravit jak z fyzické, tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, zbaví ho únavy a přispěje k jeho zotavení.
Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů , které jsou razantnější než u masáže relaxační.

Ordinační hodiny

kontakt
Pondělí7:00 – 21:00
Úterý7:00 – 21:00
Středa7:00 – 21:00
Čtvrtek7:00 – 21:00
Pátek7:00 – 19:00

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích:

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.