Najdi Pomoc

Mgr. Vendula Kolářová

Psycholog
Klášterní 117 Liberec Naplánovat trasu

Soukromá ordinace psychologa a psychoterapeuta. Poradenské, psychoterapeutické a psychodiagnostické služby pro děti, dospívající i dospělé.

Soukromá ordinace psychologa a psychoterapeuta. Poradenské, psychoterapeutické a psychodiagnostické služby pro děti, dospívající i dospělé.

V terapeutické práci obvykle nabízím více přístupů a po dohodě s klientem využívám, ten který je pro jeho problematiku nejvhodnější. Používám metody z hlubinné dynamické psychoterapie, kognitivně behaviorální terapie, práci s tělem, relaxace, hypnoterapii, EMDR – léčbu traumatu formou desenzibilizace. Zaručuji profesionální a diskrétní přístup.

V rámci krizové intervence vám mohu pomoci projít, porozumět a zvládnout náhlé obtížné životní situace, osobní i vztahové krize. Psychoterapeutická a poradenská péče je určena lidem, kteří trpí úzkostí, depresemi, závislostmi, psychosomatickými obtížemi nebo těm, kteří řeší dlouhodobé vztahové problémy. K mé specializaci patří léčba akutních traumatických a posttraumatických stavů. Psychoterapie je vhodná i pro lidi, kteří nemají psychické potíže, ale hledají další životní nasměřování, osobnostní rozvoj či potřebují posílit sebejistotu.

Psychodiagnostika může pomoci zorientovat se v osobních možnostech, zesílit sebepoznání, nasměrovat například v profesním rozhodování či upřesnit diagnózu.

zavřít

Nahlásit příspěvek

Máte pocit, že takový příspěvek by tu neměl být? Popište nám prosím, co vám na příspěvku vadí.