Najdi Pomoc

Kamila Poláková

Najdi další pomoc
Ohrazenice 131 Příbram Naplánovat trasu

Poskytování kineziologického poradenství. Podpora při řešení psychických a zdravotních problémů či partnerských a rodičovských vztahů.

Poskytování kineziologického poradenství. Podpora při řešení psychických a zdravotních problémů či partnerských a rodičovských vztahů.

Kineziologie One Brain je metoda, jak posílit nebo obnovit zdraví a vitalitu člověka na úrovni: fyzické, mentální, emocionální a energetické. Po její aplikaci dochází k výrazné psychické úlevě, celkovému zharmonizování a léčení osobnosti.

Metodu One Brain vyhledávají klienti, kteří mají nejrůznější psychické nebo fyzické problémy. Pocity strachu, poruchy učení, problémy ve vztazích, ke snížení pracovního napětí, vyčerpanosti, chronické únavy, alergie, bolesti, závislosti atd. Problémů, které kineziologie pomáhá řešit je hodně, avšak důležitý je aktivní přístup klienta. Odpovědnost za náš život leží v našich rukou. Metoda může být použita u lidí různého věku, kojenců i těhotných žen. V případě malých dětí terapeut pracuje přes prostředníka, např. přes matku.

Nabízím také osobní konzultace, rodinné konstelace a arteterapii.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.