Najdi Pomoc

Petra Bastlová - rehabilitace

Fyzioterapie
Koněvova 205/242 Praha 3 Naplánovat trasu

Rehabilitace Petry Bastlové je zdravotnické zařízení ambulantního typu, zajišťující péči v oblasti léčebné rehabilitace, fyzioterapie.

Rehabilitace Petry Bastlové je zdravotnické zařízení ambulantního typu, zajišťující péči v oblasti léčebné rehabilitace, fyzioterapie.

Cvičení podle Mojžíšové

Metoda paní Mojžíšové je rehabilitační cvičení, které má pozitivní výsledky především u tzv. funkční sterility žen. Žena je z gynekol ogického pohledu zdravá, jen dochází k sevření určitých svalů, kterésouvisí s reprodukcí. Metoda se zabývá procvičením a protažením pánevního svalstva, čímž se zlepšuje jeho prokrvení. Dále se zaměřuje na správné postavení pánve, různé bloky páteře a celkovou relaxaci.

Rašelinové obklady

Ohřátá rašelina se aplikuje lokálně, přímo na postiženou část těla. Dochází k plynulému přechodu tepla do organismu. Používá se zejména k lokálnímu p rohřátí. Předávání tepla je pozvolné, trvá až 30 mi nut. Vhodné jako předehřátí před následnou individuální terapii. Účinky jsou i hloubkové zejména k uvolnění svalů, pro tlumení bolesti, při léčbě kožních problémů, vhodná je aplikace na artrózy, na bolesti hluboko uložených svalů, u onemocnění M. Bechtěrev apod.

Měkké trakční techniky

Jedná se o šetrné metody využívající postizometrické relaxace (dechová cvičení) ke snížení nebo úplnému odstranění drobných blokád, ke snížení bolestí vzniklých zatuhlými svaly nebo jejich skřípnutím.Tato technika se kombinuje s masážemi postižených míst.
Mobilizace páteře a periferních kloubů
Slouží k cílenému posílení a regeneraci ochablých svalových skupin jemnou aktivizací. Odborný rehabilitační pracovník odstraňuje funkční poruchy páteře speciálními mobilizačními a relaxačními technikami.

Ordinační hodiny

kontakt
Pondělí07:00 – 14:00
Úterý12:00 – 19:00
Středa07:00 – 14:00
Čtvrtek12:00 – 19:00
Pátekzavřeno

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích:

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.