Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Grafologie

Slovník pojmů

Soudní znalci - grafologie

Znalec v oboru grafologie vypracovává znalecké posudky pro soudy a státní instituce, určuje pravosti úředních listin a podpisů a analyzuje rukopisy z hlediska psychodiagnostického.

Poradenství - grafologie

Grafologie (psychologie rukopisu) je projektivní psychodiagnostická metoda, která se zabývá vztahem mezi rukopisem osobnosti a jejími psychosomatickými vlastnostmi. Ve skutečnosti však neexistuje jedna grafologie, ale mnoho různých grafologických metod a přístupů. Tyto metody se v důsledku také liší komplexitou uchopení rukopisu, a tedy i mírou úspěšnosti a přesnosti.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Institut celostní grafologie

PoradenstvíPraha 1, Nové Město

Nabízíme studium grafologie, grafologické rozbory, grafoterapii, arteterapii, kurzy kresby a malby. Všechny služby poskytujeme také v Praze.

img

PaedDr. Věra Kadlecová

PoradenstvíKladno

Poradenství v oblasti speciální pedagogiky. Nabídka angličtiny pro dyslektiky a grafomotorických kurzů pro děti s potížemi při práci s psacím náčiním.

img

Mgr. Naděžda Zikmundová

PoradenstvíPraha 2, Vinohrady

Zaměření na grafologii a pedagogické poradenství. Provádím grafologické rozbory rukopisu, posudky na základě rozboru písma a kresby. Poskytuji poradenství při výchovných obtížích, odstraňování poruch učení.

img

Vaše Grafologie, Bc. Lucie Hanzlíková

PoradenstvíPlzeň, Doubravka

Nabízím osobnostní a partnerské grafologické rozbory.

img

EGUS, s.r.o.

Soudní znalciPraha 4, Braník

Poskytuji grafologické služby. Provádím rozbor rukopisu, organizuji semináře a přednášky. Grafologii nabízím pro využití v personalistice při výběru nových pracovníků vhodných pro dané místo, v poradnách, v kriminalistice, psychiatrii a také při lepším utváření mezilidských vztahů.

img

RNDr. Ivana Matějčková

Soudní znalciPraha 8, Kobylisy

Nabízíme poradenskou činnost v oblasti grafologie.

img

Dr. Milan Havlíček

Soudní znalciDivišov

Nabízím grafologické služby. Pořádám kurzy kreslení

img

Milena Střížová

Soudní znalciPříbram

Zpracováváme grafologické rozbory pro jednotlivce i firmy.

img

Česká grafologická unie

Soudní znalciPlzeň

Sdružujeme občany se zájmem o grafologii. Pořádáme výukové kurzy grafologie a psychologie pro širokou veřejnost. V současné době nabízíme našim studentům dvouletý kurz.

img

Ing. Eva Leitnerová

Soudní znalciPraha 4, Hodkovičky

Nabízím grafologické posudky osobnosti pro jednotlivce a personalistickou grafologii. Zjišťuji osobnostní charakteristiky vztahující se k dané profesi a vlastnosti, schopnosti či tendence jednání uchazeče na konkrétním pracovním místě. Nabízí hlubší porozumění sobě i druhému člověku.

img

Poradna EFT - Karla Čechová

Soudní znalciČeská Třebová

Poskytuji léčbu pomocí autopatie, metody EFT, mentální léčby a intuitivní diagnózy. Nabízím hypnózu. Provádím grafologické rozbory textů a dětských obrázků.

img

NaseZajmy.cz

Soudní znalciPraha 5, Stodůlky

Pořádám zájmové kurzy a poskytuji individuální konzultace v oblastech grafologie, neverbální komunikace a genealogie.

img

Anna Grabowská

Soudní znalciPraha 1, Staré Město

Provozujeme Inspekční orgán pro oblast ručního písma. Zabýváme se grafologií, písmoznalectvím či expertizou ručního písma.

img

Marie Hráčková

Soudní znalciBuchlovice

Vypracování grafologických rozborů a posouzení charakteristik osobnosti pisatele z písma, poradenství v oblasti osobních i pracovních vztahů. Diagnostika psychických i patologických znaků a jejich odstranění na základě energetické a psychosomatické terapie.

img

PhDr. Eliška Halaszová

Soudní znalciPraha 4, Chodov

Grafologické rozbory písma pro firmy, jednotlivce i dvojice, zpracování odborných posudků a studií. Nabídka kurzů, poradenské a konzultační činnosti.

img

GRACENT - vzdělávací a poradenské centrum

Soudní znalciOstrava, Hrabůvka

Nabízíme studium grafologie, psychologie a arteterapie v celé České republice. Poskytujeme vzdělávání zdravotních pracovníků.

img

Iva Petřeková

Soudní znalciPřeštice

Grafologie se prostřednictvím rozboru písma dospělých i dětí zabývá odhalováním povahových vlastností pisatele.

img

Česká grafologická komora

Soudní znalciPraha 4, Háje

Poskytujeme studium grafologie a psychologie včetně dálkového. Testovaná metoda. Specializujeme se také na grafologické posudky.

img

Ludmila Kulhavá

Soudní znalciTábor

Soudní znalec v oboru grafologie a psychologie. Nabídka analýz rukopisů. Provádění školení, přednášek a osobních konzultací pro firmy i jednotlivce. Zaměřuji se na ověřování pravosti či nepravosti podpisu i celých textů. Působím také v pedagogicko-psychologických poradnách.

img

Marcela Vraspírová

Soudní znalciPolička

Nabízím grafologické rozbory a vyhodnocení rukopisu pro personální poradenství, výběrové řízení nebo rekvalifikace. Vypracuji Vám odborné vyjádření k pravosti i totožnosti podpisů či rukopisů na základě grafologické analýzy.

img

ArcaNova, spol. s r.o.

Soudní znalciBrno, Veselí

Nabídka grafologických rozborů rukopisu a studia.

img

Jan Kváča

Najdi další pomocSolopysky, Sedlčany

Nabízíme poradenství v oboru kineziologie, grafologie, rodinné konstelace a mandaly.

img

Astrolife.CZ, s.r.o.

Soudní znalciChrudim IV

Zpracování rozboru písma, povahové vlastnosti pisatele, slabé a silné stránky. Externí služby pro firmy, vhodné poznatky pro personalisty. Doladění povahy pomocí astrologie. Pořádání přednášek a seminářů.

img

Mgr. Jana Hüdová

Soudní znalciČeské Budějovice 7

Nabídka grafologického poradenství.

img

Eva Nosálková

Soudní znalciBrno, Kohoutovice

Nabídka grafologických služeb.

img

Grafologie Jordánová

Soudní znalciKunovice

Nabízíme zpracování grafologického rozboru osobnosti.

img

Grafologicky.cz

Soudní znalciBrno, Štýřice

Grafologické rozbory pro firmy i pro osobní potřebu. Možnost odhalit potenciál uchazečů o práci. Nabízíme možnost využít schopností grafologie a poznat své silné a slabé stránky pomocí rozboru písma.

img

Grafologie - Hana Tandlerová

Soudní znalciKutná Hora

Nabídka grafologických rozborů rukopisu a psychologických posudků. Pro firmy i soukromé osoby poskytujeme výchovně vzdělávací, životní a personální poradenství. Rozbory jsou vhodné při výběru pracovníka, rekvalifikaci, posouzení školní zralosti, výběru povolání, posouzení pravosti rukopisu.

img

Dagmar Kravčíková

Soudní znalciKarviná

Nabízím grafologické rozbory a osobní grafologické konzultace. Pořádám kurzy a přednášky grafoterapie.

img

PhDr. Miloš Sládek

Najdi další pomocPraha 4

Lektor a terapeut, zaměření: Ájurvéda, Čínská medicína, Akupresura, Psychoterapie a alternativní diagnostika, Faster EFT, Reiki, Grafologie a grafoanalýza

img

PhDr. Hana Jenčová

PsychologPraha 5

Privátní psycholog a psychoterapeut

img

Mgr. Blanka Šimková

PsychologBrno

Nabídka služeb zahrnuje individuální sezení s klientem, kde se společně snažíme najít odpovědi na jeho problémy.

img

Ivana Šmucrová

Najdi další pomocPlzeň

Nabízím kurzy aktivní práce s rukopisem. Zabývám se kineziologií a automatickou kresbou. Provádím reiki a Bachovy esence.

img

Veronika Platilová

Najdi další pomocPraha 7, Letná

Nabízím terapeutická sezení s metodami kineziologie One Brain, hlubinná regresní terapie, Bachovy esence, reiki a grafologie. Pořádám kurzy grafologie a reiki.

img

Hana Kubíková

Najdi další pomocPlzeň

Poskytování služeb v oblasti regresní psychoterapie. Nabízíme mandalu života, reiki, kineziologii a one brain. Pořádáme jednodenní pracovní tematické semináře, jde o malé debatní kurzy na témata karma, minulé životy, baumtest kresba stromu, regresní metody, řeč těla, fyziognomie, grafologie a jiné.

img

Bc. Irena Mládková

PoradenstvíÚstí nad Labem

Poskytujeme osobnostní poradenství, terapie pro patologické hráče a grafologické služby. Nabízíme poradenství pro závislé na alkoholu, počítačích i další nedrogově závislé včetně poradenství pro jejich rodinné příslušníky či přátele. Provádíme grafologické rozbory nebo konzultace.

img

Iva Tomášová

PoradenstvíNová Paka

Poskytování grafologického poradenství a vypracování rozborů osobnosti. Nabízíme životní poradenství se zaměřením na volbu pracovní profese, poznání sebe i partnera, určení vloh, talentu či osobních předpokladů. Zajišťujeme personální poradenství se zaměřením na výběr nových pracovníků.