Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Kariérové poradenství

Slovník pojmů

Psychologie - školní psychologie

Školní psycholog působí na škole jako poskytovatel poradenských služeb spolu se školním metodikem prevence, výchovným poradcem, případně školním speciálním pedagogem a jejich konzultačním týmem složeným z vybraných pedagogů školy.

Psychologie - profesní poradenství

Profesní (kariérové) poradenství je systém poradenských služeb, jejichž cílem je pomáhat jednotlivcům jakéhokoliv věku při rozhodování v otázkách vzdělávání, profesní přípravy, volby zaměstnání a rozvoji kariéry v kterékoliv fázi jejich života.

Poradenství - kariérové poradenství

Kariérové poradenství je systém poradenských služeb, jejichž cílem je pomáhat jednotlivcům jakéhokoliv věku při rozhodování v otázkách vzdělávání, profesní přípravy, volby zaměstnání a rozvoji kariéry v kterékoliv fázi jejich života.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

PhDr. Milana Čížek Hrubá

PoradenstvíPraha 1

Průvodce hledáním nového uplatnění.

img

Mgr. Martin Jaroš

PoradenstvíPraha 1, Nové město

Pracuji jako OSVČ, samostatně, pod odbornou supervizí i týmovou intervizí, což zaručuje nejlepší možný výsledek terapie v daném kontextu. Mohu Vám nabídnout klasickou psychoterapii, v případě vzájemné dohody i s možnými přesahy do poradenství (kariérní poradenství, koučing), provázení psychospirituální krizí a duchovní péči (pastoraci).

img

Krajská pedagogicko-psychologická poradna Zlín

PsychologZlín

Poskytujeme diagnostické a poradenské psychologické a speciálně pedagogické služby, prevenci rizikového chování a kariérové poradenství dětem, rodičům a pedagogickým pracovníkům škol i školským zařízením.

img

Škola Pro Ženy, MindCorp, s.r.o.

PoradenstvíPraha 2, Nové Město

Poskytujeme privátní poradenství v oblasti sebevědomí, rozvodu, manželských krizí, depresí a strachů. Pracujeme s patentovanou metodou Emočních rovnic pod záštitou Lenky Černé, předního českého kouče. Pořádáme praktické workshopy a víkendová školení.

img

Poradenstvi.net

PsychologPraha 1

Jsme odborné pracoviště zaměřené na zlepšování osobního a pracovního života klientů. V nabídce je psychologická poradna, koučink, supervize, kurzy a školení, kariérové poradenství a diagnostika, rodinné právo, kultivace a rozvoj mezilidských vztahů, efektivní komunikace, nastolení psychické pohody.

img

Mgr. Barbara Ernest

PsychologPraha 2, Vinohrady

Gestalt psychoterapie. Individuální poradenství a terapie dospělých, sebezkušenostní kariérové poradenství a koučování. Kurzy rozvoje osobnosti.

img

Czechwealth, spol. s.r.o.

PoradenstvíPraha 4

Poradenství a mentoring pro burzovní obchodníky. Kurzy a semináře k obchodování na burze.

img

Blanka Ondrášková

PoradenstvíLibina

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence či zpracování daňového přiznání a mezd. Poskytování služeb v oblasti personalistiky. Nabídka poradenství a konzultací.

img

Grayback, s.r.o.

PoradenstvíPraha 3, Žižkov

Zajišťujeme poradenskou a konzultační činnost. Provádíme zpracování odborných studií a posudků.

img

PhDr. PhMr. Štefan Medzihorský

PoradenstvíPraha 5

Lektor, konzultant a trenér se zaměřením na manažerské vzdělávání a osobní rozvoj zaměstnanců firem.

img

Traicon

PoradenstvíOlomouc

Firma Traicon je poradenské a vzdělávací sdružení, které využívá vlastního know-how, postaveného na bohatých zkušenostech ze zahraničí i na manažerské praxi konzultantů v domácím prostředí. Hledáme nejúčinnější cesty k řešení problémů a k rozvoji firem.

img

Palatinum Campus, s.r.o.

PoradenstvíPraha 5, Smíchov

Společnost Palatinum Campus je unikátní a největší vzdělávací agentura v ČR, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci službami na klíč dle přání a potřeb zákazníků. Poskytujeme všeoborové školení (soft i hard skills). Pomocí našich partnerů dokážeme získat finanční prostředky na vzdělávání z dotačních programů.

img

Mgr. Miluše Těthalová

KoučUherské Hradiště

Akreditovaný externí profesionální koučka, jejíž nabídka zahrnuje koučování jednotlivců, stále častěji se věnuje firemní klientele a své portfolio obohatila o kariérové poradenství.

img

Husted s.r.o.

PoradenstvíPraha 1, Nové Město

Nabízíme konzultační činnost a personální i manažerské poradenství.

img

Personal Connect s.r.o.

PoradenstvíPraha 5, Smíchov

Personal Connect s.r.o. je konzultační společnost, která se zaměřuje na vyhledávaní zaměstnanců, interim management a business poradenství. Pracujeme formou Executive Search s velkým ohledem na firemní kulturu našich klientů.

img

Alexander Hughes CE, s.r.o.

PoradenstvíPraha 2, Nové Město

Alexander Hughes is an international Executive Search firm advising senior management on key talent acquisition supporting their firm’s success: Executive and non-executive Directors, senior managers and recognized experts.

img

Herodek Consultings, s.r.o.

PoradenstvíBělkovice-Lašťany

Mezi nabízené služby Herodek consulting patří poradenství, konzultace a koučink. Cílovou skupinou služeb je top management, management, pracovní týmy a specialisté.

img

Deckard a Penfield, s.r.o.

PoradenstvíPraha

Personálně konzultační společnost.

img

Mgr. Lenka Slouková

PoradenstvíBrno, Bohunice

Říkáte si, proč byste si měli vybrat právě můj kurz/konzultaci, když v nabídce různých vzdělávacích agentur je takových kurzů spoustu? V čem bude můj kurz jiný než ty ostatní? Absolvovali jste v minulosti nějaký kurz a měli jste pocit, že jste nedostali informace, které jste potřebovali? Byl kurz nudný, příliš obecný, neměli jste možnost probrat všechny Vaše konkrétní dotazy nebo byl kurz zdlouhavý a měli jste pocit, že celkový obsah kurzu šel probrat za polovinu času?

img

Seven Reasons, s.r.o.

PoradenstvíPraha 2

Nejsme a ani nechceme být největší personálně-poradenskou firmou na trhu, ale chceme být těmi nejlepšími pro Vás. Především zásluhou konzultantů, jejich vytrvalosti a flexibilitě, komunikaci s Vámi. Díky nabízenému rozsahu služeb přizpůsobených na míru, jejich kvalitě a trvalému zlepšování.

img

SANEK, s.r.o.

PoradenstvíPraha 2, Vinohrady

Jsme SANEK, lidé z praxe. Jsme manažeři, konzultanti, kouči, lektoři. Naší doménou je vedení a řízení lidí, procesů, projektů. Trénujeme manažery, připravujeme leadery, řídíme týmy i firmy.

img

Smith Henley Group, s.r.o.

PoradenstvíPraha 1, Malá Strana

Smith Henley Group je poradenská společnost pro oblast řízení lidí a efektivity organizací.

img

Expertis Praha, spol. s r.o.

PoradenstvíPraha 6, Dejvice

Zajišťujeme firemní vzdělávání, podnikatelů a zaměřujeme se na osobnostní rozvoj leaderů a jejich týmů. Nabízíme dlouhodobé vzdělávací programy, workshopy i konzultace podle potřeb klientů.

img

Grow UP Academy - Bc. Jiří Teslík

PoradenstvíOstrava

Nabízím školení a konzultace ve firmách pro majitele a vedení společnosti, management, vedoucí, obchodníky i zaměstnance. Realizujeme kurzy osobnostního rozvoje, manažerských, obchodních, komunikačních, koučovacích a trenérských dovedností.

img

Ing. Lenka Lamešová

PoradenstvíPraha 2, Vinohrady

Provádíme lektorskou a konzultační činnost. Nabízíme koučing, osobnostní poradenství i služby terapeutické poradny. Použití metody Kineziologie One Brain. Nabízíme vzdělávání manažerů a zaměstnanců. Zaměřujeme se na prezentační dovednosti, komunikační dovednosti, time a stres management.

img

M-centrum, konzultační, rekvalifikační středisko

PoradenstvíZlín

M-CENTRUM, konzultační, rekvalifikační a školicí středisko je vzdělávací instituce pro dospělé, jejíž služby využívají jednotlivci, firmy i státní správa - každý, kdo se potřebuje vzdělávat a hledá pomoc.

img

Peopledrive - Ing. Lucie Chudobová

PoradenstvíDoksy

Výběr zaměstnanců, personální a rozvojové poradenství. Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů, komunikace, psychologie a rozvoje osobnosti, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Působnost společnosti - ČR, SR, EU.

img

Altmann&Cole, s.r.o.

PoradenstvíKamenice

Nabízíme personální a kariérní poradenství. Používáme komplexní model řízeného vyhledávání lidských zdrojů pro požadavky pracovního trhu. Snažíme se nezávislým způsobem identifikovat a analyzovat problémy, doporučit řešení případně spolupracujeme na implementaci.

img

Mgr. Martina Havlíková

PoradenstvíOlomouc, Chválkovice

Psychologické poradenství, realizace profesní a psychologické diagnostiky. Nabízím poradenství v oblasti osobního rozvoje, koučink, personální poradenství. Vedu školení zaměřené na rozvoj měkkých a manažerských dovednosti, působím jako firemní psycholog.

img

Bedfort Management Consultants, s.r.o.

PoradenstvíPraha 5, Smíchov

Poskytování kariérního poradenství a pomoci při restrukturalizaci firem, řízení změny firemní kultury či procesního a personálního auditu. Zaměřujeme se také na výsledkově orientovaný koučink, založený na učení Marilyn Atkinson a Johna Whitmora.

img

Personal services - Alena Janáková

PoradenstvíBrno, Veveří

Nabídka personálního poradenství a zprostředkování zaměstnání pro uchazeče. Poskytuji osobní poradenství.

img

Evropská kontaktní skupina

KoučPraha 6, Dejvice

Jsme vzdělávací a poradenská organizace, která usiluje o to, aby lidé byli v práci spokojení. Našemu oboru se říká kariérové poradenství. Více než 15 let rozvíjíme jednotlivce i celé týmy. Našim klientům pomáháme najít to správné povolání, ve kterém by se cítili naplnění. Organizace podporujeme v tom, aby vytvořily pracovní prostředí, kde se všichni cítí dobře.

img

Soft Management Skills, s.r.o.

PoradenstvíPraha 10

Nabídka personálního poradenství a poradenství v přímém řízení. Zajišťujeme consulting, vzdělávání a profesní růst zaměstnanců, strategické plánování, procesní, personální a organizační audit.