Najdi Pomoc

Ing. Mgr. Lenka Vajsarová

Kouč
Viktora Huga 4 Praha 5 Naplánovat trasu

Psychologicko-homeopatická poradna a koučink. Mým cílem je pracovat s člověkem v jeho celistvosti. Harmonie celku, jednota psychiky, těla a prostoru.

Psychologicko-homeopatická poradna a koučink. Mým cílem je pracovat s člověkem v jeho celistvosti. Harmonie celku, jednota psychiky, těla a prostoru.

Současná doba nám umožňuje se vracet k celostnímu pohledu na nás samé, což je také přístup, který zastávám a uplatňuji ve své praxi. Každé onemocnění a to jak psychické, tak i fyzické má své opodstatnění a vychází buď z naší psychiky, našeho těla či z prostoru, ve kterém žijeme.

V rámci poradenství Vám mohu pomoci s Vaší psychikou, tělem a také prostorem, ve kterém žijete.

Oblasti poradenství u dospělých a dětí

 • Náročné životní situace, nervozita, stres, frustrace, deprese,
 • Stabilizace osobnosti, nízké sebevědomí, strach, úzkost,
 • Problémy se spánkem, noční můry,
 • Migrény, psychosomatické bolesti
 • Psychické aspekty premenstruačního syndromu
 • Problémy s otěhotněním
 • Rozpoznání Vašich osobnostních charakteristik a jejich vliv na Vaše okolí
 • Kariérové poradenství a podpora při hledání nového pracovního směru,
 • Vývojové etapy v životě dítěte, poruchy chování a školní adaptace
 • Dětská psychosomatická onemocnění (tiky, zadrhávání v řeči, chrapot, ekzémy, Pfapa syndrom)
 • Poruchy soustředění u dětí školního věku

O mě

Na začátku svého pracovního života jsem se věnovala především firemnímu poradenství (organizační změny, návrhy procesů ve společnosti, nábor a rozvoj pracovníků, psychologická diagnostika, koučování manažerů, poradenství při outplacementu atd.). Později jsem rozšířila svoje působení v rámci své soukromé psychologicko-homeopatické poradny, která v současnosti tvoří základ mého profesního působení. Vedle toho také působím jako lektor měkkých dovedností na Institutu pro veřejnou správu.

Mojí základní prioritou a přirozenou součástí profesionální etiky vystudovaného psychologa je respekt a úcta k člověku. Ve své poradenské práci usiluji o vytváření vztahů, které vycházejí z vzájemné důvěry a úcty. Samozřejmostí je bezpečný prostor a mlčenlivost.

Vystudovala jsem ekonomii na ČVUT a psychologii na FFUK, později koučování na FBE, základy kineziologie One Brain, homeopatii na mezinárodní škole klinické homeopatie CEDH, Feng Shui na Evropské škole FS, Duhový systém, metody pro odblokování stresu, Bachovy esence, Gemmoterapii a Emoční homeopatii.
V roce 2016 jsem se stala Akreditovaným koučem a členem ČAKO. Od roku 2017 provádím Bilanční diagnostiku v souladu s etickým kodexem Asociace bilanční diagnostiky.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

specializace

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.