Najdi Pomoc

Výsledky vyhledávání: Relaxační

Slovník pojmů

Najdi další pomoc - canisterapie

Canisterapie (pojmenování vzniklo v ČR) je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa (canis = latinsky pes).

Najdi další pomoc - neurofeedback

Neurofeedback, známý také jako EEG biofeedback, nám prostřednictvím přesně cílené zpětné vazby přináší informaci o tom, jak jsou naladěny mozkové vlny v určitém okamžiku a v určité oblasti hlavy. Mozek se prostřednictvím takového tréninku učí regulovat svou elektrickou aktivitu tak, aby fungoval co nejefektivněji. V současnosti se setkáváme s různorodým pojmenováním samotného přístroje i metody EEG biofeedback – kupříkladu brainfeedback či nyní nejčastěji užívaný termín neurofeedback.

Najdi další pomoc - regresní terapie

Regresní terapie je řízené vzpomínání a vybavování si událostí pod vedením terapeuta. Při něm si pacient vybavuje (potlačené) traumatické vzpomínky a jejich zvědoměním a následným zpracováním je schopen se vyrovnat s negativními vlivy těchto událostí, které se projevují nebo mohou projevovat v přítomnosti nejrůznějšími formami (psychosomatické a psychické problémy). Regresní terapie má za cíl pochopit a zpracovat traumata, která se mohou projevit třeba i za velmi dlouhou dobu po vzniku jejich příčiny. Terapie umožňuje také nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec a může poskytnout zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme, a přinést vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.

Odborné články

Nic nenalezeno

odborné kontaky

img

THERAPY CENTRE

Najdi další pomocPraha 3, Vinohrady

Náš tým odborných terapeutů pomáhá dětem i dospělým pomocí alternativních terapií. Na základě komplexní diagnostiky každému klientovi vypracujeme individuální terapeutický plán, který odráží jeho potřeby. Umíme pomoct s obyčejnou rýmou, gynekologickými problémy, ale také chronickými problémy jako jsou bolesti zad nebo vyhřezlá plotýnka. Speciální péči věnujeme postiženým klientům, pro které organizujeme intenzivní neurorehabilitační pobyty. Jako v bavlnce se budou cítit ženy s různými gynekologickými obtížemi, ale i ty, které si přejí otěhotnět.

img

ACAYA

Najdi další pomocPraha 10, Staré Město

Masážím se věnuji bezmála 16 let, mám dlouholetou praxi v oboru zdravotní, relaxační, reflexní, hloubkové, lymfatické a sportovní masáže.

img

PhDr. Yvona Mazehóová, PhD.

PsychologČeské Budějovice

Psychoterapie a poradenství. Sportovní psychologie. Hypnóza, relaxační a imaginativní techniky a arteterapie.

img

Roman Vetešník

PsychologPraha 8, Troja

Zabýváme se individuálním psychologickým poradenstvím,rodinnou či párovou terapií,individuálním a skupinovým nácvikem a kurzy relaxačních technik.

img

Kateřina Magdaléna Kvochová

Najdi další pomocOrlické Podhůří

Nabídka regeneračních a relaxačních masáží.

img

Dita Svejkovská

Najdi další pomocZbiroh

Nabízíme kineziologii, relaxační a medové detoxikační masáže, reflexní masáž chodidel a masáž lávovými kameny.

img

Ing. Michaela Tetzeli

KoučPlzeň, Jižní Předměstí

Nabízíme personální služby - výběrová řízení, školení pro skupiny i jednotlivce, koučink a osobní rozvoj. Dále zařizujeme outdoorové tréninky a relaxační pobyty.

img

Jitka Dřevěná

FyzioterapieJablonné v Podještědí

Nabízím rehabilitační služby.

img

Poradna pro zdraví a rodinu - Zuzana Těšínská

PsychologPraha, Střesovice

Poskytujeme konzultace a poradenství v oblasti rodinné psychoterapie a psychosomatiky, dále nabízíme psychorelaxační cvičení pro děti. Také zajišťujeme skupinu pro rodiče se ztrátou dítěte a možnost účastnit se přednášek a seminářů.

img

PhDr. Jaromír Matoušek

PsychologBechyně

Psycholog poskytující psychologické poradenství a psychodiagnostiku. Věnuji se zejména doprovázení v obtížných životních situacích, pocitům bezradnosti, prožívání smutku, zoufalství a beznaděje, tělesnému strádání nejasného původu, závislostem, nácviku relaxačních a jógových technik, personální diagnostice.

img

Mgr. Tomáš Kvarda

PsychologOstrava

Nabízím psychologické poradenství. Zajišťuji párovou i individuální terapii či relaxační techniky. Poskytuji psychologické poradenství ve vztazích, v zaměstnání i v otázkách životního stylu. Provádím koučování osobního a profesního rozvoje jednotlivce i týmu. Pořádám kurzy.

img

Mgr. Miroslava Hruboňová

PsychologOpava

Ordinace psychologického poradenství nabízející také další služby jako je koučování, lektorská činnost, relaxační techniky, supervizní činnost pro zaměstnance a hypnóza.

img

DUHA Turnov, s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytování rehabilitační péče.

img

MUDr. Josef Čtvrtečka

FyzioterapieDobruška

Provozujeme ordinaci fyziatrie, akupunktury a rehabilitace.

img

Mgr. Veronika Šuráňová

PsychologBrno, Brno město

Nabídka individuální, párové i rodinné psychoterapie, krizové intervence, pomoci při zvládání stresu, relaxačních technik a práce se sny. Dále pomáhám se zvládáním životních změn, se zpracováním traumatické události, při poruchách příjmu potravy, sebepoškozování. Nabízím bioenergetická cvičení.

img

Mgr. Kamila Zieglerová

PsychologBrno, Černá pole

Nabízím služby psychologické poradny, psychoterapie a psychologické pomoci v náročných životních situacích. Zajišťuji psychoterapii individuální, párovou, rodinnou, dětí i adolescentů. Provádím nácvik relaxačních technik a v indikovaných případech hypnoterapii.

img

Psychologické a relaxační centrum Hájenka

PsychologKarviná

Poskytování psychologického poradenství, diagnostiky a služeb v oblasti mediace a relaxačních technik. Zajišťujeme tato školení - provozování mimoškolních činností pro děti a mládež, provozování kulturně vzdělávacích a sportovních činností pro kolektivy i skupiny dospělých.

img

Dana Hiclová

Najdi další pomocPardubice, Pardubičky

Provádím sportovní, rekondiční, relaxační a medové masáže, reflexní masáže plosek nohou, baňkování, masáže lávovými kameny a reiki. Prodávám dárkové poukazy. Nabízím poradenskou činnost. Zabývám se terapií emoční svobody.

img

Daniel Čada - Dajána

Najdi další pomocPraha 4, Pankrác

Relaxační centrum a zvukové lázně Dajána.

img

Rehaspol

FyzioterapieBenešov

Rehabilitace a fyzioterapie provozuje svoji činnost od roku 1994 ve Vlašimi a od r. 1998 v Benešově u Prahy.

img

MUDr. Pavla Jánská

FyzioterapiePraha, Troja

Provozuji rehabilitační a fyzioterapeutickou ordinaci.

img

MUDr. Eva Koudelková

FyzioterapiePřerov I-Město

Provoz ordinace rehabilitace a manuální medicíny. Nabídka masáží, pilates a jógy.

img

Mgr. Josef Pochylý

Najdi další pomocBřeclav

Kurzy sebepoznání za pomoci muzikoterapie, psychogymnastiky, arteterapie, dramaterapie - psychodrama, korektivní rekapitulace cestou přímé interakce. Možnost inventury vlastní osobnosti, využívání relaxačních, projektivních, dotykových technik a dalších.

img

Dominik Tetík - Green Healers

Najdi další pomocPraha 2, Vinohrady

Poskytování masáží a komplexní terapie s použitím čínské medicíny spojené s relaxační hudbou i aromaterapií. Nabídka kódové, Guatemayské a šiacu masáží, reflexologie či Neuro Muscular Trigger point therapy.

img

MUDr. Zuzana Pinďáková

Najdi další pomocPraha 5, Smíchov

Nabízím individuální, skupinovou, týmovou a výcvikovou supervizi. Specializuji se na pomoc pro psychoterapeuty, sociální pracovníky, poradce, manažery, zaměstnance ve školství a zdravotnictví. Poskytuji výcvik v arteterapii a relaxačních metodách.

img

Zdeněk Markvart

Najdi další pomocDěčín

Relaxační a léčebné masáže. Aromaterapie. Arteterapie a další.

img

Ateliér Sebevzdělávání z.s.

Najdi další pomocRožnov pod Radhoštěm

Nabídka služeb osobností zabývajících se nekonvenčním způsobem pohledu na naše zdraví a životní sebevzdělávání. Jedná se o přednášky, besedy, setkání, kurzy, workshopy, semináře, školení, zdravotní a relaxační cvičení, osobní konzultace, atd., které se konají zejména ve SLUNEČNICI v Rožnově pod Radhoštěm. Více zde: http://alternativnicentrum.webnode.cz/

img

Bc. PETRA KOPOVÁ

FyzioterapieŠumperk

Nabídka fyzioterapie, rehabilitace, sportovní poradenství, masáže.

img

FYZIOTERAPIE JANSKÁ, spol. s r.o.

FyzioterapieBrno, Zábrdovice

Poskytujeme ambulantní rehabilitační péči, laserovou a rázovou terapii či vodoléčbu, masáže, rehabilitační cviky a poradenství.

img

Fyzioterapie Lenka Hrdinová

FyzioterapieŽďár nad Sázavou 1

Nabízím fyzioterapie, rehabilitace, lymfodrenáže, masáže, nordic walking, cvičení, metoda dle Mojžíšové.

img

Hana Körnerová

Najdi další pomocChrást

Zabývám se Poradnou pro rozvoj osobnosti, kde pracuji s každým člověkem individuálně. Jde především o léčení duše za pomoci napojení, meditace. Dále jsou nabízeny masáže v masážním a relaxačním studiu.

img

FYZIOTERAPIE PRAHA 8

FyzioterapiePraha 8

Nabízím profesionální péči a pomoc při bolestech pohybového aparátu, předoperační a pooperační péče u ortopedických operací, pomáhám při potížích s otěhotněním a inkontinencí. Péče je komplexní, protože zahrnuje prevenci, terapii i dlouhodobou péči, která snižuje riziko vrácení se obtíží.

img

Fyzioterapie U Císařského pluku

FyzioterapiePraha, Vršovice

V naší ordinaci se zbavíte bolesti zad i celého pohybového aparátu. Poskytujeme individuální fyzioterapie, masáže, lymfodrenáž a terapie pánevního dna. Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto poskytujeme odborné služby k podpoře Vašeho zdravého a bezbolestného pohybu.

img

MUDr. Štěpánka Kosková

FyzioterapieRychnov nad Kněžnou

Provozuji ordinaci léčebné rehabilitace a manuální medicínu.

img

Renata Cimflová - Fyzioterapie

FyzioterapieKostelec nad Orlicí

Nabízíme rehabilitační a fyzioterapeutické služby.

img

Mgr. Filip Mareš

FyzioterapieKroměříž

Nabízím služby rehabilitačního pracoviště. Zaměřuji se na kinesiotaping.

img

FYZIO TRIM - Mgr. Karel Novák

FyzioterapiePraha 5

Mnoho klientů v našem oboru často potřebuje nějaký návod, jak na sobě pracovat, jak úspěšně dosáhnout úlevy od bolesti a dalších obtíží svého těla. V této sekci můžete najít sestavy cviků, které Vám mohou pomoci při dosažení cílů ve fyzioterapii. Zpětná vazba fyzioterapeuta během individuální terapie je však nutnou součástí pro správné provedení cviků a naplánování délky a intenzity rehabilitace.

img

Centrum komplexní péče Sámova, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na komplexní prevenci, diagnostiku a léčbu všech problémů pohybového systému. Zajišťujeme elektroterapii, magnetoterapii, ultrazvuk. Nabízíme zdravotní a relaxační masáže, manuální lymfodrenáž, baňkování, formování postavy.

img

Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty

Fyzioterapie Beroun-Závodí

Rehabilitační centrum berounské nemocnice je nově vybudované, velice moderní, špičkově vybavené zařízení, patřící k nejlepším tohoto typu, a to nejen v České republice. Je zde poskytována včasná léčebná rehabilitace jak ambulantním tak i hospitalizovaným pacientům.

img

Centrum rehabilitace Karviná

FyzioterapieKarviná, Ráj

Poskytujeme rehabilitační péči. Nabízíme individuální léčebnou tělesnou výchovu s využitím rehabilitačních pomůcek jako jsou míče, gumové akupunkturní baňky, overbally a jiné.

img

Fyzioterapiepro

FyzioterapiePraha 3

Nabízíme fyzioterapii (rehabilitaci), manuální lymfodrenáž a masáže.

img

Mgr. Martina Červená - fyzioterapie a rehabilitace

FyzioterapiePraha 5 - Smíchov

Ve své ordinaci se zabývám celým pohybovým aparátem člověka a diagnostikou, podle které volím následnou léčbu. Postup léčby stanovuji ze škály odborných metodik, a to vždy vzhledem k individuálním přáním a potřebám mých klientů. Proto je pro mne rozhodující jak naše společné stanovisko, tak i konzultace s ohledem na vaše přání.

img

FYZIOklinika fyzioterapie - centrum fyzioterapeutické péče

FyzioterapiePraha - Chodov

Moderní centrum fyzioterapie zaměřené na léčbu a prevenci bolesti pohybového aparátu. Jsme centrem pro léčbu Fokusovanou rázovou vlnou v ČR. Další poskytované služby - zrychlení hojení ran, léčba erektilní dysfunkce, léčba celulitidy, lymfodrenáže, rehabilitace ve ve 3D virtuálním světě.

img

ReHaBilitace Kalač - NOVÝ JIČÍN

FyzioterapieNový Jičín

Služby jsou poskytovány klientům každého věku a pohlaví, kteří mají zájem o své zdraví a nebo chtějí změnit životní styl.

img

Fitnessie

FyzioterapiePraha 9, Střížkov

Nabízíme odborné fyzioterapeutické služby v příjemném prostředí našeho studia. Pomůžeme vám bez čekacích lhůt a přizpůsobíme se vašim specifickým požadavkům. Nabízíme i odborné konzultace , tejpování nebo terapii ultrazvukem.

img

Redpoint Clinic CZ

FyzioterapiePraha, Černý Most

Soukromá klinika a rehabilitace Praha 9 - Černý Most nabízí své kapacity bez dlouhých čekacích lhůt. Nabízíme profesionální léčbu a cvičení pro dospělé, děti i seniory. Snažíme se co nejvíce přizpůsobit časovým možnostem našich klientů. S týmem zkušených fyzioterapeutů vedených Mgr. Alicí Hamáčkovou poskytujeme odborné služby v oblastech rehabilitace chronických bolestí zad, kyčlí, krku, hlavy, ramen, dále provádíme poúrazovou fyzioterapii a rekonvalescenci a předoperační a pooperační fyzioterapii pacientů.

img

RENESANCE SANA, s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Moravská Ostrava

Provozování odborného lékařského centra léčebné rehabilitace.

img

4D Fyzioterapie

FyzioterapieBrno, Komín

Fyzioterapie s lidským přístupem v centru Brna. Každý z nás je jedinečný. Ať už se chcete zbavit bolesti a cítit se dlouhodobě v pořádku nebo potřebujete obnovit ztracené pohybové schopnosti či zlepšit psychomotorický vývoj Vašich dětí, naši profesionálové Vás na této cestě budou provázet a pomáhat.

img

CENTRUM FYZIO KOMPLEX

FyzioterapiePraha 2, Vinohrady

Naše společnost je nestátní ambulantní zdravotnické zařízení, které sídlí na Praze 6, Praze 2 a v obci Jeneč (Praha-západ) a nabízí léčebné výkony v oboru fyzioterapie a léčebné rehabilitace dětí a dospělých.

img

Masáže Rehabilitace Bohdálek

FyzioterapieLiberec , IV-Perštýn

Odborné i relaxační masáže a rehabilitace v centru města. Terapie masáží nebo odblokováním, instruktáž cviků na míru dle aktuálního stavu a podobně. V oblasti rehabilitace pracuji více jak 22 let.

img

Rehabilitační ambulance, s.r.o.

FyzioterapieČeská Lípa

Nabídka rehabilitačních služeb. Provádění relaxačních i aroma terapií či sportovních, rekondičních a stimulačních masáží.

img

Mgr. Michal Čeřovský - rehabilitační zařízení

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Rehabilitace Mgr.Michal Čeřovský je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oboru léčebná rehabilitace a fyzioterapie dospělých i dětí. Terapeutický tým naší rehabilitace tvořený i vysokoškolsky vzdělanými odborníky - magistry fyzioterapie, je zárukou vysoké kvality poskytované péče.

img

Hana Klusová

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Poskytuji služby diplomovaného fyzioterapeuta.

img

Rehabilitace D. Stránská, Turnov, s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytujeme komplexní rehabilitační služby. Nabízíme kineziologický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, mobilizaci, cvičení na neurofyziologickém podkladě, posilování či cvičení pro děti a dorost. Provádíme ultrazvuk, stimulace, kombinovanou terapii i magnetoterapii.

img

Petr Jenka - Relaxa

FyzioterapieLiberec, XIII-Nové Pavlovice

Nabízím klasické, sportovní a rekondiční masáže. Dále provádím taping, kinesiotaping a flossing.

img

NEVIEN s.r.o.

FyzioterapieHradec Králové, Třebeš

Naše centrum nabízí specializovanou péči v oboru: rehabilitace a fyzikální medicína, fyzioterapie, tradiční čínská medicína (celotělová akupunktura, fytoterapie), lymfologie a kineziotaping.

img

Bc. Karolína Burdová

FyzioterapieHradec Králové

Poskytuji odbornou celostní péči o zdraví, kde propojuji fyzioterapii s regeneračními a relaxačními procedurami.

img

Fyzioterapie Mgr. Tomáš Osladil

FyzioterapieTřebechovice pod Orebem

Pokud Vás trápí akutní i dlouhodobé bolesti páteře, kloubů, svalů, svalových úponů např. po úraze nebo po sportovním či pracovním přetížení, a nebo máte např. potíže s udržením rovnováhy či sníženou fyzickou kondici, najdeme nejvhodnější řešení.

img

Rehabilitace AKTIV, s.r.o.

FyzioterapieHradec Králové

Naší specializací je především rehabilitace pacientů s pohybovým onemocněním, po úrazech a operacích. Provádíme rehabilitační, Shiatsu, medové, čokoládové, hůlkové a aroma masáže. Dále také nabízíme masáž horkými kameny, indickou masáž hlavy, ušní akupunkturu, tapy, baňkování.

img

Rehabilitace Jičín

FyzioterapieJičín, Nové Město

Jsme rehabilitační centrum s 20 letou praxí se sídlem v Jičíně. Heslem kterým se řídíme je „Nejlepší léčbou bolesti těla je prevence a aktivní přístup.“

img

FYZIOTERAPIE Mgr. Cimfl Marek. DiS.

FyzioterapiePotštejn

Jsme soukromého fyzioterapeutického pracoviště. Naše firma vznikla, jako jedno z prvních soukromých rehabilitačních oddělení v regionu v roce 1993. První pracoviště bylo založeno v Potštejně a v roce 1995 jsme rozšířili svoji působnost do Kostelce nad Orlicí. Tam vzniklo později druhé pracoviště. V roce 2005 jsme také otevřeli další oddělení v Rokytnici v Orl. horách.

img

Mgr. Kamila Vyhlídalová

FyzioterapieNáchod

Vážení klienti, nabízím Vám komplexní služby v oblasti fyzioterapie, vedu kurzy zdravotního cvičení, poskytuji léčebné a relaxační masáže a nabízím instruktáž chůze Nordic Walking.

img

Mgr. Iveta Pourová

FyzioterapieJaroměř, Pražské Předměstí

Soukromou ordinaci fyzioterapeuta provozuji od roku 2005. Náplní práce fyzioterapeuta je vyšetření pohybového aparátu, stanovení fyzioterapeutické diagnózy, plánu fyzioterapie a léčba. Každý klient dostane informace o pravděpodobné příčině jeho obtíží, co a jakým způsobem budeme léčit a jak může klient léčbu aktivně podpořit. Spousta potíží " na těle", ale může pocházet od „ duše “ – stres, deprese, úzkost mohou přispět ke zvýšené citlivosti na bolest, zvýšenému napětí svalů, změně dechového stereotypu atd.,proto ve své práci používám i poznatky psychosomatické medicíny.

img

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

FyzioterapieBrandýs nad Orlicí

V Rehabilitačním ústavu Brandýs nad Orlicí provádíme komplexní rehabilitaci pacientů především s onemocněním pohybového ústrojí - po operacích a úrazech pohybového ústrojí, s onemocněním neurologického systému a také přijímáme nemocné s bolestmi páteře a kloubů. Kromě lůžkové péče v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny tu funguje také lékařská poradna pro sportovce, rehabilitační a chirurgická ambulance.

img

Fyziocentrum Baťa

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace pro děti a dospělé, plně hrazené zdravotními pojišťovnami. Naše zdravotnické zařízení poskytuje péči klientům zdravotních pojišťoven i samoplátcům ve formě individuálních i skupinových terapií.

img

Fyzioterapie Holubova

FyzioterapiePardubice, Bílé Předměstí

Naše zdravotnické zařízení je tvořeno fyzioterapeutkou Zuzanou Baladovou a masérkou a instruktorkou zdravotního cvičení Martinou Ptáčkovou. Ve vzájemnou spolupráci je dovedl jejich společný pohled na pacienta, citlivý individuální přístup k němu a poctivá práce.

img

FyzioTEP - Fyzioterapie a léčebná rehabilitace

FyzioterapieChrudim IV

Nabízíme klientům ucelenou rehabilitační péči - soustředíme se na diagnostiku, léčbu a prevenci všech typů poruch pohybového systému. Péče, kterou poskytujeme, si klade za cíl individuální a také komplexní přístup ke klientovi. Komplexnost naší péče vychází z pojetí těla jako celku.

img

Arpo

FyzioterapieČeská Třebová

Arpo Domeček vznikl jako oáza klidu, uvolnění a zdraví v dnešním uspěchaném světe. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku terapií, které podpoří Vaše zdraví nejen fyzické, ale rovněž psychické.

img

Rehabilitace Anička, s.r.o.

FyzioterapieSvitavy, Předměstí

Poskytujeme komplexní služby fyzioterapie pro děti a dospělé formou ambulantní či domácí péče.

img

Masáže Živný

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Zajišťujeme masérské, rekondiční a regenerační služby.

img

REHABILITACE ZBYNĚK TEPLÝ, s.r.o.

FyzioterapieRoudnice nad Labem

Poskytujeme fyzioterapeutické služby. Provádíme speciální výkony v myoskeletální medicíně, cvičení v Terapi Master, elektroléčbu a vyšetření i elektrostimulace svalstva při periferních parézách. Nabízíme reflexní, vazivové i klasické masáže, pulzní ultrazvuk a magnetoterapie.

img

Fyzioterapie Lenka Fialová

FyzioterapieTeplice, Trnovany

Nabízím pomoc při bolestech pohybového aparátu, při bolestech po jednostranném přetěžování těla, při vadném držení těla, skolióze, při rekonvalescenci po úrazech, operacích a při lymfatických otocích. Bez obvyklých čekacích lhůt. Nejsem smluvním partnerem zdravotních pojišťoven.

img

MUDr. Bláhová s.r.o.

FyzioterapieMost

Nabízíme stanovení přesné diagnózy a poskytnutí cílené komplexní terapie s ohledem na prevenci recidiv. Specializujeme se na bolesti zad, páteře, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

REMED Meziboří s.r.o.

FyzioterapieMeziboří u Litvínova

Nestátní zdravotnické zařízení REMED Meziboří s.r.o. nabízí zákazníkům (zdravotním pojišťovnám) garantovanou, časnou, komplexní i krátkodobou zdravotní péči výhradně hospitalizačního typu v plném rozsahu fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace, zejména pro spádové území Ústeckého kraje.

img

MYRON s.r.o.

FyzioterapieČeské Budějovice

Zabýváme se činnostmi v oboru rehabilitace - fyzioterapie, pomáháme řešit celou řadu poruch funkčního charakteru, akutní, chronické i poúrazové stavy a bolesti všech struktur pohybového aparátu, páteře a hlavy.

img

Fyzioterapie Plzeň

FyzioterapiePlzeň

Soukromé rehabilitační centrum Bc. Barbora Knoblochová je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje fyzioterapeutické služby široké veřejnosti od 1. září r. 2010.

img

Non vi Fyziocentrum

FyzioterapieZlín

Poskytujeme profesionální fyzioterapii, prevenci pohybových potíží, regenerační a relaxační péči.

img

Rekondiční studio Zlín

FyzioterapieZlín

Regenerační a rekondiční studio. Péče o Vaše zdraví

img

Fyzioterapie Dr. Eva Kumstátová s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav

Ambulantní nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje léčebnou a preventivní péči v oboru fyzioterapie.

img

Ordinace léčebné rehabilitace a fyzikální medicíny

FyzioterapieVelká Dobrá

Ordinace lečebné rehabilitace a fyzikální medicíny je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu situované v obci Velká Dobrá.

img

FyzioTOP - soukromá fyzioterapie

FyzioterapiePříbram

Profesionální, nadstandardní i běžné terapeutické služby.

img

Fyzioterapie, masáže Mgr. Zuzana Brůhová

FyzioterapieBenešov

Jmenuji se Zuzana Brůhová, a jako fyzioterapeutka pracuji již několik let. Mou prioritou je nabídnout klientům příjemný, individuální a profesionální přístup, zaměřený nejen na odstranění bolesti, ale především na odstranění její příčiny.

img

Centrum léčebné rehabilitace s.r.o. - Gabriela Čáslavská

FyzioterapieKarlovy Vary, Rybáře

Poskytujeme komplexní rehabilitaci pohybové soustavy, poúrazových a pooperačních stavů, vrozených a získaných neurologických poruch dětí a dospělých. Máme smlouvu se všemi pojišťovnami. Aplikace plynových injekcí, masáže.

img

KALBICENTRUM, s.r.o.

FyzioterapieKarlovy Vary, Stará Role

Poskytujeme rehabilitační péči na doporučení lékaře i bez.

img

JITROCEL - lokomoční centrum

FyzioterapieOlomouc, Nová Ulice

JITROCEL je nestátní zdravotnické zařízení se statutem sociální podnik. Poskytujeme osobám zdravotně znevýhodněným profesionální rehabilitační, rekondiční a masérské služby. Využíváme nadstandartního vybavení, speciální pomůcky a rehabilitační techniku.

img

Fyzioterapie Opava

FyzioterapieOpava

Soukromé fyzioterapeutické pracoviště.

img

Centrum zdravých zad

FyzioterapiePraha, Vršovice

Nabízíme rehabilitace, fyzioterapie, masáže klasické, zdravotní, relaxační, lávovými kameny, individuální cvičení, skupinové cvičení, SM Systém, cvičení pro pevná záda, cvičení proti celulitidě. Řešíme prevenci výhřezy plotýnek, skoliózy a velkých kloubů. Můžete využít objednávkový systém na webu.

img

FYZIOTERAPIE Bezvodová, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Vršovice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a terapií pohybového systému u dětí školního věku a u dospělých. Provádíme fyziatrickou léčbu za použití pohybové, manuální a fyzikální terapie. Dále provádíme instruktáž a poradenství sloužící k urychlení rekonvalescence, ke zlepšení kvality života a tělesné zdatnosti.

img

Simply Health s.r.o.

FyzioterapiePraha

Odborná pomoc v oblasti rehabilitačního vyšetření, individuální fyzioterapie a myoskeletální medicíny.

img

Adéla Schneiderová - odborný fyzioterapeut

FyzioterapiePraha

Nabídka manuální fyzioterapie. Provádění léčby akutních a chronických bolestí zad i kloubů, hlavy či migrény včetně uvolňování svalové ztuhlosti. Manuální fyzioterapeutickou korekci zahájíme kompletním počítačovým vyšetřením celého těla.

img

RE-FORMA

FyzioterapiePraha, Podolí

Kompletní servis fyzioterapeuta je zaměřen nejen na řešení Vašeho zranění, obtíží či bolestí, ale učí Vás poznávat své vlastní tělo. Nabízím služby v oblasti fyzioterapie, sportovní fyzioterapie, masáže, ergonomie. Zajišťuji prevenci a programy na míru v ordinaci či ve vašem prostředí.

img

Mgr. Monika Větrovcová - Fyzioterapeut

FyzioterapiePraha, Vinohrady

Nabízím pomoc s každodenní bolestí zad od sedavého zaměstnání, probouzením se s pocitem rozlámání celého těla nebo s bolestí a problém otočit hlavu. Dále pomáhám s bolestmi kloubů nebo svalů od Vaší sportovní aktivity a mnoho dalšího.

img

SPORTMED, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Holešovice

Provozujeme zdravotnické zařízení a rehabilitační centrum. Zabýváme se fyzikální terapií. Provádíme mobilizační a manipulační techniky, techniky měkkých tkání i laserovou sprchu. Dále zajišťujeme IF a DD proudy, elektroléčbu, celkové i částečné masáže.

img

STUDIO ALEXANDROVY TECHNIKY V PRAZE

FyzioterapiePraha 7

Jmenuji se Marko Janicki a v mém studiu v Praze 7 si můžete vyzkoušet více než 100 let starou metodu, díky níž zlepšíte držení svého těla, zbavíte se škodlivých zvyků, propojíte Vaší mysl a tělo a znovu naleznete dětskou lehkost v pohybu a životě - Alexandrovu techniku.

img

R a F, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

V rehabilitačním zařízení R a F spol. s r.o. se zabýváme diagnostikou, prevencí a léčbou obtíží pohybového systému celého těla.

img

Koru Spa - Masáže

FyzioterapiePraha, Žižkov

Provozujeme masérské studio. Nabízíme relaxační, exotické, zdravotní, detoxikační a kosmetické masáže i ty proti celulitidě. Klientům zajistíme masáž lávovými kameny, ájurvédskou, bambusovou a medovou, ale také kineziotaping, fyzioterapii, baňkování či liftingový zábal.

img

Petra Bastlová - rehabilitace

FyzioterapiePraha 3

Rehabilitace Petry Bastlové je zdravotnické zařízení ambulantního typu, zajišťující péči v oblasti léčebné rehabilitace, fyzioterapie.

img

ORTOPEDIE MUDr. Martin Dlouhý, s.r.o.

FyzioterapiePraha, Žižkov

Poskytujeme klasickou ortopedickou péči dospělých i dětí, tedy péči o pacienty s bolestmi kloubů, páteře, svalových šlach a jejich úponů. Naší specializací je léčba rázovou vlnou. Dále provádíme fyzioterapie, laseroterapie, lymfodrenáže, magnetoterapie, uhlíkoterapie a další.

img

MONADA, spol. s r.o.

FyzioterapiePraha 8

Specializovaný tým fyzioterapeutů poskytuje rehabilitační péči imobilním pacientům přímo v jejich bytem na území hl. m. Prahy.

img

FYZIOTERAPIE PRO ŽIVOT - Mgr. Hana Žáková, Ph.D.

FyzioterapiePraha, Dejvice

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového systému u dospělých a dětí školního věku. Mimo jiné se také zaměřujeme na léčbu funkční ženské sterility a pohybovou terapii pacientů s poruchami příjmu potravy (mentální anorexie, mentální bulimie atd.).

img

FYZIOFOX

FyzioterapiePraha 5

Chci, aby Fyziofox byla tak trochu jiná fyzioterapie. A tak na Vás čeká individuální přístup, protože každý z Vás je jedinečný. Vždy na Vás budu mít dostatek času, protože fyzioterapie je hlavně o trpělivosti a vytrvalosti. Seznámím se s Vašimi obtížemi a společně budeme pracovat na jejich odstranění. Formalita nakonec: jsem nestátní zdravotnické zařízení, nemám smlouvu s žádnou ze zdravotních pojišťoven.

img

Bc. Marek Cón

FyzioterapiePraha, Michle

Nabízím specializovanou péči o pohybový aparát, relaxační procedury, sportovní fyzioterapii, terapii páteře či prevenci potíží. Napravuji bolestivé, poúrazové či pooperační stavy a vadné držení těla. Poskytuji také masáže.

img

MUDr. IVO JÖRG Rehabilitace, s.r.o.

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Provoz ambulantního rehabilitačního zařízení. Zabýváme se především terapií pohybového aparátu při chronických i akutních obtížích, poúrazovými stavy a dále se zaměřujeme na léčbu funkční sterility a inkontinence u žen.

img

MSC-REHA, s.r.o.

FyzioterapieTrutnov

Provoz rehabilitační ambulance.

img

REHABILITACE JL s.r.o.

FyzioterapieJanské Lázně

V naší ordinaci poskytujeme odbornou rehabilitační a fyzioterapeutickou péči. Naše specializované pracoviště se nachází přímo ve škole pro tělesně postižené studenty v Janských Lázních.

img

Mgr. Tomáš Suchomel

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Nabízím komplexní vyšetření pohybového aparátu. Provádím mobilizační techniky kloubů a páteře, techniky měkkých tkání, reflexní masáže a další. Poskytuji prevenci a léčbu akutních i chronických bolestí a jiné.

img

REHABILITACE Jitka Patočková

FyzioterapieSvitavy

Naší specializací je rehabilitace malých dětí, dospělých a fyzioterapie. Mimo to si u nás můžete vybrat ze široké nabídky masáží, jako jsou například masáže sportovní, lymfatické, relaxační či speciální. Náš profesionální tým Vám vždy pomůže od bolesti či únavy a v příjemném prostředí naší praxe zažijete to pravé uvolnění a relax.

img

TITAN-NEUROREHABILITACE, s.r.o.

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Poskytujeme rehabilitační péči hrazenou zdravotními pojišťovnami, masáže, fyzikální terapii a ordinaci neurologa.

img

Rehabilitace Slaný s.r.o.

FyzioterapieLouny

Naše zdravotnické zařízení Vám nabízí komplexní zdravotní péči v oboru léčebné rehabilitace. Kromě ucelené rehabilitace dětí a dospělých Vojtovou metodou a pomocí Bobath konceptu nabízíme dále léčbu bolestí páteře, kořenových syndromů, stavů po mozkových příhodách, stavů po úrazech a operacích pohybového ústrojí, a rehabilitace zánětlivých onemocnění kloubů. Provádíme také léčbu funkční ženské sterility pomocí metody dle Mojžíšové a cvičení pro těhotné.

img

REHACENTRUM spol. s r. o.

FyzioterapieDěčín VI-Letná

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti i dospělé. Provádíme techniky manuální medicíny, mobilizační techniky dle Mojžíšové, vodoléčebné, elektroléčebné či světelné procedury. Zabýváme se léčbou funkční neplodnosti u žen a poradenskou činností.

img

Bc. Monika Dragounová, DiS.

FyzioterapieLouny

Poskytuji služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Provozuji psychomotorickou poradnu. Nabízím elektroterapii, magnetoterapii, laser, rázovou vlnu a kryoterapii.

img

Jana Mráčková - Rehabilitace a fyzioterapie

FyzioterapieChomutov

Nabídka služeb privátního rehabilitačního centra jako jsou relaxační a reflexní masáže, individuální fyzioterapie včetně komplexního vyšetření.

img

REHALCENTRUM, s.r.o.

FyzioterapieCheb

Provozujeme rehabilitační centrum. Zabýváme se léčbou poúrazových a pooperačních stavů pohybového aparátu, kompenzací skoliózy a vadným držením těla. Řeším problémy s inkontinencí, bolestivými stavy v průběhu těhotenství nebo po porodu. Poskytujeme možnosti ovlivnění funkční neplodnosti.

img

Fyzioterapie Kryková Zora

FyzioterapieProstějov

Naší specializací je rehabilitace funkčních poruch (bolesti zad, kloubů, svalové dysbalance), fyzioterapie po úrazech (zlomeniny, distorze,…) a operacích (např. kolenního kloubu, hernie disku, kloubní náhrady apod.), ale i preventivní fyzioterapie.

img

JK Re-lax

FyzioterapieŠumperk

Nabízíme masáže, individuální cvičení a poradenství pod dohledem fyzioterapeuta s dlouholetou praxí. Specializujeme se na Dornovu metodu a kineziotaping. Prodáváme přírodní masážní oleje a cvičební pomůcky.

img

STUDIO EVA & EVA

FyzioterapieOlomouc, Nové Sady

Nabízíme masáže regenerační, lávovými kameny, čokoládové, reflexní terapii, odblokování krční páteře měkkou cestou. Poskytujeme manuální a přístrojová lymfodrenáž. Liposukci ultrazvukem a radiofrekvencí, radiofrekvenční lifting obličeje. Permanentní prodloužení řas. Prodej šperků Energetix.

img

Fyzioterapie Mgr. Eva Blahoušková, BCST

FyzioterapieOlomouc, Nové Sady

Nabízím komplexní služby ve všech oblastech moderní fyzioterapie. Dále nabízím celostní přístup formou biodynamické kraniosakrální terapie. Poskytuji regenerační a léčebné masáže. Vedu kurzy zdravotního cvičení (Pilates, Jóga) pro malé skupiny, vhodné i pro klienty se zdravotními obtížemi.

img

Čechovka, s.r.o.

FyzioterapieBřeclav

Nabídka rehabilitací, masáží a wellington, sálového cvičení a fitness centra. Jsme vybaveni vacuShape, rekondičními křesly Easytone, vibračními trenažéry a kardiotrenažéry. Poskytujeme poradenství v oblasti výživy.

img

Centrum léčebné rehabilitace-REHEX, v.o.s.

FyzioterapieHodonín

Jsme poskytovatelé zdravotních služeb v oborech rehabilitační a fyzikální medicíny, fyzioterapie a ergoterapie.

img

Léčebná rehabilitace Vyškov

FyzioterapieVyškov

Rehabilitace je oborem medicíny, zabývající se obnovou výkonnosti nemocného. V užším smyslu pak jeho pohybových schopností, např. po úrazech, při onemocnění kloubů, páteře, po operaci apod. Využívá řadu fyzikálních prostředků, jako jsou masáže, speciální cvičení, elektroterapie, balneoterapie. Využívá zejména léčebnou tělesnou výchovu k léčbě pohybové soustavy.

img

Fyzioterapie LHI, s.r.o.

FyzioterapieBrno, Královo Pole

Provádíme fyzioterapii a léčebnou rehabilitaci. Poskytujeme pomoc při bolestech zad a jiných poruchách hybné soustavy, různých poúrazových stavech, při obtížích způsobených degenerativními onemocněními, nemocech srdečně-cévního systému čo po mozkových příhodách.

img

REHAB CENTRUM

FyzioterapieJihlava

Poskytujeme komplexní rehabilitační a regeneračně rekondiční péči.

img

Fyzioterapie - Mgr. Marta Šilerová

FyzioterapieŽďár nad Sázavou 1

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení poskytující péči v oboru rehabilitace a fyzioterapie, zaměřující se na diagnostiku, prevenci a terapii. Ulevujeme od bolesti hlavy, páteře, kloubů, ale i bolestí břicha i končetin. Využíváme lymfodrenáž, míčkování, masážní i mobilizační techniky.

img

Lenka Richterová

FyzioterapieHavlíčkův Brod

Zabýváme se diagnostikou, terapií a prevencí pohybového systému u dětí a dospělých. Zajišťujeme rekonvalescenci pro zlepšení celkové kondice klientů. Provádíme instruktáž léčebné tělesné výchovy k prevenci vadného držení těla.

img

CENTRUM LÉČEBNÉ REHABILITACE - MARIE KOTRBOVÁ, s.r.o.

FyzioterapieČeské Budějovice 3

Nabídka rehabilitačních i podvodních masáží, cvičení po úrazech, plynových injekcí a magnetoterapie. Poskytování rekvalifikačních kurzů v oblasti kosmetiky, masáží či solárií. Dále nabízíme kosmetické služby a pedikúru včetně prodlužování řas, barevných kontaktních čoček, vyhlazování vrásek a další.

img

Fyzioterapea s.r.o.

FyzioterapieRokycany

Poskytuji služby v oblasti masážních a regeneračních technik a wellness. Mou snahou je individuální přístup ke každému klientovi s ohledem na jeho věk, aktuální fyzický stav, tělesnou konstituci a samozřejmě i na momentální psychické rozpoložení. Nabízím širokou škálu masážních, regeneračních a fyzioterapeutických technik, které kombinuji tak, aby čas strávený se mnou pro Vás byl nejen příjemným uvolněním, ale zároveň s regeneračním efektem pro Vaše tělo. Vybrat si můžete z léčebně zaměřených technik či z wellness a beauty masáží. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace v oblasti fyzioterapie a masáží. Vítejte ve světě relaxace a nechte hýčkat své tělo i mysl.

img

Mgr. Meclová Ivana DiS., MediClinic a.s.

FyzioterapieNepomuk

Poskytujeme i výkony nehrazené zdravotními pojišťovnami jako klasické masáže, reflexní masáže, míčkování, vířivá koupel končetinová, cvičení pro těhotné, léčebná tělesná výchova, posilování na přístroji rotoped, přístrojová lymfatická masáž, ruční lymfatické masáže, Dorneova metoda, Kineziotaping.

img

Rehabilitační centrum Rezidence HB a.s.- MUDr. Andrea Šímová

FyzioterapieHorní Bříza

Provoz rehabilitačního centra.

img

Rehabilitace Plzeň, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň, Severní Předměstí

Zabýváme se komplexní léčbou poruch pohybové soustavy, poúrazových stavů a nervových nemocí. Zajišťujeme rehabilitační, diagnostické, terapeutické a organizační opatření. Zabýváme se autogenním tréninkem a feldenkreisovou metodou. Provádíme fyzioterapie, neurologie, akupunktury a jiné.

img

MEDICAL POINT, s.r.o.

FyzioterapieZlín, Prštné

Provádíme rehabilitační cvičení, reflexní a vazivové masáže.

img

Jarmila Ovčáčková

FyzioterapieKroměříž

Specializujeme se na léčebné rehabilitační masáže. Klasická, reflexní, lymfatická, antimigrenózní, těhotenská masáž. Masáže lávovými kameny, baňkami, ajurvédská a havajská LOMI LOMI, tejpování, laseroterapie. Pokud Vás bolí záda, krk nebo máte sedavé zaměstnání, můžete vyzkoušet naše masáže.

img

Světlo země

FyzioterapieJablonec nad Nisou

Snažím se kombinovat všechny své znalosti a zkušenosti, které jsem za svůj život nasbírala, protože každý člověk potřebuje jiný přístup a individuální kombinaci metod.

img

Fyzioterapie – Bc. Barbora Šestáková

FyzioterapieLiberec 1

Nabízím fyzioterapeutické služby pro děti, dospělé a sportovce.

img

Refresh Therapy - ambulance fyzioterapie

FyzioterapieLiberec

Fyzioterapie je část komprehensivní rehabilitace , která se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Z tohoto hlediska je nutné klást důraz na mezioborové propojení, především s medicínskými obory. Ve své podstatě Fyzioterapie využívá standardních postupů na základě nejnovějších vědeckých poznatků a empirie spolu s přírodními zdroji energie. Terapeut volí postup léčby ze škály metodik cíleně s ohledy na potřeby jedince postiženého na zdraví. Přístupy ve fyzioterapii vycházejí zejména ze znalosti anatomie, fyziologie a biomechaniky.

img

MUDr. Miroslav Holub

FyzioterapieSemily, Podmoklice

Provozuji privátní rehabilitační centrum.

img

Rehabilitace D. Stránská, Turnov s.r.o.

FyzioterapieTurnov

Poskytujeme komplexní rehabilitační služby.

img

Oddělení rehabilitace - Nemocnice Turnov

FyzioterapieTurnov

Náplní naší práce je léčebná rehabilitace. Rehabilitace obecně je komplex opatření s cílem dosáhnout maximální integraci člověka poškozeného na zdraví následkem nemoci, úrazu nebo vrozené vady. Léčebná rehabilitace je doplněna již mimo zdravotnické zařízení rehabilitací sociální, pracovní a pedagogickou.

img

KMK PRIVAT REHABILITACE

FyzioterapieČeská Lípa

Nabízíme rehabilitace.

img

Rehabilitace Vita

FyzioterapieČeská Lípa

Nabízím dlouholeté a kvalifikované zkušenosti v oboru rehabilitace. Mým cílem je řešení akutních či chronických potíží pohybového aparátu s individuálním přístupem k pacientům či zákazníkům.

img

REHABILITACE JIČÍN - Mgr. Martina Rozsypalová

FyzioterapieValdické Předměstí, Jičín

Jsme rehabilitační centrum v Jičíně (Východní Čechy). Poskytujeme služby hrazené zdravotními pojišťovnami, ale i nestandardní metody rehabilitace dle Mojžíšové.

img

REHAGAMA, s.r.o.

FyzioterapieKvasiny

Provozujeme rehabilitační ordinaci.

img

Fyzio Beránek

FyzioterapieHradec Králové - Slezské Předměstí

TR-Therapy, fyzioterapie, lymfodrenáž, masáže a tejpování v Hradci Králové.

img

REPO Jičín, s.r.o.

FyzioterapieJičín, Valdické Předměstí

Poskytování rehabilitační péče a provoz rehabilitační poradny.

img

Mgr. Lucie Krtičková

FyzioterapieHradec Králové, Nový Hradec Králové

Rehabilitace dětí a dospělých pomocí Vojtovy metody, vhodná pro všechny věkové kategorie od novorozeňat až po dospělé s širokou škálou diagnóz od bolestí zad, přes pooperační stavy až po neurologické diagnózy. U dětí to jsou poporodní komplikace, kýla, dětská mozková obrna, skolioza a mnoho dalších.

img

MUDr. Viera Audyová Rehabilitace a akupunktura

FyzioterapieTrutnov

Nabízíme komplexní péči klientům zaměřenou na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš terapeutický tým je tvořen lékařkou se specializací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace s dlouholetou praxí v oboru a vysokoškolsky vzdělanými a diplomovanými fyzioterapeuty.

img

Bořek - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieDvůr Králové nad Labem

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých ve všech klinických oborech.

img

CLR LauRa, s.r.o.

FyzioterapieDvůr Králové nad Labem

Provozujeme rehabilitační ordinaci. Provádíme fyzikální medicínu, lymfologii a fyzioterapie.

img

Hájek - Fyzioterapie

FyzioterapiePardubice, Bílé Předměstí

Rehabilitace s dlouhodobou praxí. Jsme specialisté na funkční manuální medicínu. Pomůžeme Vám zejména v případě funkčních poruch pohybového systému, bolestí zad a kloubů, poúrazových stavech, aj. Poradíme Vám také v oblasti fitness.

img

Jana Štrochová

FyzioterapiePardubice, Bílé Předměstí

Pokud Vás trápí bolesti zad, svalů, končetin, hlavy, nebo se potřebujete jen celkově uvolnit od každodenního stresu, námaze, či vypětí, pak Vám jako odborník ráda pomohu vyřešit Váš problém. Na masáže můžete přijít nejen máte-li nějaký problém, ale i si odpočinout, nebo jen relaxovat.

img

Fyzioterapie dětí a dospělých s.r.o

FyzioterapieDěčín

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému jak u dospělých tak dětí od raného věku, jsme vybaveni - potřebnou elektroléčbou, vodoléčbou na horní a dolní končetiny, tělocvičnou.

img

REHABILITACE, REKONDICE, MASÁŽE - KMENTOVÁ MIROSLAVA

FyzioterapiePardubice I

Nabízíme rehabilitaci chorobných a poúrazových stavů.

img

Rehabilitace HOMEA Pardubice

FyzioterapiePardubice

Moderně zařízené pracoviště, které Vám poskytuje komplexní fyzioterapeutickou péči. Rehabilitační odborná péče je vedena lékařem s atestací v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace spolu s týmem fyzioterapeutů.

img

MANUÁLNÍ TERAPIE

FyzioterapieSpojil

Manuální terapie se zabývá terapií funkčních poruch pohybového systému. Terapeut pomocí manipulačních a mobilizačních technik uvolní blokády kloubů a páteře či protáhne zkrácené svaly.

img

REHIZ, s.r.o.

FyzioterapieSvitavy

Rehabilitační zařízení REHIZ s.r.o. ve Svitavách pod vedením Ivety Špačkové a Zdeňky Holasové funguje pro klienty všech věkových kategorií od roku 2010.

img

Ratolest, dětská péče a léčebná rehabilitace

FyzioterapiePardubice, Zelené Předměstí

Nabízíme komplexní rehabilitační péči pro děti a dospělé. Zaměřujeme se na péči po úrazech a operacích, chronické problémy pohybového aparátu, vývojové vady pohybové soustavy a další. Specializujeme se na léčebný tělocvik, kondiční cvičení, rozcvičení kloubů a uvolnění páteře.

img

Corriger, s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Orlicí

Firma Corriger s.r.o. (corriger z fr. – opravit, napravit, zmírnit) je provozovatelem nestátního zdravotnického zařízení v oboru fyzioterapie. Dále poskytuje rekondiční a regenerační služby.

img

REHAMEDIKA s.r.o.

FyzioterapieLitoměřice

Nabízíme vyšetření pohybového ústrojí zkušenou specialistkou v oboru rehabilitační medicína včetně myoskeletálního ošetření a široké spektrum léčebných fyzioterapeutických metod.

img

Rehabilitace Louny, s.r.o.

FyzioterapieLouny

Poskytujeme léčebnou rehabilitační péči: léčbu bolestí páteře, bolestí kloubů, bolestí hlavy, poúrazových stavů, úponových bolestí /např. ostruhy patní, "tenisového" lokte/, bolestivých jizev apod. Používáme mobilizační a manipulační techniky, obstřiky, baňkování a další typy reflexní léčby dle poruchy.

img

MUDr. Bláhová, s.r.o.

FyzioterapieMost

Nabídka rehabilitací se zaměřením na léčbu bolestí zad, páteře, kloubů a celého pohybového aparátu.

img

MEDIC AREA TEPLICE s.r.o.

FyzioterapieTeplice

Už od roku 1994 pomáháme klientům v oblasti sportovní, běžné i pooperační rehabilitace. Pořádáme individuální i skupinová cvičení a nabízíme také masáže.

img

Sportovní traumatologie, chirurgie a fyzioterapie s.r.o.

FyzioterapieÚstí nad Labem

Součástí našich služeb je sestavování preventivních plánů pro klienty, kteří jsou bez současných obtíží, kteří trpí na občasné bolesti pohybového aparátu z jednostranného přetížení, a to bolestmi páteře, kloubů a hlavy.

img

M-sHiatsu Michala Havránková

FyzioterapieÚstí nad Labem

Tato metoda spojuje tradiční východní léčitelství, umění masáží a moderní západní fyzioterapii. Je to pokroková funkční metoda v péči o Vaše zdraví a pohodu. Nabízí také komplexní odborné vzdělání v této metodě a další odborné kurzy.

img

G-CENTRUM Olomouc s.r.o.

FyzioterapieOlomouc

V prostorách naší bývalé gynekologické ordinace v Olomouci na adrese U Stadionu 8 provozujeme pracoviště, zaměřené na diagnostiku a léčebnou péči v rozsahu ambulantních výkonů v oboru fyzioterapie se zaměřením na dětské pacienty s poruchou psychomotorického vývoje.

img

Studio Yofyz

FyzioterapieOlomouc

Jako fyzioterapeutka pracuji od roku 2009 a během této doby jsem vystřídala několik pracovišť, která mi vždy dala řadu odborných zkušeností. Proto mám zkušenosti s fyzioterapií u širokého spektra pacientů s různými diagnózami a problémy. V současné době se převážně věnuji pacientům s bolestmi páteře, a také dětem od 5 let věku.

img

Fyzio Olomouc

FyzioterapieOlomouc

Rekondiční, relaxační a masérská praxe.

img

BODYZONE

FyzioterapieOlomouc

Jsme profesionální masážní studio v Olomouci. Máme odborné a praktické zkušenosti z USA a certiffikáty z Centra Regeneračního Vzdělávání v Praze. Nabízíme nejrůznější druhy masáží a zábalů pro relaxaci těla i duše.

img

Fyzioterapeut Mgr.Markéta Lerchová

FyzioterapieOlomouc

Poskytnu Vám relaxaci formou masáže ve svém domácím prostředí, která přinese úlevu Vašemu tělu i mysli. Nabízím také možnost masáže přímo u Vás doma. Těm z Vás, kteří hledají aktivní péči o pohybový aparát můžu nabídnout konzultaci s následným individuálním cvičením s použitím různých metod fyzioterapie nebo aplikací speciálních elastických pásků.

img

Jemný dotek

FyzioterapieOlomouc

Využívající prvky klasické rehabilitační péče individuálně stanovené podle aktuálního klinického stavu včetně základní psychoterapie.

img

Rehabilitace

FyzioterapiePřerov I-Město

Rehabilitační ambulance.

img

Rehabilitace Rašínová

FyzioterapieBrno-město

Nabízíme individuálně sestavené preventivní edukační programy, jejich cílem je naučit klienty kompenzovat každodenní stereotypní přetěžování pohybového aparátu.

img

RELAQUA s.r.o., rehabilitace

FyzioterapieSobotín

Společnost RELAQUA s.r.o. byla založena roku 2005 a od té doby se naši fyzioterapeuti pečlivě starají o své pacienty a klienty. Poskytují jim odbornou rehabilitační péči, ale také úlevu od bolesti a relaxaci. Díky tomu se k nám rádi vracejí.

img

Centrum léčebné rehabilitace

FyzioterapieBrno

Odborné zaměření centra zahrnuje léčbu poruch hybné soustavy, ať poúrazových, či degenerativních, ale rovněž rehabilitaci kardiovaskulárních onemocnění včetně stavů po cévních mozkových příhodách, funkční ženské sterility. V našem centru je kladen důraz na individuální přístup a komunikaci s pacientem, což vede efektivnějšímu podílu na zlepšování zdravotního stavu. Vyšší racionalizace a kontroly úrovně péče dosahujeme i díky pokročilému systému objednání a kontroly procedur prostřednictvím moderního informačního systému.

img

MUDr. Jan Černý, rehabilitace, akupunktura, homeopatie

FyzioterapieBrno - Kohoutovice

Nestátní zdravotnické zařízení MUDr. Jana Černého bylo založeno v roce 1995. Poskytuje zdravotní péči v oborech rehabilitační a fyzikální medicína a fyzioterapie. Hlavní myšlenkou při vzniku zařízení byla motivace vytvořit zdravotnické zařízení, kde se v diagnostice a terapii spojí metody současné, využívající nejnovější objevy s použitím moderního technického vybavení, s metodami „alternativními“, využívajícími mnohaleté, historicky ověřené empirické poznatky.

img

RECENS, s.r.o.

FyzioterapieBrno, Královo Pole

Naše filozofie je poskytnout pacientům kvalitní a profesionální léčebnou péči v oboru ortopedie a fyzioterapie (re­habilitace). V maximální možné míře vyjít všem pacientům vstříc při léčení mnohdy velmi vážných ortopedických onemocnění a jejich následků.

img

Klinika Vital s.r.o.

FyzioterapieModřice

Naše klinika nabízí léčebné úkony prováděné na vysoké odborné úrovni, a to jak pro klienty s poukazem od lékaře hrazené ze zdravotního pojištění, tak i pro klienty na přímé platby.

img

MGR. PAVLA DUBOVSKÁ - Fyzioterapie

FyzioterapieZnojmo

Fyzioterapie je jen jedna, dobrá nebo špatná a já nabízím poctivě dle mého nejlepšího svědomí, schopností a možností tu dobrou cestu.

img

Radek Jelínek masáže

FyzioterapieHodonín

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

img

neue petra - Rehabilitace Pelhřimov

FyzioterapiePelhřimov

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na kompletní diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového aparátu. Naše preventivní a relaxační programy ocení i zdraví návštěvníci.

img

Veronika Císařová

FyzioterapieTábor

Nabízím masérské služby.

img

Kateřina Kramlová - Fyzioterapie

FyzioterapieČeské Budějovice

Pokud ke mně zavítáte, zaměříme se společně na poznání vlastního těla, naučíte se svému tělu naslouchat a koordinovat ho tak, aby se bolesti a problémy zmírnily a pokud možno se již nevracely.

img

Rehabilitační oddělení - Nemocnice Český Krumlov

FyzioterapieČeský Krumlov, Horní Brána

Rehabilitační oddělení Nemocnice Český Krumlov a.s. zajišťuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní pacienty českokrumlovska, částečně kaplicka, ale i pro řadu pacientů mimo region. Dále poskytujeme rehabilitační léčbu na všech lůžkových odděleních nemocnice.

img

Institut moderní fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň, Severní Předměstí

Poskytujeme komplexní prevenci v oblasti fyzioterapie. Provádíme MKF metodu, podologické vyšetření a ošetření a cvičení s prvky pilates. Nabízíme ortopedické stélky Formthotics.

img

ANGIOCENTRUM Plzeň, s.r.o.

FyzioterapiePlzeň, Severní Předměstí

Provoz ambulantního zdravotnického zařízení pro interní lékařství a angiologii. Specializujeme se i na lymfologii, fyzioterapii a další. Nabízíme individuální hodiny jógy, kinesiotaping, taping, lymfotaping, reflexní terapii, individuální tělocvik a další.

img

Kryocentrum Kojetín

FyzioterapieKojetín I-Město

Moderní léčebný a relaxační komplex služeb v péči o zdraví a tělo.

img

MUDr. Dana Mikulčáková

FyzioterapieBystřice pod Hostýnem

Náš profesionální tým Vám již dlouhou dobu poskytuje služby, které Vám pomáhají v lepším životě. Působíme v Bystřici pod Hostýnem a Holešově, a rádi Vás zde uvítáme.

img

Jana Hajnová

FyzioterapieZdounky

Zabývám se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému jak u dětí, tak i dospělých.

img

Fyzio Holešov, s.r.o.

FyzioterapieHolešov

Poskytujeme fyzioterapii a rehabilitace.

img

Masáže Kroměříž

FyzioterapieKroměříž

Sportovní a rekondiční masáže.

img

Solná jeskyně Solenka

FyzioterapieKladno, Kročehlavy

Provoz solné jeskyně. Prodej kosmetiky s černým kaviárem Mon Platin, revolučních zdravých deodorantů bez alkoholu, aluminia a parabenů Lavilin, solných lamp. Možnost cvičení jógy. Dále provádíme klasické, relaxační masáže, indické antistresové masáže, masáže lávovými kameny.

img

Ilona Kozáková

FyzioterapieKolín II

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující péči v oboru fyzioterapie, které od roku 2007 provozuje Ilona Kozáková. Cílem je poskytnout komplexní rehabilitační péči s důrazem na individuální a komplexní přístup ke klientovi.

img

Iva Poulová - Fyzioterapie

FyzioterapieKutná Hora

Na našem pracovišti poskytujeme léčebnou rehabilitaci na doporučení lékaře a i za přímou úhradu našimi klienty.

img

Bc. Martina Pospíšilová

Fyzioterapie Mělník

Komplexní rehabilitace a terapie rázovou vlnou.

img

Centrum léčebné rehabilitace - Mgr. František Vaňous

FyzioterapieMělník

Nabízíme fyzioterapii a masáže.

img

Štěpánka Štěpánková

FyzioterapieMělník

Nabídka rehabilitací a masáží. Provádím cvičení po operacích a úrazech, pro těhotné a po porodu, kombinované terapie a masáže horkými lávovými kameny.

img

Hana Nováková - fyzioterapie, s.r.o.

FyzioterapieMladá Boleslav II

Naše ordinace je zaměřena na prevenci a terapii bolestivých stavů a funkčních poruch pohybového aparátu dětí a dospělých. Pracoviště, které je nestátním zdravotnickým zařízením, vzniklo v Mladé Boleslavi v roce 1994. Od roku 2009 nese název Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

img

Vojtěch Veselý - brána přírody

FyzioterapieMladá Boleslav

Fyzioterapie, masáže, aromaterapie a alternativní techniky východu jsou základními stavebními kameny, kterými se snažím docílit vašeho plného tělesného i duševního zdraví. Své služby pro vás připravuji formou propracovaných masáží, spa rituálů a individuálního fyzioterapeutického programu. Komplexní terapie a individuální přístup jsou mé hlavní cíle.

img

Štěpánka Kolářová

FyzioterapieMladá Boleslav II

Cvičení, masáže a rehabilitace jsou vhodné nejen pro pacienty po úrazech a operacích. Pomůžou všem, kteří se cítí vyčerpaní, trpí bolestmi zad, šíje, migrénami, otoky, ať už v důsledku nemoci nebo stylu života.

img

Lázně Nymburk

FyzioterapieNymburk

Soukromé zdravotnické zařízení spojující ordinaci rehabilitačního lékaře a oddělení fyzioterapie. Poskytujeme komplexní léčebnou rehabilitaci hrazenou jak zdravotními pojišťovnami, tak za přímou úhradu. Výběr z rehabilitačních, rekondičních a relaxačních programů.

img

Fyzioterapie vám na míru - Bc. Kateřina Dorňáková

FyzioterapieŘíčany

Jako registrovaný fyzioterapeut vám a vašim dětem nabízím své služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitace a tradiční čínské medicíny v soukromé ordinaci v Říčanech u Prahy.

img

Rehabilitace Petrovice

FyzioterapiePraha-Petrovice

Jsme specializované fyzioterapeutické středisko s dvanáctiletou historií. V našich řadách pracují zkušeni specialisté - fyzioterapeuti s dlouholetou praxí v oboru. Procházíme pravidelným dodatečným vzděláním a odbornými semináři, které obohacují naší kvalifikaci.

img

Fyzioterapie Bc. Michaela Hypšová - RehaPlus

FyzioterapiePraha 10 - Horní Měcholupy

Zabýváme se diagnostikou a terapií celého pohybového systému. Péči poskytujeme dospělým a dětem ambulantní formou.

img

Mgr. Martina Fialová

FyzioterapieZeleneč

Zabývám se i preventivními programy pro sportovce, klienty se sedavým zaměstnáním nebo jednostrannou zátěží, manuální lymfodrenáží, rehabilitační masáží a poradenstvím v oblasti ergonomie. Ve svém studiu se vždy snažím o individuální přístup ke klientům a na základě jejich potřeb a po důkladném kineziologickém vyšetření (speciální fyzioterapeutické vyšetření), vytvářím komplexní plán terapie a prevence.

img

Henneberg s.r.o.

FyzioterapieHostivice

Vedoucím fyzioterapeutem je paní Naďa Šmídková, která se svou celou kariéru zaměřuje na rehabilitaci pohybového aparátu.

img

MONADA spol. s r.o.

FyzioterapiePraha, Háje

Poskytuje standardní rehabilitační péči plně hrazenou všemi zdravotními pojišťovnami.

img

Nestátní zdravotnické zařízení NEREST, s.r.o.

FyzioterapieFrýdek-Místek, Místek

Nabídka neurologie, fyzioterapie a rehabilitace.

img

Fyzioterapie Mgr. Daniel Fábera

FyzioterapieKarviná

Naším cílem je kreativní přístup v hledání lečebně/preventivních opatření nezbytných k úspěšnému zvládnutí aktuální bolestivé situace, která se nejčastěji rozvíjí vlivem nerovnoměrné distribuce svalového napětí při práci a sportu, a v důsledku vynucené nebo generační pohybové inaktivity. Primárním úsilím léčebného procesu je eliminace myofasciálních bolestivých poruch, svalových dysbalancí a funkčních kloubních blokád.

img

Fyzioterapie CORPUS-THERAPY, s.r.o.

FyzioterapieNový Jičín

V současné době provozuje soukromé ambulance fyzioterapie a masérské salóny.

img

Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o.

FyzioterapieOpava

Léčebné a rehabilitační centrum s.r.o. Opava je soukromé zdravotnické a rehabilitační zařízení s dlouholetou tradicí a širokou nabídkou služeb.

img

MUDr. František Golla, Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Fyzioterapie Opava, Předměstí

Jsme zařízení ambulantního typu umístěné v historické budově bývalého kláštera. Poskytujeme odborné vyšetření a léčbu širokého spektra poruch pohybového aparátu u dospělých i dětí. Máme tým kvalifikovaných lékařů a fyzioterapeutů. Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven vyjma Oborové zdravotní pojišťovny (207). Máme komplexní rehabilitační programy hrazené zdravotní pojištovnou,dále samozřejmě i zdravotní cvičení pro veřejnost.

img

Fyzioterapie Opava Mgr. Kamil Zapletal

FyzioterapieOpava 5

Návštěva se skládá z pohovoru, vyšetření pohybového systému a vlastní terapie, která je volena dle individuálních potřeb klienta. Jednotlivé techniky je možno při terapii kombinovat. Ve většině případech není možné odstranit veškerá problematická místa v průběhu jedné návštěvy, proto je potřeba ze strany klienta více návštěv.

img

Masáže Ostrava - Fyzioterapie - Věra Baracskaiová

FyzioterapieOstrava, Výškovice

Komplexní rehabilitace akutních stavů, stavů po operaci, prevence a terapie civilizačních chorob všech věkových kategorií.

img

Ergorehabilitace

FyzioterapieOstrava

Cílem ergoterapeuta v domácím prostředí je poskytnout pacientům péči ve chvíli, kdy ji potřebují, aniž by museli čekat pro dlouhé objednací lhůty na ambulantních, ale i na lůžkových rehabilitacích. Klade důraz na profesionální, individuální a empatický přístup.

img

Sareza

Fyzioterapie Ostrava-Poruba

Poskytujeme ambulantní terapeutickou péči pacientům po úrazech, operacích, při bolestivých stavech páteře a kloubů končetin způsobených dlouhodobým přetěžováním pohybového aparátu.

img

EliteFyzio, s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Moravská Ostrava

Komplexní fyzioterapie šitá klientovi na míru. Okamžité ošetření prováděné vzdělaným, zkušeným a příjemným personálem v moderním prostředí.

img

Sakura clinic

FyzioterapieOstrava - Poruba

Jsme centrum fyzického a duševního zdraví, kde se snoubí tradiční východní léčebné systémy s těmi moderními, západními. Naše práce je založená na 15leté praxi.

img

Akupunktura - Fyzioterapie Bc. Pavla Kusynová Vichnarová

FyzioterapieOstrava, část obce Moravská Ostrava

Rádi bychom Vás pozvali do naší ambulance pro AKUPUNKTURU a FYZIOTERAPII v centru Ostravy. Máme statut Nestátního zdravotnického zařízení. Spojili jsme zde naše znalosti z oborů klasické medicíny (rehabilitace, neurologie, sportovní medicína, fyzioterapie) se znalostmi z tradiční čínské medicíny a bojových umění. Toto jedinečné propojení nám umožňuje zhodnotit Váš stav jako celek a nabídnout co nejvhodnější terapii. V klidné a přátelské atmosféře na Vás budeme mít dostatek času, pozorně si Vás vyslechneme, důkladně vyšetříme a navrhneme léčbu.

img

RaF - MEDIKA, s.r.o.

FyzioterapieOstrava, Poruba

Fyzioterapie využívá k léčbě hlavně fyzikální jevy a fyziologické pochody v organismu. Možnosti léčby fyzioterapií jsou široké. Fyzioterapií lze ošetřit hybný systém člověka po jeho statickém přetížení, po úrazech nebo po nemocích. Pohybem a informováním o funkčních pohybových stereotypech lze preventivně působit na fyzickou stránku a psychiku člověka.

img

Fyzioterapie Dita Sajnerová, DiS.

FyzioterapieTanvald, Šumburk nad Desnou

Nabízím fyzioterapie, viscerální manipulace, manuální lymfatickou drenáž a kraniosakrální terapie.

img

EUC Klinika Kladno

FyzioterapieKladno

V naší ordinaci zajišťujeme komplexní diagnostiku a terapii dětí a dospělých se širokou škálou diagnóz. Spektrum našich pacientů zahrnuje především pacienty s poruchami pohybového aparátu, bolestmi zad a kloubů. Při léčbě úzce spolupracujeme s většinou zdravotnických odborností, především jde o neurologii, ortopedii, chirurgii a pediatrii.