Najdi Pomoc

Bránické sanatorium - Monika Plocová

Psycholog
Nad Kostelem 724/10 Praha 4 Braník Naplánovat trasu

Soukromé sanatorium pro překonání závislosti. Pobytové sanatorium a ambulantní centrum. Diskrétnost našich klientů je pro nás samozřejmostí.

Soukromé sanatorium pro překonání závislosti. Pobytové sanatorium a ambulantní centrum. Diskrétnost našich klientů je pro nás samozřejmostí.

V Branickém sanatoriu Moniky Plocové pomáháme překonávat závislosti, poruchy prožívání i další životní krize. Jsme 1. soukromým sanatoriem v České republice. A jsme také místem, kde lidé zanechávají své bolesti a získávají energii do dalšího života. Pomůžeme vám znovu najít jeho smysl. V našich terapeutických programech pro překonání závislosti najdeme pravou příčinu problémů. 

Úspěšnost našich léčebných programů je značně vyšší než ve zdravotnických zařízeních. Dosahuje 80 %. Našimi terapeuty jsou totiž lidé, kteří si kdysi sami prošli těžkým životním obdobím a závislostmi na alkoholu nebo jinými potížemi. Právě proto vám dokážou pomoci.

  • Systém 33 denního terapeutického režimu dává klientům možnost hlubokého intenzivního prožitku, který v kombinaci s 33 denním pobytem v ozdravném prostředí mimo domov, umožňuje klientům započít proměnu své osobnosti. Nabízí jim schopnost vytvořit si nový životní styl, kde už žádná droga nebude mít své místo.
  • Ambulantní programy jsou vytvořené dle vašich potřeb, požadavků a vedou k odstranění návyků a závislostí. Můžete očekávat Intenzivní a individuální přístup, příjemné prostředí nelékařského typu, anonymitu, respekt, lidskost.
  • Ambulantní program Rodina - závislost má vždy negativní vliv na děti a partnery, vytvořili jsme speciální programy, které do péče o klienta zahrnují i péči o rodinu.

Fotogalerie

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.