Najdi Pomoc

Poradna Psychoterapeut.cz

Psycholog
U Bulhara 1655/5 Praha 1 Naplánovat trasu

Psychologická, manželská-partnerská a rodinná poradna.

Psychologická, manželská-partnerská a rodinná poradna.

• Jsme portál sdružující tým odborníků z oblasti psychoterapie, psychologie, psychiatrie, pedagogiky a speciální pedagogiky s možností objednat se k osobní konzultaci.
• Umožňujeme termíny osobní návštěvy podle Vašich možností - dle písemného či ústního dojednání.
• Umožňuje telefonické či písemné sjednání termínu konzultace i mimo běžnou pracovní dobu (pondělí až neděle 07:00-23:30)

S čím Vám můžeme pomoci:

Rychlé řešení partnerských a manželských krizí

Jak vrátit partnera do vtahu, jak obnovit původně fungující vztah. Profesionální pomoc při hledání příčin a řešení partnerských a manželských konfliktů. Pomoc při nevěře, při rozcházení či ztrátě partnera, rekonstrukce kvality vztahu. Odstranění neřešených chyb (např. v komunikaci), stereotypů či partnerských závislostí a utváření nových dohod a pravidel. Úspěch terapeutické intervence velmi závisí na její včasnosti, proto není dobré tuto pomoc odkládat. Možnost objednat se ke konzultaci či na terapii na tel: 608284555.

Diskrétní řešení osobních problémů a závislostí

Odborná pomoc psychoterapeuta či psychologa při řešení osobních, rodinných, pracovních problémů (též mobbing, bossing) a krizí, rozhodování, budování sebevědomí. Pomoc při řešení závislostí. Možnost objednat se ke konzultaci či na terapii na tel: 608284555 nebo 22295111.

Děti a výchova

Pomoc s výchovou, doporučení účinných výchovných metod a postupů, specifika péče o děti v krizi rodiny atd...

Řešení sporů a konfliktů - mediace

Mediace - utváření dohod mimosoudní cestou (dohody rodinné, partnerské, občanské, pracovní, firemní atd.)často i tam, kde se to zdá nemožné.

Internetová poradna písemně - zdarma

Možnost zeptat se odborníka zdarma - pomocí e-mailu. Snažíme se odpovídat ty dotazy, které je možné tímto způsobem řešit, případně ukázat, jak v konkrétní věci postupovat. Odpověď obdržíte, samozřejmě také zdarma, v co nejkratší době. Internetová poradna, stejně jako ostatní služby portálu, je zcela diskrétní-důvěrná!! Žádné dotazy se nezveřejňují. (Touto cestou je také možné objednat se k osobní návštěvě terapeuta - to ale bývá zdlouhavé - proto nejsnazší je dojednat konkrétní termín telefonicky na tel: 608284555). Kontakt na poradnu je: poradna@psychoterapeut.cz

Terapeutické skupiny osobního rozvoje

Pro všechny, kdo se chtějí orientovat sami v sobě, nalézt vnitřní motivy svého jednání, vyrovnat se se zážitky z minulosti, naučit se správně komunikovat…

Supervize

Zprostředkování nezaujatého pohledu na vaší práci a zvýšení její kvality, vyladění práce týmu, úprava vztahů, využití potenciálů.

 

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.