Najdi Pomoc

Ivana Šmucrová

Najdi další pomoc
Třebízského 2702/12 Plzeň Naplánovat trasu

Nabízím kurzy aktivní práce s rukopisem. Zabývám se kineziologií a automatickou kresbou. Provádím reiki a Bachovy esence.

Nabízím kurzy aktivní práce s rukopisem. Zabývám se kineziologií a automatickou kresbou. Provádím reiki a Bachovy esence.

Po absolvování Střední průmyslové školy stavební v Plzni v roce 1984 jsem nastoupila do Stavoprojektu Plzeň jako projektantka a této činnosti jsem zůstala věrná až do roku 2013.

Dlouho jsem tušila, že jsem si vybrala profesi, kterou pod tak velkým tlakem, který je zde na lidi vyvíjen, nevydržím vykonávat až do penzijního věku. Zlom nastal již v r. 2000, kdy mnou život pořádně zacloumal, a já pochopila, že pokud se nezačnu starat sama o sebe, nikdo to za mě neudělá.

Postupně jsem absolvovala I., II. a III. stupeň reiki u Ing. Viléma Palána. Pokračovala jsem automatickým písmem a automatickou kresbou. Následovalo studium grafologie a grafoterapie. Lektorka grafoterapie mě nasměrovala na studium kineziologie.

Pracovat s lidmi jsem začala až po ukončení kurzu grafoterapie, kdy jsem se snažila prosadit tuto metodu organizováním kurzů v Plzni. Úplné otevření se lidem a práci s nimi mohu datovat rokem 2010, kdy jsem ukončila studium kineziologie.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.