Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Metoda Ludmily Mojžíšové

Slovník pojmů

Nic nenalezeno

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

Fyzioterapie Jana Šimonková

FyzioterapiePraha , Anděl

Provozujeme rehabilitační ordinaci se zaměřením na fyzioterapii. Nabízíme vstupní vyšetření, pohovor s pacientem, vlastní terapii a doporučení terapeuta. Poskytujeme péči o amatérské a profesionální sportovce, diagnostiku bolestivých syndromů, masáže a další.

img

FYZIO TRIM - Mgr. Karel Novák

FyzioterapiePraha 5

Mnoho klientů v našem oboru často potřebuje nějaký návod, jak na sobě pracovat, jak úspěšně dosáhnout úlevy od bolesti a dalších obtíží svého těla. V této sekci můžete najít sestavy cviků, které Vám mohou pomoci při dosažení cílů ve fyzioterapii. Zpětná vazba fyzioterapeuta během individuální terapie je však nutnou součástí pro správné provedení cviků a naplánování délky a intenzity rehabilitace.

img

Fyzioterapie Kinesis

FyzioterapieBrno-sever

Cílem Fyzioterapie Kinesis Brno je poskytnutí komplexní rehabilitační terapie v oblasti fyzioterapie, která přispívá k vyřešení vašich zdravotních problémů.

img

Doležalová - fyzioterapie

FyzioterapieBrno

Fyzioterapie s přesahem. Zastáváme celostní přístup k práci s klientem, proto propojení těla a duše považujeme za klíčový.

img

Fyzioterapie U Císařského pluku

FyzioterapiePraha, Vršovice

V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Poskytujeme individuální fyzioterapie, masáže, lymfodrenáž a terapie pánevního dna. Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto poskytujeme odborné služby k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

img

ARTHROCENTRUM - rehabilitace

FyzioterapiePraha , Vršovice

Rehabilitační pracoviště spojující ordinaci rehabilitačního lékaře a oddělení fyzioterapie zaměřující se na akupunkturu, léčebnou rehabilitaci, metodu Mojžíšové, elektroléčbu, laseroterapii, masáže, cvičení pro Bechtěreviky a jiné. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

img

CLPA - Centrum léčby pohybového aparátu

FyzioterapiePraha , Vysočany

Profesionální tým pod vedením primáře MUDr. Michala Zídky poskytuje kvalitní, profesionální a moderní léčebnou péči v oboru ortopedie dospělých, sportovní traumatologie a ortopedické operativy a fyzioterapie.

img

Milan Slavík - specialista na fyzioterapii

FyzioterapieZnojmo

Jmenuji se Milan Slavík a jsem specialista na fyzioterapii. Zjednodušeně to znamená, že Vám umím pomoci od bolesti zad, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

Rehabilitace SaSyn

FyzioterapieMiroslav

Fyzioterapie dětí a dospělých Miroslav

img

Fyzio Balance

FyzioterapieBrno, Černá Pole

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Pracujeme podle nejnovějších poznatků moderní medicíny a současně nezapomínáme na provázanost člověka jako celku. Naším cílem je pomoci Vám nalézt zpět ztracenou fyzickou rovnováhu, která je základem celkové spokojenosti člověka.

img

Fyzioterapeut - Martina Crhová

FyzioterapieBrno

Fyzioterapie v Brně

img

Fyzioterapie Nová

FyzioterapieBřeclav

Ráda Vám pomohu se vším, co souvisí s pohybovým aparátem za použití běžných rehabilitačních technik a speciálních terapií. Snažím se o vstřícný a ohleduplný přístup. Během terapie Vás obeznamuji s používanou technikou a s jejím vztahem k eliminaci Vašich potíží.

img

Fyzioterapie Třebíč

FyzioterapieTřebíč, Týn

Fyzioterapie a rehabilitace Soňa Hlaváčková

img

Rehabilitace a fyzioterapie Třebíč

FyzioterapieTřebíč

Rehabilitace a fyzioterapie - Mgr. Marie Rynešová Vám nabízí odborné zdravotnické služby v oblasti rehabilitací a fyzikální terapie. Své služby nabízíme ve dvou provozovnách, a to v Třebíči v Židech a v Lékařském domě v Jaroměřicích nad Rokytnou. Klienty však přijmeme z okolí celé Vysočiny.

img

Rehabilitace Jičín

FyzioterapieJičín, Nové Město

Jsme rehabilitační centrum s 20 letou praxí se sídlem v Jičíně. Heslem kterým se řídíme je „Nejlepší léčbou bolesti těla je prevence a aktivní přístup.“

img

FyzioIva

FyzioterapieNové Město na Moravě

regenerace-rekondice-fyzioterapie

img

Fyzioterapie Jírovcová

FyzioterapieČeské Budějovice

Soukromé rehabilitační zařízení v centru Českých Budějovic nabízí ucelený program terapeutických konceptů, doplněný o inovativní léčebnou a preventivní metodu kinesiology-tapingu a zdravotní masáže.

img

Mgr. Iveta Pourová

FyzioterapieJaroměř, Pražské Předměstí

Soukromou ordinaci fyzioterapeuta provozuji od roku 2005. Náplní práce fyzioterapeuta je vyšetření pohybového aparátu, stanovení fyzioterapeutické diagnózy, plánu fyzioterapie a léčba. Každý klient dostane informace o pravděpodobné příčině jeho obtíží, co a jakým způsobem budeme léčit a jak může klient léčbu aktivně podpořit. Spousta potíží " na těle", ale může pocházet od „ duše “ – stres, deprese, úzkost mohou přispět ke zvýšené citlivosti na bolest, zvýšenému napětí svalů, změně dechového stereotypu atd.,proto ve své práci používám i poznatky psychosomatické medicíny.

img

Fyziocentrum Baťa

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace pro děti a dospělé, plně hrazené zdravotními pojišťovnami. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům ve formě individuálních i skupinových terapií.

img

MUDr. Ludmila Sobotková, RHC, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň

Fyzioterapie, rehabilitace Plzeň

img

Fyzioterapie Lenka Hrdinová

FyzioterapieŽďár nad Sázavou 1

Nabízím fyzioterapie, rehabilitace, lymfodrenáže, masáže, nordic walking, cvičení, metoda dle Mojžíšové.

img

Centrum rehabilitace Karviná

FyzioterapieKarviná, Ráj

Poskytujeme rehabilitační péči. Nabízíme individuální léčebnou tělesnou výchovu s využitím rehabilitačních pomůcek jako jsou míče, gumové akupunkturní baňky, overbally a jiné.

img

Bc. Soňa Kováčová, DiS.

FyzioterapiePolička, Horní Předměstí

Jmenuji se Soňa Kováčová. Provozuji nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie Kováčová. Poskytuji komplexní terapií funkčních poruch pohybového aparátu dětí i dospělých formou ambulantní i domácí péče.

img

Rehabilitace Kateřina, s.r.o.

FyzioterapieDěčín, IV-Podmokly

Nabízíme komplexní fyzioterapii a rehabilitaci bolestivých stavů, úrazů, sportovní kompenzaci, kineziologický rozbor, lymfatické masáže, baňkování, tejpování (MTC) a nově pneumatickou lymfodrenáž a myofeedback plus léčbu rázovou vlnou. Nově nabízíme Hipoterapii.

img

Rehabillitační centrum Olma R

FyzioterapieČeské Budějovice

Poskytujeme zdravotní péči v oborech léčebná rehabilitace a fyzioterapie již od roku 1994

img

Fyzioterapie Mgr. Matěj Liška

FyzioterapiePlzeň

Mgr. Matěj Liška je certifikovaný odborný fyzioterapeut bez odborného dohledu.

img

Fyzioterapie Plzeň

FyzioterapiePlzeň

Soukromé rehabilitační centrum Bc. Barbora Knoblochová je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje fyzioterapeutické služby široké veřejnosti od 1. září r. 2010.

img

FYZIO Kalina

FyzioterapiePlzeň

Náš tým fyzioterapeutů a lékařů je připraven Vám poskytnout pomocí nejmodernějších terapeutických postupů a technik komplexní péči v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

img

Fyzio aktivity

FyzioterapiePlzeň

Nestátní zdravotnické zařízení, které provozují registrovaní fyzioterapeuti.

img

Rehacentrum NIKA

FyzioterapieZlín

Rehacentrum Nika spol. s r.o. je zlínská firma, provozující od roku 2010 nestátní rehabilitační zařízení ambulantního typu.

img

Fyzioterapie REfit

FyzioterapieZlín

Nestátní zdravotnické zařízení.

img

Fyzio 21

FyzioterapieMladá Boleslav

Nově zřízené nestátní zdravotnické zařízení v centru Mladé Boleslavi.

img

FyzioDH

FyzioterapieMladá Boleslav

Fyziodh je nově vznikající soukromá fyzioterapeutická ambulance, která se nachází v oblasti Starého města v Mladé Boleslavi. Snadná dostupnost a bezbariérový přístup.

img

Fyzioterapie, masáže Mgr. Zuzana Brůhová

FyzioterapieBenešov

Jmenuji se Zuzana Brůhová, a jako fyzioterapeutka pracuji již několik let. Mou prioritou je nabídnout klientům příjemný, individuální a profesionální přístup, zaměřený nejen na odstranění bolesti, ale především na odstranění její příčiny.

img

CAFY P.T. s.r.o.

FyzioterapieBrandýs nad Labem - Stará Boleslav

Centrum ambulantní fyzioterapie pro děti a dospělé.

img

Centrum léčebné rehabilitace s.r.o. - Gabriela Čáslavská

FyzioterapieKarlovy Vary, Rybáře

Poskytujeme komplexní rehabilitaci pohybové soustavy, poúrazových a pooperačních stavů, vrozených a získaných neurologických poruch dětí a dospělých. Máme smlouvu se všemi pojišťovnami. Aplikace plynových injekcí, masáže.

img

Fyzioterapiekv - Marcela Lochovská, DiS.

FyzioterapieKarlovy Vary, Drahovice

Poskytujeme komplexní terapii zaměřenou na ošetření akutních i chronických stavů pohybového aparátu.

img

Rehabilitace Koppová

FyzioterapieMariánské Lázně, Úšovice

Nabídka služeb masážního a rehabilitačního salónu. Provádíme reflexní masáže, masáže pro kojence, lymfodrenáže, kineziologický rozbor, vířivou koupel na ruce a nohy. Zaměřujeme se na bolesti zad, páteře, poúrazové stavy. Zajišťujeme program a cvičení pro těhotné. Poskytování poradenství ve výživě.

img

JITROCEL - lokomoční centrum

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

JITROCEL je nestátní zdravotnické zařízení se statutem sociální podnik. Poskytujeme osobám zdravotně znevýhodněným profesionální rehabilitační, rekondiční a masérské služby. Využíváme nadstandartního vybavení, speciální pomůcky a rehabilitační techniku.

img

Rehabilitační a regenerační centrum s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Vítkovice

Rehabilitační a regenerační centrum je nestátní zdravotnické zařízení poskytující zdravotnickou péči v oboru fyzioterapie a rehabilitační medicíny.

img

Fyzioterapie - Mgr. Petra Ceplá

FyzioterapieOpava

Fyzioterapie v našem zařízení probíhá komplexně. Na základě kineziologického rozboru aplikujeme speciální fyzioterapeutické techniky a metody zaměřené na odstranění bolesti, ošetření měkkých tkání (kůže, podkoží, svalů) a jejich spoušťových bodů a uvolnění kloubních blokád.

img

Léčebná rehabilitace ZDRAVÍ, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc

Nabídka léčebných rehabilitací. Poskytujeme našim klientům nejen zdravotní a léčebnou, nýbrž i regenerační a preventivní rehabilitaci. Provádíme kineziologický rozbor, míčkování, balanční cvičení, reflexní terapie, segmentové a léčebné masáže, světloléčbu či terapie funkčních poruch pánevního dna.

img

FYZIOTERAPIE Bezvodová, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a terapií pohybového systému u dětí školního věku a u dospělých. Provádíme fyziatrickou léčbu za použití pohybové, manuální a fyzikální terapie. Dále provádíme instruktáž a poradenství sloužící k urychlení rekonvalescence, ke zlepšení kvality života a tělesné zdatnosti.

img

Rehabilitační lékař - Poliklinika I.P. Pavlova

FyzioterapiePraha, Nové Město

Poskytujeme komplexní péči v oblasti fyzioterapie a FBLR. Komplexní rehabilitační péče postavená na kineziologickém rozboru. Nabízíme individuální sestavení rehabilitačního plánu a široké spektrum fyzikálních procedur. Nabízíme terapii vysokovýkonovým laserem a rázovou vlnou.

img

GeRI, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Smíchov

Zdravotnické zařízení se zaměřením na obory fyzioterapie, rehabilitace, rehabilitační lékaři, závodní péče. Nabízíme skupinové cvičení, pronájem tělocvičny, redukční programy, masáže, lymfatické masáže, výživové poradenství, rehabilitační posilovnu s odborným dohledem.

img

THERAPY POINT s.r.o.

FyzioterapiePraha, Dejvice

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Specializujeme se především na terapii neurologických, ortopedických a chirurgických diagnóz a na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu. Poskytujeme komplexní péči pro naše dospělé i dětské klienty.

img

RE-FORMA

FyzioterapiePraha, Podolí

Kompletní servis fyzioterapeuta je zaměřen nejen na řešení Vašeho zranění, obtíží či bolestí, ale učí Vás poznávat své vlastní tělo. Nabízím služby v oblasti fyzioterapie, sportovní fyzioterapie, masáže, ergonomie. Zajišťuji prevenci a programy na míru v ordinaci či ve vašem prostředí.

img

Petra Bastlová - rehabilitace

FyzioterapiePraha 3

Rehabilitace Petry Bastlové je zdravotnické zařízení ambulantního typu, zajišťující péči v oblasti léčebné rehabilitace, fyzioterapie.

img

FYZIOTERAPIE PRO ŽIVOT - Mgr. Hana Žáková, Ph.D.

FyzioterapiePraha, Dejvice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového systému u dospělých a dětí školního věku. Mimo jiné se také zaměřujeme na léčbu funkční ženské sterility a pohybovou terapii pacientů s poruchami příjmu potravy (mentální anorexie, mentální bulimie atd.).

img

FYZIOFOX

FyzioterapiePraha 5

Chci, aby Fyziofox byla tak trochu jiná fyzioterapie. A tak na Vás čeká individuální přístup, protože každý z Vás je jedinečný. Vždy na Vás budu mít dostatek času, protože fyzioterapie je hlavně o trpělivosti a vytrvalosti. Seznámím se s Vašimi obtížemi a společně budeme pracovat na jejich odstranění. Formalita nakonec: jsem nestátní zdravotnické zařízení, nemám smlouvu s žádnou ze zdravotních pojišťoven.

img

MUDr. IVO JÖRG Rehabilitace, s.r.o.

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provoz ambulantního rehabilitačního zařízení. Zabýváme se především terapií pohybového aparátu při chronických i akutních obtížích, poúrazovými stavy a dále se zaměřujeme na léčbu funkční sterility a inkontinence u žen.

img

Rehatrutnov s.r.o.

FyzioterapieTrutnov, Vnitřní Město

Ordinace rehabilitace a lymfologie MUDr. Silvie Šidákové.

img

Rehabilitace Slaný s.r.o.

FyzioterapieLouny

Naše zdravotnické zařízení Vám nabízí komplexní zdravotní péči v oboru léčebné rehabilitace. Kromě ucelené rehabilitace dětí a dospělých Vojtovou metodou a pomocí Bobath konceptu nabízíme dále léčbu bolestí páteře, kořenových syndromů, stavů po mozkových příhodách, stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí, a rehabilitace zánětlivých onemocnění kloubů. Provádíme také léčbu funkční ženské sterility pomocí metody dle Mojžíšové a cvičení pro těhotné.

img

REHACENTRUM spol. s r. o.

FyzioterapieDěčín VI-Letná

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti i dospělé. Provádíme techniky manuální medicíny, mobilizační techniky dle Mojžíšové, vodoléčebné, elektroléčebné či světelné procedury. Zabýváme se léčbou funkční neplodnosti u žen a poradenskou činností.

img

FYZIOPROFI

FyzioterapieProstějov

Nabídka sportovních rehabilitací a fyzioterapií. Zaměřuji se na oblasti krku, zad i hlavy včetně pooperačních bolestí. Zabývám se sportovní medicínou a poskytuji poradenství.

img

ARXMED, s.r.o.

FyzioterapieProstějov

Provozujeme zdravotnickou péči v oboru neurologie, myoskeletální medicíny, ortopedie, akupunktury a fyzioterapie. Zabýváme se zlepšením svalové síly, mobility kloubů a urychlením rekonvalescence po onemocnění nebo poranění.

img

Fyzioterapie Kryková Zora

FyzioterapieProstějov

Naší specializací je rehabilitace funkčních poruch (bolesti zad, kloubů, svalové dysbalance), fyzioterapie po úrazech (zlomeniny, distorze,…) a operacích (např. kolenního kloubu, hernie disku, kloubní náhrady apod.), ale i preventivní fyzioterapie.

img

Fyzioterapie Salus

FyzioterapieBlansko

První návštěva trvá zpravidla jednu hodinu z důvodu odebrání anamnézy a provedení prvního vyšetření. Doporučení od lékaře není nutné, ale budeme rádi, když přinesete zdravotní dokumentaci vztahující se k danému problému. Sestavíme léčebný plán, který odpovídá potřebám jednotlivce. Délka a frekvence dalších návštěv se odvíjí od stavu klienta a vzájemné domluvy.

img

Fyziomed, s.r.o.

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

Poskytování zdravotních služeb v oboru fyzioterapie.

img

Centrum léčebné rehabilitace-REHEX, v.o.s.

FyzioterapieHodonín

Jsme poskytovatelé zdravotních služeb v oborech rehabilitační a fyzikální medicíny, fyzioterapie a ergoterapie.

img

Léčebná rehabilitace Vyškov

FyzioterapieVyškov

Rehabilitace je oborem medicíny, zabývající se obnovou výkonnosti nemocného. V užším smyslu pak jeho pohybových schopností, např. po úrazech, při onemocnění kloubů, páteře, po operaci apod. Využívá řadu fyzikálních prostředků, jako jsou masáže, speciální cvičení, elektroterapie, balneoterapie. Využívá zejména léčebnou tělesnou výchovu k léčbě pohybové soustavy.

img

Fyzioterapie LHI, s.r.o.

FyzioterapieBrno, Královo Pole

Provádíme fyzioterapii a léčebnou rehabilitaci. Poskytujeme pomoc při bolestech zad a jiných poruchách hybné soustavy, různých poúrazových stavech, při obtížích způsobených degenerativními onemocněními, nemocech srdečně-cévního systému čo po mozkových příhodách.

img

BIOCENTRUM P, s.r.o.

FyzioterapieHumpolec

Nabízíme rehabilitace, fyzioterape či mobilizace, manuální lymfrodenáž, kinesiotaping, estetické formování postavy, plynové injekce a vodoléčbu. Provádíme klasickou, hawajskou Lomi-Lomi či ajurvédskou masáž Dátá snéham. Poskytujeme služby hrazené pojišťovnou.

img

Ivana Tomsová

FyzioterapieJindřichův Hradec

V oboru fyzioterapie pracuji od roku 1986. Počáteční praxi jsem získala na RHC oddělení NsP JIndřichův Hradec. Několik let jsem pracovala v Rehabilitačním stacionáři v Jindřichově Hradci. Od roku 1993 provozuji svou soukromou rehabilitační ambulanci.

img

Rehabilitační centrum Šumava

FyzioterapieČeské Budějovice 2

Nabízíme komplexní vyšetření rehabilitačním lékařem, poradenství v oblasti bolesti zad, hlavy a kloubů, aplikaci postupů myoskeletální medicíny, instruktáž správného držení těla, automobilizačních cviků a správné životosprávy.

img

MUDr.Petr Hána

FyzioterapieRokycany, Střed

Nadstandardní ambulantní sportovně-medicínské služby, jež jsou unikátní svou celistvostí. Počínaje tělovýchovně-lékařskou prohlídkou, přes speciální zátěžové testy, rozsáhlou péčí o pohybový aparát v rámci fyzioterapie, výživovým poradenstvím a konče konzultací k možnostem sportovního tréninku.

img

fyzio P, s.r.o.

FyzioterapieKlatovy III

Provozujeme soukromou rehabilitační kliniku. Poskytujeme komplexní služby v oboru fyzioterapie a vzdělávání v oblasti léčebné rehabilitace. Naše jsou zaměřené na moderní kvalifikovaný přístup v prevenci, diagnostice a léčbě poruch a bolestí pohybového aparátu.

img

Rehabilitační centrum Rezidence HB a.s.- MUDr. Andrea Šímová

FyzioterapieHorní Bříza

Provoz rehabilitačního centra.

img

MUDr. František Slíva

FyzioterapieZlín, Prštné

Naše rehabilitační centrum využívá širokého spektra metod a technik, aplikovaných vysoce odborně kvalifikovanými fyzioterapeuty a rehabilitačním lékaři. Jejich odbornost je garantována získanými licencemi pro jednotlivé terapeutické postupy. Zárukou kvality poskytované péče je patnáct let fungující pracoviště, které neustále rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb, v závislosti na vývoji nových metod a přístrojů používaných k terapii.

img

MEDICAL POINT, s.r.o.

FyzioterapieZlín, Prštné

Provádíme rehabilitační cvičení, reflexní a vazivové masáže.

img

Ing. Vladimír Duda, DiS.

FyzioterapieKroměříž

Nabízím služby v oblasti fyzioterapie.

img

Mgr. Romana Novotná - Léčebná rehabilitace, fyzioterapie

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Provoz rehabilitační ordinace. Nabídka kineziologického rozboru, reflexních masáží a měkké techniky. Provádím léčebnou tělesnu výchovu, elektroléčbu, vodoléčbu, terapii podle paní Mojžíšové či reflexní terapii podle Dr. Vojty.

img

Fyzioterapie – Bc. Barbora Šestáková

FyzioterapieLiberec 1

Nabízím fyzioterapeutické služby pro děti, dospělé a sportovce.

img

Refresh Therapy - ambulance fyzioterapie

FyzioterapieLiberec

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace , která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Z tohoto hlediska je nutné klást důraz na mezioborové propojení, především s medicínskými obory. Ve své podstatě Fyzioterapie využívá standardních postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků a empirie spolu s přírodními zdroji energie. Terapeut volí postup léčby ze škály metodik cíleně s ohledy na potřeby jedince postiženého na zdraví. Přístupy ve fyzioterapii vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky.

img

Oddělení rehabilitace - Nemocnice Turnov

FyzioterapieTurnov

Náplní naší práce je léčebná rehabilitace. Rehabilitace obecně je komplex opatření s cílem dosáhnout maximální integraci člověka poškozeného na zdraví následkem nemoci, úrazu nebo vrozené vady. Léčebná rehabilitace je doplněna již mimo zdravotnické zařízení rehabilitací sociální, pracovní a pedagogickou.

img

Rehabilitace Vita

FyzioterapieČeská Lípa

Nabízím dlouholeté a kvalifikované zkušenosti v oboru rehabilitace. Mým cílem je řešení akutních či chronických potíží pohybového aparátu s individuálním přístupem k pacientům či zákazníkům.

img

REHABILITACE JIČÍN - Mgr. Martina Rozsypalová

FyzioterapieValdické Předměstí, Jičín

Jsme rehabilitační centrum v Jičíně (Východní Čechy). Poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nestandardní metody rehabilitace dle Mojžíšové.

img

REPO Jičín, s.r.o.

FyzioterapieJičín, Valdické Předměstí

Poskytování rehabilitační péče a provoz rehabilitační poradny.

img

MUDr. Viera Audyová Rehabilitace a akupunktura

FyzioterapieTrutnov

Nabízíme komplexní péči klientům zaměřenou na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš terapeutický tým je tvořen lékařkou se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace s dlouholetou praxí v oboru a vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

Hájek - Fyzioterapie

FyzioterapiePardubice, Bílé Předměstí

Rehabilitace s dlouhodobou praxí. Jsme specialisté na funkční manuální medicínu. Pomůžeme Vám zejména v případě funkčních poruch pohybového systému, bolestí zad a kloubů, poúrazových stavech, aj. Poradíme Vám také v oblasti fitness.

img

Rehabilitace HOMEA Pardubice

FyzioterapiePardubice

Moderně zařízené pracoviště, které Vám poskytuje komplexní fyzioterapeutickou péči. Rehabilitační odborná péče je vedena lékařem s atestací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace spolu s týmem fyzioterapeutů.

img

Rehafir

FyzioterapiePardubice

Poskytování kompletní péče fyzioterapeuta. Diagnostika a terapie poruch pohybového aparátu, ergonomie pracovní polohy.

img

Corriger, s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Firma Corriger s.r.o. (corriger z fr. – opravit, napravit, zmírnit) je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení v oboru fyzioterapie. Dále poskytuje rekondiční a regenerační služby.

img

REHAMEDIKA s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice

Nabízíme vyšetření pohybového ústrojí zkušenou specialistkou v oboru rehabilitační medicína včetně myoskeletálního ošetření a široké spektrum léčebných fyzioterapeutických metod.

img

Fyzio a masážní studio Most

FyzioterapieMost

Moderně zařízené studio nabízející širokou škálu služeb v oblasti fyzioterapie, masáží a péče o pohybový aparát.

img

MEDIC AREA TEPLICE s.r.o.

FyzioterapieTeplice

Už od roku 1994 pomáháme klientům v oblasti sportovní, běžné i pooperační rehabilitace. Pořádáme individuální i skupinová cvičení a nabízíme také masáže.

img

Jemný dotek

FyzioterapieOlomouc

Využívající prvky klasické rehabilitační péče individuálně stanovené podle aktuálního klinického stavu včetně základní psychoterapie.

img

Rehabilitace

FyzioterapiePřerov I-Město

Rehabilitační ambulance.

img

Rehabilitace Rašínová

FyzioterapieBrno-město

Nabízíme individuálně sestavené preventivní edukační programy, jejich cílem je naučit klienty kompenzovat každodenní stereotypní přetěžování pohybového aparátu.

img

Rehabilitace Žlutý kopec

FyzioterapieBrno, Staré Brno

Terapeutický tým je tvořen lékaři se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

MUDr. Jan Černý, rehabilitace, akupunktura, homeopatie

FyzioterapieBrno - Kohoutovice

Nestátní zdravotnické zařízení MUDr. Jana Černého bylo založeno v roce 1995. Poskytuje zdravotní péči v oborech rehabilitační a fyzikální medicína a fyzioterapie. Hlavní myšlenkou při vzniku zařízení byla motivace vytvořit zdravotnické zařízení, kde se v diagnostice a terapii spojí metody současné, využívající nejnovější objevy s použitím moderního technického vybavení, s metodami „alternativními“, využívajícími mnohaleté, historicky ověřené empirické poznatky.

img

Rehabilitace - Mgr. Veronika Kunovská

FyzioterapieTábor

Komplexní rehabilitace pro kojence, batolata, starší děti i dospělé. Bolesti pohybového aparátu, stavy po úrazech, poruchy pánevního dna aj. Poradenství v oblasti motorického vývoje dětí, skoliózy. Používáme metodu dle prof. Vojty. Terapie také bez doporučení lékaře. Rychlé řešení akutních potíží.

img

Rehabilitace UNITERAP

FyzioterapiePlzeň, Doubravka

Poskytujeme rehabilitace po úrazech a operacích pohybového aparátu, neurologických onemocnění a skoliozy.

img

Marie Rezková, DiS.

FyzioterapiePlzeň, část obce Doudlevce

Zabývám se mechanickou diagnostikou a terapií páteře a kloubů končetin. Díky ní je snadné zjistit příčinu potíží, kterou se naučíte sami odstranit. Úleva zpravidla již při první návštěvě a do 4 návštěv jste bez potíží. Pro akutní i chronické bolesti zad, krku, ramen, kyčlí, kolen. Těším se na Vás.

img

Mgr. Štěpánka Korcová - fyzioterapeut

FyzioterapiePřeštice

Nabídka rehabilitačních služeb.

img

Monika Slavkovská

FyzioterapiePraha 5, Malá Strana

“Pomáhám lidem rozvzpomenout se ve svých tělech na kvality, na které zapomněli.”

img

Iva Poulová - Fyzioterapie

FyzioterapieKutná Hora

Na našem pracovišti poskytujeme léčebnou rehabilitaci na doporučení lékaře a i za přímou úhradu našimi klienty.

img

Terapie Renée, s.r.o.

FyzioterapieKutná Hora, Žižkov

Nabízíme fyzioterapeutické vyšetření, rehabilitace, elektroléčbu, magnetickou a laserovou terapii, cvičení na rotopedu, klasické, reflexní a baňkové masáže, terapiie EFT, meditační cvičení a hypnózu.

img

Bc. Martina Pospíšilová

Fyzioterapie Mělník

Komplexní rehabilitace a terapie rázovou vlnou.

img

Štěpánka Štěpánková

FyzioterapieMělník

Nabídka rehabilitací a masáží. Provádím cvičení po operacích a úrazech, pro těhotné a po porodu, kombinované terapie a masáže horkými lávovými kameny.

img

Hana Nováková - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav II

Naše ordinace je zaměřena na prevenci a terapii bolestivých stavů a funkčních poruch pohybového aparátu dětí a dospělých. Pracoviště, které je nestátním zdravotnickým zařízením, vzniklo v Mladé Boleslavi v roce 1994. Od roku 2009 nese název Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

img

Fyzioterapie Bc. Michaela Hypšová - RehaPlus

FyzioterapiePraha 10 - Horní Měcholupy

Zabýváme se diagnostikou a terapií celého pohybového systému. Péči poskytujeme dospělým a dětem ambulantní formou.

img

Štěpánka Kolářová

FyzioterapieMladá Boleslav II

Cvičení, masáže a rehabilitace jsou vhodné nejen pro pacienty po úrazech a operacích. Pomůžou všem, kteří se cítí vyčerpaní, trpí bolestmi zad, šíje, migrénami, otoky, ať už v důsledku nemoci nebo stylu života.

img

Mgr. Martina Fialová

FyzioterapieZeleneč

Zabývám se i preventivními programy pro sportovce, klienty se sedavým zaměstnáním nebo jednostrannou zátěží, manuální lymfodrenáží, rehabilitační masáží a poradenstvím v oblasti ergonomie. Ve svém studiu se vždy snažím o individuální přístup ke klientům a na základě jejich potřeb a po důkladném kineziologickém vyšetření (speciální fyzioterapeutické vyšetření), vytvářím komplexní plán terapie a prevence.

img

Fyzioterapie CORPUS-THERAPY, s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín

V současné době provozuje soukromé ambulance fyzioterapie a masérské salóny.

img

Fyzioterapie Opava Mgr. Kamil Zapletal

FyzioterapieOpava 5

Návštěva se skládá z pohovoru, vyšetření pohybového systému a vlastní terapie, která je volena dle individuálních potřeb klienta. Jednotlivé techniky je možno při terapii kombinovat. Ve většině případech není možné odstranit veškerá problematická místa v průběhu jedné návštěvy, proto je potřeba ze strany klienta více návštěv.

img

MUDr. František Golla, Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Fyzioterapie Opava, Předměstí

Jsme zařízení ambulantního typu umístěné v historické budově bývalého kláštera. Poskytujeme odborné vyšetření a léčbu širokého spektra poruch pohybového aparátu u dospělých i dětí. Máme tým kvalifikovaných lékařů a fyzioterapeutů. Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven vyjma Oborové zdravotní pojišťovny (207). Máme komplexní rehabilitační programy hrazené zdravotní pojištovnou,dále samozřejmě i zdravotní cvičení pro veřejnost.

img

Sakura clinic

FyzioterapieOstrava - Poruba

Jsme centrum fyzického a duševního zdraví, kde se snoubí tradiční východní léčebné systémy s těmi moderními, západními. Naše práce je založená na 15leté praxi.

img

Fyzioterapie Dita Sajnerová, DiS.

FyzioterapieTanvald, Šumburk nad Desnou

Nabízím fyzioterapie, viscerální manipulace, manuální lymfatickou drenáž a kraniosakrální terapie.