Najdi Pomoc

Adam Wojtovič

Kouč
Spartakovců 6014/3 Ostrava-Poruba Naplánovat trasu

Jsme jazyková škola a vzdělávací agentura, která se specializuje na jazykové kurzy, tréninky soft-skills v angličtině a koučink.

Jsme jazyková škola a vzdělávací agentura, která se specializuje na jazykové kurzy, tréninky soft-skills v angličtině a koučink.

Naše portfolio služeb se přirozeně formovalo patnáct let s tím, jak se vyvíjely potřeby našich klientů. Právě komplexní přístup ke vzdělávání naši zákazníci oceňují nejvíce – vyhovuje jim, že jejich požadavky dokáže uspokojit jediná agentura, která je k tomu odpovídajícím způsobem kvalifikována. Ve všech třech oblastech našeho podnikání jsme vybudovali týmy profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní akreditací. Tím neustále garantujeme co nejvyšší míru kvality poskytovaných služeb.

Příběh firmy

Jazykovou a vzdělávací agenturu Eschola založili v Ostravě v roce 2002 dva společníci – Adam Wojtovič a Honza Katolický. Jejich hlavní motivací bylo spojit výuku jazyků s rozvojem soft skills v angličtině.

S výukou anglického jazyka jsme začínali ve společnosti LG Philips Displays v Hranicích na Moravě. Záhy poté jsme se stali prvním a jediným akreditovaným výukovým a zkušebním centrem Londýnské komory obchodu a průmyslu (LCCI) na Moravě.

S rozšířením portfolia služeb o výuku soft skills v angličtině jsme začali spolupracovat s dalšími velkými firmami, jako jsou ON Semiconductor, DHL, Plzeňský Prazdroj, Komerční banka nebo Huisman Konstrukce. Po čase se na nás začali naši klienti obracet s požadavkem na koučink. V roce 2010 jsme proto absolvovali certifikaci Mezinárodní federace koučů (International Coach Federation) a do nabídky služeb zařadili koučování a koučovací výcviky.

Za 15 let své existence pomohla společnost Eschola desítkám firem v České republice, na Slovensku a Rakousku a v jejím týmu najdete více než třicet profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní certifikací.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.