Najdi Pomoc

Mgr. Josef Bejček

Psycholog
Zábrdovická 3 Brno Naplánovat trasu

Nabízím služby v oblasti psychologického poradenství a diagnostiky. Poskytuji psychologické vyšetření pro účely výkonu zaměstnání a získání kvalifikace i na žádost praktického lékaře.

Nabízím služby v oblasti psychologického poradenství a diagnostiky. Poskytuji psychologické vyšetření pro účely výkonu zaměstnání a získání kvalifikace i na žádost praktického lékaře.

Psychodiagnostika osobnosti
Převládá psychologický rozbor a diagnostika osobnosti a jejích poruch, duševních onemocnění, poruch interpersonálních vztahů; posuzování schopností včetně intelektu, jejich narušení v důsledku úrazů, organických onemocnění.

Psychoterapie
Praktikuje se individuální a částečně i skupinová psychoterapie, konsiliární a poradenská činnost /řešení osobních a rodinných problémů/, krizové intervence. V rámci psychoterapie nácvik relaxačních metod.

Psychologický výběr specialistů pro náročné profese
Psychologicky jsou vyšetřováni uchazeči o výkon profese vojáka z povolání, žadatelé o studium na vojenských středních i vysokých školách. V rámci výběru uchazečů provádíme posuzování psychické způsobilosti a výběr specialistů pro výkon profesí – řidiči vojenských i civilních vozidel, vojenských plavidel, průzkumníci, potápěči, výsadkáři, operátoři řízených střel, radiolokační a rádiové zaměřovací techniky, radisté, vojáci strážní služby u strážních jednotek a u Hradní stráže, pyrotechnici, učitelé autoškoly, v případě potřeby též pro civilní sektor.Provádějí se též psychologická vyšetření k udělení individuálního zbrojního průkazu. Pro potřeby AČR provádíme psychologickou diagnostiku osobnosti žadatelů o zařazení do speciálních jednotek – např. BRN, pozorovatelé OSN, zahraniční mírové mise.

Služby poskytujeme v následujícíh jazycích: Čeština

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.