Najdi Pomoc

Alfa Universum L. K. s.r.o.

Kouč
Českolipská 1112/21 Mělník Naplánovat trasu

Vzdělávání trochu jinak... Pomáhám Vám myslet a konat jinak. Jsem lektor, NLP konzultant a kouč osobního růstu. Mojí specializací je lidská mysl.

Vzdělávání trochu jinak... Pomáhám Vám myslet a konat jinak. Jsem lektor, NLP konzultant a kouč osobního růstu. Mojí specializací je lidská mysl.

Jmenuji se Lenka Kubáčová. Založila jsem tuto vzdělávací společnost, ve které učím jedinečným způsobem naše účastníky dovednostem a znalostem, které potřebují pro svou profesi i běžný život. Nazývám to učení podle mozku.

Pomáhám vám rozpoznat, co se skrývá ve vašich hlavách. A jaký vliv má dění uvnitř vašich hlav na realitu, kterou žijete, i výsledky, kterých dosahujete. Ke všem poznáním si dojdete poutavou a zážitkovou cestou.

Zaměřuji se na mentální trénink a NLP přístupy, úspěšnou komunikaci, rétoriku a řeč těla, sebeprosazení, psychologii v oblasti vztahů, obchodu a vedení lidí, metody vědomého a aktivního života, duševní zdraví a radostné bytí, sebepoznání a osobní růst.

Dnešní doba je úžasná v možnostech, které nám skýtá pro životní růst, dosahování cílů, úspěchu i radostné bytí.

Chceme-li žít radostný život dle vlastních představ, je ideální začít uvnitř sebe. Využít příležitostí, které nám dnešní vědecké i alternativní směry dávají, a začít měnit to, co nás brzdí či jinak omezuje. Využívám principy NLP (neurolingvistické programování). Učím metody a postupy, které jsou pro změnu komunikace, vystupování, jednání a dosažení cílů a úspěchu velmi účinné.

Pomoc a řešení u mě naleznete na skupinových akcích: semináře, přednášky a workshopy pro veřejnost i firmy, nebo prostřednictvím individuálního poradenství: NLP konzultace, koučování, specializované poradenství a tréninky.

Více informací na www.aulk-vzdelavani.cz

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

specializace

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.