Najdi Pomoc

Mgr. Zdenka Andrýsková

Najdi další pomoc
třída Kpt. Jaroše 28 Brno Naplánovat trasu

Jedinečným a laskavým způsobem nabízím podporu proměny energetického pole člověka. Pracuji s čistým uvědoměním, s jediným místem, ze kterého se člověk může skutečně uzdravit.

Jedinečným a laskavým způsobem nabízím podporu proměny energetického pole člověka. Pracuji s čistým uvědoměním, s jediným místem, ze kterého se člověk může skutečně uzdravit.

Sdílím, jak ve svém těle může člověk probudit vnitřní síly, o kterých nemá ani tušení, zdroj své prapůvodní energie přes jedinečná jednoduchá tělesná cvičení. Zcela jasně rozpoznávám a propojuji souvislosti problémů v přítomnosti s podvědomými programy člověka v minulosti. Pro smysluplné volby musí mít člověk podporu ve svém nitru. Plná důvěra v jeho nové nekonečné možnosti se otevírá většinou až po třetím setkání, kdy se z podvědomí odstraní otisk nejvíce zatěžujících příběhů z minulosti. Pracuji s čistým uvědoměním, voňavými doteky, svalovými spirálami mentálního, emočního a spirituálního těla, se symboly pro záměry, s kvantovou terapií, s esencemi Aura Soma, s olejovými esencemi Licht Wesen Elohim, s olejemi DoTerra a s Bachovými esencemi. Mám 16 let zkušeností praxe ve školství a už 9 let se věnuji poradenství. Nabízím svým klientům příjemné a provoněné prostředí pro odblokování emočních traumat v Brně naproti konzervatoře ve 4. patře Yacht Clubu.

Pracuji s maminkami dlouhodobě před početím svých dětí, vedu je úspěšně v těhotenství, porodem a pomáhám vyladit poporodní traumata. 

Techniky čistého uvědomění jsem se naučila jako jedna z mála v České republice při osobním setkání s autorem techniky Dr. Frankem Kinslowem ze Sanasoty na Floridě. Mám dlouholetou praxi se systémem One Brain, s kineziologií, s kraniosakrální terapií, se systémem tří těl Nicka Brouwa, s Matrixem, s NLP, s  Meta medicínou, s Morfogenetickým resonancemi a s Hypnoterapií. Dokážu vytestovat přes svalový test zásadní a podstatnou příčinu problému a tu z vašeho energetického pole odstranit. Dovolte si změnu ve svém životě, dovolte si nevšední zážitek. Moc ráda vás provedu.

Objednání termínu konzultace pondělí až pátek mezi 8 a 9 hodinou.

Více informací naleznete na webových stránkách.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.