Najdi Pomoc

Mgr. Veronika Cimermanová

Psycholog
Týnská 21 Praha Staré Město Naplánovat trasu

Psychoterapie. Klinická psycholožka v předatestační přípravě.

Psychoterapie. Klinická psycholožka v předatestační přípravě.

Vystudovala jsem magisterské studium v jednooborové psychologii a od roku 2012 mám odbornou způsobilost poskytovat psychologickou pomoc i v oblasti zdravotnictví ("Psycholog ve zdravotnictví"). Mám vzdělání ve skupinové psychoanalytické psychoterapii (institut IGA) a v systemickém přistupu.
S klienty pracuji od r. 2009, získala jsem zkušenosti v práci se závažnými duševními stavy na psychiatrické klinice a dále i s klienty potýkajícími se s různými “běžnými” těžkostmi s starostmi díky práci v různých psychoterapeutických zařízeních a v mé privátní klinické praxi.
Dlouhodobě jsem pracovala s cizinci žijícími v ČR a se zahraničními studenty, vedla jsem univerzitní psychologické centrum a koordinovala podpůrnou službu pro zaměstnance ”EAP" (Employee Assistance Program), kde v současné době poskytuji psychologické poradenství po telefonu a online.

Pracuji s klienty s různými potížemi, nejčastěji z těchto oblastí: úzkosti, deprese, škodlivé úžívání návykových látek, emoční nestálost nebo potíže zvládat různé emoce, impulzivita, zármutek při ztrátě blízkého člověka, práce s traumatem, práce s nízkým sebevědomím, stydlivost, ťežkosti fungovat v kolektivu, zvládání stresu a budování resilience/nezdolnosti, ale i různé jiné vztahové, osobní, komunikační nebo rodinné problémy.

 

Služby poskytuji v jazycích: Čeština, Slovenština, Angličtina a Španělština

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština, Angličtina

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.