Najdi Pomoc

Štěpánka Kolářová

Fyzioterapie
U stadionu 1322 Mladá Boleslav II Naplánovat trasu

Cvičení, masáže a rehabilitace jsou vhodné nejen pro pacienty po úrazech a operacích. Pomůžou všem, kteří se cítí vyčerpaní, trpí bolestmi zad, šíje, migrénami, otoky, ať už v důsledku nemoci nebo stylu života.

Cvičení, masáže a rehabilitace jsou vhodné nejen pro pacienty po úrazech a operacích. Pomůžou všem, kteří se cítí vyčerpaní, trpí bolestmi zad, šíje, migrénami, otoky, ať už v důsledku nemoci nebo stylu života.

Lymfodrenáž
Lymfodrenáž (lymfatická masáž) urychluje tok lymfy, odvádí škodlivé látky z těla a podporuje látkovou výměnu organismu. Příznivě podporuje imunitní systém a detoxikuje tělo. Další výhodou je zlepšení metabolismu, fyzické kondice a s tím spojený úbytek váhy.
Provádíme dvojí typ lymfodrenáže - přístrojovou nebo manuální.
Manuální lymfodrenáž
Jedná se o speciální techniku, která ovlivňuje mízní systém. Je vhodná při léčbě otoků, křečových žil, migrén, při boji s obezitou a celulitidou, pro zvýšení imunity a detoxikaci organismu, po operacích a úrazech. Není vhodná při nádorových onemocněních, infekcích a virózách, hyperfunkci štítné žlázy, hypertenzi, hyperglykemii, v těhotenství a při zvětšených lymfatických uzlinách.
Přístrojová lymfodrenáž
Probíhá s pomocí přístroje a kompresních návleků. Pomáhá při celulitidě, artróze, chronických žilních onemocněních, dále při bércových vředech, gynekologických obtížích. Nedoporučuje se v případě onemocnění jater a ledvin, onkologickém onemocnění v akutní fázi, dále při těžkých chorobách srdečních, kožních obtížích, epilepsii, akutních zánětech žil a při infekcích.
Magnetoterapie
Magnetoterapie je účinná zejména u bolestivých a zánětlivých stavů. Má hojivé, regenerační, protizánětlivé a protirevmatické účinky a tlumí bolest.
Kinezio tejpování
Tejpování je moderní rehabilitační technika, jejímž cílem je udržení pohyblivosti těla a odstranění bolesti. Dochází k regulaci svalového napětí a vyplavování zánětlivých látek.
Cvičení podle Mojžíšové
Cílem cvičení, které navrhla paní Ludmila Mojžíšová, je zlepšení dynamiky celé páteře a posílení svalů celého trupu. Při pravidelném cvičení mizí bolesti zad.
Dornova metoda
Jemná manuální metoda, díky které se klouby a obratle bezpečně navrací zpět do svých původních správných poloh. Příčinou nesprávné polohy kloubů a obratlů může být úraz, nehoda, sport, zkrácení svalů, rozdílná délka končetin apod. Je vhodná téměř pro všechny bez rozdílu, není doporučována akorát v případě těžké osteoporózy, při akutních zánětech a těsně po operacích. Protože vyrovnává statiku těla, může pomoci také při bolesti zad, kyčlí, kolen, skolióze apod.
Elektroléčba
Terapie, při níž je užívána elektrická energie různých frekvencí a intenzit. Účelem je stimulace a prokrvení postiženého místa nebo uvolnění svalstva a měkké tkáně. Doporučuje se při neuralgiích, migrénách, artrózách, poúrazových stavech atd.
Baňkování
Účelem baňkování je prokrvení tkáně, uvolnění ztuhlých svalů, odstranění bolesti, odplavení toxinů potními žlázami a lymfatickým systémem. Je blahodárná při bolestech hlavy, šíje, bederní páteře, hrudní páteře, podbříšku, kyčelních kloubů, chodidel, kolen. Kontraindikací je žilní trombóza, křečové žily, hnisavé rány a infekce.
Masáže
Poskytujeme jak klasické relaxační, tak i léčebné masáže. Objednat se můžete také na havajskou masáž, formovací masáž či parafínovou masáž.
Laser
Nabízíme šetrné ošetření jizev laserovým přístrojem. Je vhodný k léčbě spazmu, trigerpointů, ostruh, kloubů, tenisových loktů, odstranění či zesvětlení jizev atd.

Ordinační hodiny

kontakt
Pondělí06:30 - 12:00 12:30 - 17:00
Úterý06:30 - 12:00 12:30 - 17:00
Středa06:30 - 12:00 12:30 - 17:00
Čtvrtek06:30 - 12:00 12:30 - 17:00
Pátek06:30 - 12:00 12:30 - 17:00

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích:

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.