Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Vojtova metoda

Slovník pojmů

Najdi další pomoc - hippoterapie

Hipoterapie je obor hiporehabilitace, fyzioterapeutická metoda využívající jako pomůcku speciálně připraveného koně, konkrétně pohybu jeho hřbetu v kroku. Tento pohyb je střídavý, rytmicky a cyklicky se opakuje. Nabízí multisenzorickou aferentní stimulaci, která přímo ovlivní motorické chování klienta aktivací všech úrovní centrální nervové soustavy. Výsledkem je facilitace reparačních procesů na úrovni neurofyziologické a psychomotorické.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

COMHEALTH, s.r.o.

Najdi další pomocPraha 8, Troja

Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny, které klade důraz především na vysokou kvalitu poskytovaných služeb v oblasti prevence a léčby poruch hlasu, řeči a vad sluchu.

img

Fyzioterapie Jana Šimonková

FyzioterapiePraha , Anděl

Provozujeme rehabilitační ordinaci se zaměřením na fyzioterapii. Nabízíme vstupní vyšetření, pohovor s pacientem, vlastní terapii a doporučení terapeuta. Poskytujeme péči o amatérské a profesionální sportovce, diagnostiku bolestivých syndromů, masáže a další.

img

Be Balanced rehabilitace

FyzioterapiePraha, , Liboc

Rychlé objednání. Metoda DNS prof. Koláře, fasciální manipulace, Vojtova metoda. Komplexní péče o dospělé, děti a sportovce. Pravidelná skupinová cvičení vedená fyzioterapeuty. Součástí centra je psychologická poradna, psychoterapie a koučink. Vlastní parkoviště v objektu. Pouze pro samoplátce.

img

Rehabilitace a fyzioterapie Třebíč

FyzioterapieTřebíč

Rehabilitace a fyzioterapie - Mgr. Marie Rynešová Vám nabízí odborné zdravotnické služby v oblasti rehabilitací a fyzikální terapie. Své služby nabízíme ve dvou provozovnách, a to v Třebíči v Židech a v Lékařském domě v Jaroměřicích nad Rokytnou. Klienty však přijmeme z okolí celé Vysočiny.

img

Fyzioterapie Jírovcová

FyzioterapieČeské Budějovice

Soukromé rehabilitační zařízení v centru Českých Budějovic nabízí ucelený program terapeutických konceptů, doplněný o inovativní léčebnou a preventivní metodu kinesiology-tapingu a zdravotní masáže.

img

Fyziocare s.r.o.

FyzioterapiePraha 2

V našem zařízení, specializujícím se na léčebnou rehabilitaci dětí a dospělých, si zakládáme především na individuálním přístupu. Dle vstupního vyšetření se snažíme každému pacientovi terapii „ušít na míru“ tak, aby bylo dosaženo požadovaných cílů terapie.

img

CLPA - Centrum léčby pohybového aparátu

FyzioterapiePraha , Vysočany

Profesionální tým pod vedením primáře MUDr. Michala Zídky poskytuje kvalitní, profesionální a moderní léčebnou péči v oboru ortopedie dospělých, sportovní traumatologie a ortopedické operativy a fyzioterapie.

img

Centrum rehabilitace Karviná

FyzioterapieKarviná, Ráj

Poskytujeme rehabilitační péči. Nabízíme individuální léčebnou tělesnou výchovu s využitím rehabilitačních pomůcek jako jsou míče, gumové akupunkturní baňky, overbally a jiné.

img

Masáže Rehabilitace Bohdálek

FyzioterapieLiberec , IV-Perštýn

Odborné i relaxační masáže a rehabilitace v centru města. Terapie masáží nebo odblokováním, instruktáž cviků na míru dle aktuálního stavu a podobně. V oblasti rehabilitace pracuji více jak 22 let.

img

Rehabilitační ambulance, s.r.o.

FyzioterapieČeská Lípa

Nabídka rehabilitačních služeb. Provádění relaxačních i aroma terapií či sportovních, rekondičních a stimulačních masáží.

img

Rehabilitace Jičín

FyzioterapieJičín, Nové Město

Jsme rehabilitační centrum s 20 letou praxí se sídlem v Jičíně. Heslem kterým se řídíme je „Nejlepší léčbou bolesti těla je prevence a aktivní přístup.“

img

Fyziocentrum Baťa

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace pro děti a dospělé, plně hrazené zdravotními pojišťovnami. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům ve formě individuálních i skupinových terapií.

img

Rehabilitace Anička, s.r.o.

FyzioterapieSvitavy, Předměstí

Poskytujeme komplexní služby fyzioterapie pro děti a dospělé formou ambulantní či domácí péče.

img

Dětská fyzioterapie REGRESO

FyzioterapieTeplice

Jsme soukromé nestátní zdravotnické zařízení se zaměřením na komplexní léčebnou a preventivní rehabilitaci kojenců, dětí a dorostu.

img

REHABILITACE ZBYNĚK TEPLÝ, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Poskytujeme fyzioterapeutické služby. Provádíme speciální výkony v myoskeletální medicíně, cvičení v Terapi Master, elektroléčbu a vyšetření i elektrostimulace svalstva při periferních parézách. Nabízíme reflexní, vazivové i klasické masáže, pulzní ultrazvuk a magnetoterapie.

img

Fyzioterapie 3R, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Nabízíme tvarování postavy rázovou vlnou a přístrojem Power Plate. Provádíme masáže lávovými kameny, lymfodrenáže, baňkování i chemický peeling. Zajišťujeme fyzioterapii.

img

FYZIO Kalina

FyzioterapiePlzeň

Náš tým fyzioterapeutů a lékařů je připraven Vám poskytnout pomocí nejmodernějších terapeutických postupů a technik komplexní péči v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

img

Rehacentrum NIKA

FyzioterapieZlín

Rehacentrum Nika spol. s r.o. je zlínská firma, provozující od roku 2010 nestátní rehabilitační zařízení ambulantního typu.

img

Fyzioterapie REfit

FyzioterapieZlín

Nestátní zdravotnické zařízení.

img

Rehabilitační centrum Zlín

FyzioterapieZlín

Nabízíme široké veřejnosti komplexní rehabilitační služby s ambulantní dostupností, se zázemím plného portfolia nadstandardních lékařských služeb, které jinde v kraji nenajdete.

img

Rekondiční studio Martina Šornová

FyzioterapiePříbram 7

Rekondiční studio, rehabilitace, masáže.

img

CAFY P.T. s.r.o.

FyzioterapieBrandýs nad Labem - Stará Boleslav

Centrum ambulantní fyzioterapie pro děti a dospělé.

img

Rehabilitace a regenerace pohybového aparátu - Bc. Marek Zajac

FyzioterapieOstrava, Moravská Ostrava

Ambulance léčebné rehabilitace dětská psychomotorická poradna.

img

Centrum léčebné rehabilitace s.r.o. - Gabriela Čáslavská

FyzioterapieKarlovy Vary, Rybáře

Poskytujeme komplexní rehabilitaci pohybové soustavy, poúrazových a pooperačních stavů, vrozených a získaných neurologických poruch dětí a dospělých. Máme smlouvu se všemi pojišťovnami. Aplikace plynových injekcí, masáže.

img

Rehabilitace Karlovy Vary s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary

Nabízíme rehabilitace a fyzioterapii. Poskytujeme komplexní diagnostiku pohybového aparátu u dětí a dospělých, měkké a mobilizační techniky páteře, žeber a periferních kloubů, elektrostimulaci paretických svalů po centrálních a periferních obrnách i odstranění bolestí v zádových oblastech.

img

Rehabilitace Koppová

FyzioterapieMariánské Lázně, Úšovice

Nabídka služeb masážního a rehabilitačního salónu. Provádíme reflexní masáže, masáže pro kojence, lymfodrenáže, kineziologický rozbor, vířivou koupel na ruce a nohy. Zaměřujeme se na bolesti zad, páteře, poúrazové stavy. Zajišťujeme program a cvičení pro těhotné. Poskytování poradenství ve výživě.

img

JITROCEL - lokomoční centrum

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

JITROCEL je nestátní zdravotnické zařízení se statutem sociální podnik. Poskytujeme osobám zdravotně znevýhodněným profesionální rehabilitační, rekondiční a masérské služby. Využíváme nadstandartního vybavení, speciální pomůcky a rehabilitační techniku.

img

Ambulance dětské fyzioterapie

FyzioterapieOstrava, Bělský les

Ambulance se primárně specializuje na terapii dětí od nejútlejšího věku (novorozenci, kojenci, batolata, předškolní a školní věk).

img

Atestovaný fyzioterapeut Pavla Ondráčková

FyzioterapieOpava, Kylešovice

Fyzioterapeutická ambulance

img

Fyzioterapie Třinec

FyzioterapieTřinec

Fyzioterapie Naďa Sližová

img

REHABILITACE - Bc. Jamal Shujaa s.r.o.

FyzioterapiePřerov I-Město

Nabízím rehabilitační péči pro dospělé i děti, kteří vyžadují jen vynikající péči.

img

Fyzioterapie - Mgr. Jiří Herbert Procházka

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Nestátní zdravotnické zařízení nabízející služby fyzioterapie pro všechny věkové kategorie již od novorozeneckého období, přes produktivní věk až do seniorského věku. Jsme schopni vám pomoci s velmi širokou škálou potíží pohybového aparátu různého původu od pooperačních a poúrazových stavů, přes neurologické potíže, potíže pohybového ústrojí spojených s pracovním přetížením a v neposlední řadě také se sportovní fyzioterapií.

img

RL-CORPUS, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

RL-CORPUS s.r.o. je privátní moderní zdravotnické zařízení, které vzniklo v roce 1994. V lednu roku 1995 zahájilo svou činnost. S výbornými výsledky se specializuje na aplikaci Vojtovy metody u hybných poruch všech věkových kategorií. Nejvíce se zaměřuje na rehabilitaci kojenců a malých dětí, které jsou ohroženy poruchou hybného vývoje, nebo dětí, u kterých se již hybná porucha vyvinula.

img

Dětská rehabilitace SLUNÍČKO u MŠS Litvínovská

FyzioterapiePraha, Střížkov

Dětská rehabilitace a fyzioterapie. Společně s kolegyněmi cvičíme s dětmi od narození až do 18 let a zaměřujeme se zejména na Vojtovu metodu. Stále přijímáme nové pacienty. Rádi u nás přivítáme také zahraniční pacienty - máme smlouvu s VZP a.s..

img

THERAPY POINT s.r.o.

FyzioterapiePraha, Dejvice

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Specializujeme se především na terapii neurologických, ortopedických a chirurgických diagnóz a na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu. Poskytujeme komplexní péči pro naše dospělé i dětské klienty.

img

Rehabilitace Slaný s.r.o.

FyzioterapieLouny

Naše zdravotnické zařízení Vám nabízí komplexní zdravotní péči v oboru léčebné rehabilitace. Kromě ucelené rehabilitace dětí a dospělých Vojtovou metodou a pomocí Bobath konceptu nabízíme dále léčbu bolestí páteře, kořenových syndromů, stavů po mozkových příhodách, stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí, a rehabilitace zánětlivých onemocnění kloubů. Provádíme také léčbu funkční ženské sterility pomocí metody dle Mojžíšové a cvičení pro těhotné.

img

REHACENTRUM spol. s r. o.

FyzioterapieDěčín VI-Letná

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti i dospělé. Provádíme techniky manuální medicíny, mobilizační techniky dle Mojžíšové, vodoléčebné, elektroléčebné či světelné procedury. Zabýváme se léčbou funkční neplodnosti u žen a poradenskou činností.

img

Bc. Monika Dragounová, DiS.

FyzioterapieLouny

Poskytuji služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Provozuji psychomotorickou poradnu. Nabízím elektroterapii, magnetoterapii, laser, rázovou vlnu a kryoterapii.

img

FyzioSo

FyzioterapieSokolov

Nabízíme individuální a proaktivní přístup ke každému klientovi v podobě terapie šité na míru dle aktuálního stavu - komplexní péči v rukou odborníka, vysokoškolsky vzdělaného fyzioterapeuta. Využíváme nejnovějších poznatků z oboru fyzioterapie. Minimální čekací doba, výrazná časová flexibilita.

img

Fyziomed, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Poskytování zdravotních služeb v oboru fyzioterapie.

img

ExpertFyzio

FyzioterapieHodonín

Specializovaná rehabilitační ambulance se zaměřením na bolest a bolestivé stavy pohybového aparátu. neurologii a neuro-rehabilitace, ortopedii, sportovní medicínu, prevence. Možnost vyšetření i ošetření v domácím prostředí = mobilní fyzioterapie. Vojtova terapie pro dospělé a děti od 12R.

img

Centrum léčebné rehabilitace-REHEX, v.o.s.

FyzioterapieHodonín

Jsme poskytovatelé zdravotních služeb v oborech rehabilitační a fyzikální medicíny, fyzioterapie a ergoterapie.

img

Ivana Tomsová

FyzioterapieJindřichův Hradec

V oboru fyzioterapie pracuji od roku 1986. Počáteční praxi jsem získala na RHC oddělení NsP JIndřichův Hradec. Několik let jsem pracovala v Rehabilitačním stacionáři v Jindřichově Hradci. Od roku 1993 provozuji svou soukromou rehabilitační ambulanci.

img

VOJTOVO CENTRUM

FyzioterapieČeské Budějovice

Vojtovo centrum je nestátní zdravotnické zařízení, které se systematicky zabývá včasnou diagnostikou a terapii kojenců a dětí ohrožených a nemocných cerebrální parézou (dětskou mozkovou obrnou).

img

Rehabilitační centrum Šumava

FyzioterapieČeské Budějovice 2

Nabízíme komplexní vyšetření rehabilitačním lékařem, poradenství v oblasti bolesti zad, hlavy a kloubů, aplikaci postupů myoskeletální medicíny, instruktáž správného držení těla, automobilizačních cviků a správné životosprávy.

img

fyzio P, s.r.o.

FyzioterapieKlatovy III

Provozujeme soukromou rehabilitační kliniku. Poskytujeme komplexní služby v oboru fyzioterapie a vzdělávání v oblasti léčebné rehabilitace. Naše jsou zaměřené na moderní kvalifikovaný přístup v prevenci, diagnostice a léčbě poruch a bolestí pohybového aparátu.

img

RehaFlex - Petra Krčmářová

FyzioterapieZlín

Rehabilitační zařízení specializující se zejména na dětskou rehabilitaci a bolestivé stavy i další obtíže spojené s poruchami funkce pohybového systému dospělých.

img

MUDr. František Slíva

FyzioterapieZlín, Prštné

Naše rehabilitační centrum využívá širokého spektra metod a technik, aplikovaných vysoce odborně kvalifikovanými fyzioterapeuty a rehabilitačním lékaři. Jejich odbornost je garantována získanými licencemi pro jednotlivé terapeutické postupy. Zárukou kvality poskytované péče je patnáct let fungující pracoviště, které neustále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb, v závislosti na vývoji nových metod a přístrojů používaných k terapii.

img

Mgr. Romana Novotná - Léčebná rehabilitace, fyzioterapie

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Provoz rehabilitační ordinace. Nabídka kineziologického rozboru, reflexních masáží a měkké techniky. Provádím léčebnou tělesnu výchovu, elektroléčbu, vodoléčbu, terapii podle paní Mojžíšové či reflexní terapii podle Dr. Vojty.

img

Fyzioterapie – Bc. Barbora Šestáková

FyzioterapieLiberec 1

Nabízím fyzioterapeutické služby pro děti, dospělé a sportovce.

img

Refresh Therapy - ambulance fyzioterapie

FyzioterapieLiberec

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace , která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Z tohoto hlediska je nutné klást důraz na mezioborové propojení, především s medicínskými obory. Ve své podstatě Fyzioterapie využívá standardních postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků a empirie spolu s přírodními zdroji energie. Terapeut volí postup léčby ze škály metodik cíleně s ohledy na potřeby jedince postiženého na zdraví. Přístupy ve fyzioterapii vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky.

img

REHABILITACE JIČÍN - Mgr. Martina Rozsypalová

FyzioterapieValdické Předměstí, Jičín

Jsme rehabilitační centrum v Jičíně (Východní Čechy). Poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nestandardní metody rehabilitace dle Mojžíšové.

img

Mgr. Lucie Krtičková

FyzioterapieHradec Králové, Nový Hradec Králové

Rehabilitace dětí a dospělých pomocí Vojtovy metody, vhodná pro všechny věkové kategorie od novorozeňat až po dospělé s širokou škálou diagnóz od bolestí zad, přes pooperační stavy až po neurologické diagnózy. U dětí to jsou poporodní komplikace, kýla, dětská mozková obrna, skolioza a mnoho dalších.

img

Rehafir

FyzioterapiePardubice

Poskytování kompletní péče fyzioterapeuta. Diagnostika a terapie poruch pohybového aparátu, ergonomie pracovní polohy.

img

Ratolest, dětská péče a léčebná rehabilitace

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti a dospělé. Zaměřujeme se na péči po úrazech a operacích, chronické problémy pohybového aparátu, vývojové vady pohybové soustavy a další. Specializujeme se na léčebný tělocvik, kondiční cvičení, rozcvičení kloubů a uvolnění páteře.

img

REHAMEDIKA s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice

Nabízíme vyšetření pohybového ústrojí zkušenou specialistkou v oboru rehabilitační medicína včetně myoskeletálního ošetření a široké spektrum léčebných fyzioterapeutických metod.

img

Fyzio a masážní studio Most

FyzioterapieMost

Moderně zařízené studio nabízející širokou škálu služeb v oblasti fyzioterapie, masáží a péče o pohybový aparát.

img

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

FyzioterapieOlomouc

V prostorách naší bývalé gynekologické ordinace v Olomouci na adrese U Stadionu 8 provozujeme pracoviště, zaměřené na diagnostiku a léčebnou péči v rozsahu ambulantních výkonů v oboru fyzioterapie se zaměřením na dětské pacienty s poruchou psychomotorického vývoje.

img

Rehabilitace Žlutý kopec

FyzioterapieBrno, Staré Brno

Terapeutický tým je tvořen lékaři se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

Rehabilitace - Mgr. Veronika Kunovská

FyzioterapieTábor

Komplexní rehabilitace pro kojence, batolata, starší děti i dospělé. Bolesti pohybového aparátu, stavy po úrazech, poruchy pánevního dna aj. Poradenství v oblasti motorického vývoje dětí, skoliózy. Používáme metodu dle prof. Vojty. Terapie také bez doporučení lékaře. Rychlé řešení akutních potíží.

img

Bc. Martina Pospíšilová

Fyzioterapie Mělník

Komplexní rehabilitace a terapie rázovou vlnou.

img

Hana Nováková - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav II

Naše ordinace je zaměřena na prevenci a terapii bolestivých stavů a funkčních poruch pohybového aparátu dětí a dospělých. Pracoviště, které je nestátním zdravotnickým zařízením, vzniklo v Mladé Boleslavi v roce 1994. Od roku 2009 nese název Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

img

Henneberg s.r.o.

FyzioterapieHostivice

Vedoucím fyzioterapeutem je paní Naďa Šmídková, která se svou celou kariéru zaměřuje na rehabilitaci pohybového aparátu.

img

Rehabilitace Jinočany

FyzioterapieJinočany

Zajišťujeme komplexní fyzioterapii.

img

RediCare

FyzioterapieJesenice - Praha západ

Jako pečujeme o svoje auto nebo dům, podobně bychom měli pečovat i o svoje tělo. U nás stále není zvykem se o sebe starat preventivně, chodit na masáže, na fyzioterapii, dopřávat svému tělu regeneraci po hektických dnech plných stresu nebo podniknout preventivní kůru na jaře nebo na podzim. Spíše se většina z nás začne starat, až když je téměř pozdě, něco se “polámalo“, bolí a obtěžuje nás to. V takových případech nás to pak stojí daleko více času a úsilí nežli předchozí prevence. Ta totiž předchází problémům s bolestí pohybového aparátu, která se po špatné léčbě mnohokrát vrací v mnohem horší podobě.

img

Léčebná Rehabilitace Nový Jičín s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín-Žilina

Naše Léčebná Rehabilitace se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch funkce pohybového aparátu. To vše prostřednictvím erudovaných fyzioterapeutů a lékaře ve dvou pobočkách v Novém Jičíně a užitím speciálních technik v moderní fyzioterapii. Cílené ovlivnění neuromuskulárního systému příznivě ovlivňuje i funkce dalších tělních systémů.