Najdi Pomoc

PhDr. Michaela Peterková

Psycholog
Na Studánkách 338 Jaroměř Naplánovat trasu

Psycholog

Psycholog

O mě

Vedu vzdělávací semináře, píšu, v omezené míře se věnuji individuálním klientům, vytvářím diagnostické testy a online programy pro různé oblasti života a duševního zdraví. Při své práci čerpám zejména z pozitivní psychologie, kognitivně-behaviorální terapie, krátké terapie zaměřené na řešení a rovněž mě zajímá hypnóza.

Publikuji odborné i popularizující texty – Psychologie DNES, Moje psychologie, Sedmička, Květy aj. Napsala jsem několik knížek, stovky článků pro různé webové stránky zabývající se například depresí, syndromem vyhoření, nevěrou, výchovou, psychickým vývojem a psychickými poruchami a zodpověděla jsem na dva tisíce dotazů v internetové poradně.

Donedávna jsem se věnovala také individuálním klientům s neurotickými, partnerskými a osobnostními potížemi; používala jsem i metodu hypnózy (přesněji řečeno stále se věnuji několika klientům, kteří za mnou docházejí už několik let, ale nové klienty momentálně nepřijímám). Svým klientům jsem vděčná za zkušenosti, které bych jinak načerpat nemohla.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.